Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Vuk u ovcijoj kozi!!

  1. #1
    R32
    Guest

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Za čas bude trebala zubara za te špičaste zube kad ju teški understeer razori u prvom oštrom zavoju! Onda bude: "Pas koji laje, a ne ujeda!" )

  3. #3
    VR6
    Guest
    I understeer se moze kontrolisati...

    Znas li sta je "understeer"??

  4. #4
    muzikant
    Guest

  5. #5
    VR6
    Guest

  6. #6
    Pametni
    Guest
    A zaš li ti šta je Underberg?

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Sad je VR6 našao pametovati o vražjim banalnostima. Koji čemer.

  8. #8
    VR6
    Guest
    To nije odgovor na pitanje...

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Ne znam da li da se smijem ili da plačem! Ali...nije niti to odgovor na pitanje! ) Biram smijeh! )

    To ti je ono kaj ti u onoj svojoj (pardon, tatinoj) zvjerki od 63 konja osovljenoj na šlape od 205 mm širine doživljavaš pri svakom pokušaju bržeg prolaska kroz zavoj! ) A još je izraženije u autu čiji nick te "krasi"! Pa VR6 bi mogao biti sinonim za understeer. VW understeer! )

    Undeeerster mesarski feniks...baš sam bezobrazan! )

  10. #10
    varaždinac
    Guest
    CZ kopile jedno!
    Čovjek te je sam pito, a ti odmah vrijeđaš...
    Baš si tipični idiot...

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    varaždinac, daj malo ohladi. Nisu smajlići bezveze razabacani po postu. A uostalom VR6 ne pita nego soli pamet.

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Zašto još uvijek ti je log calibra zender a nemaš ga već 2 mj.? Ili te možda nostalgija vuče prema tom autu.

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Zato jer sam na ovom forumu od pamtivijeka pa mi se ne da mijenjati nick.

  14. #14
    ozujsko
    Guest
    cz, ma ti si idiot od pamtivijeka...
    kaj tolko pljujes po vr6 ??? zato kaj je bosanac ili ??? pa i ako je bosanac kulturniji je od svakog glupog zagorca kao sto si ti... imao je lik par glupih navoda, ali ti si ih imao vise, mnogo vise... ××××s po svakom bezveze, da ni ne slutis... zato lijepo put pod noge i odi na plac onim bakicama, mozda te nauce komunicirat sa ljudima... fakat si jadan

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ožujsko, nemoj tako. Nije VR6 baš ovčica, on je više ova ovca sa reklame.

    Ne samo to što je imao par ispada već to kaj (za razliku od većine normalnih na forumu koji isto znaju provaliti; ja uključen) nikada, ali baš nikada nije priznao da je u krivu.

    Ni vređanje mu nije bilo strano, a u par navrata nije imao baš nikakvog povoda.

  16. #16
    Pametni
    Guest
    Ajde Calibra: traže se odgovori!
    Understeer=?
    Oversteer=?
    Turbo boost=?
    Špera=?
    Bez prepisivanja, molim.

  17. #17
    Vin Diesel
    Guest
    Koji ××××× vam je understeer??????

  18. #18
    Vin Diesel
    Guest
    Jel to možda kad nosa auta vuče van u zavoju. Predpostavljam jer golf td i vr6 imaju težak nos. Ha jesam pogodio?

  19. #19
    VR6
    Guest
    Kalibric opet nisi nista rekao...

    To sto si ti kao opisao, a nisi nista opisao, moze se primjeniti i na drugo, a ne samo understeer, i to se moze po tvom opisu desiti i svakom drugom automobilu.

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    ozujsko, koji je tebi qurac? Kaj si i ti nedavno na glavu pao?
    Ono gore nije vrijeđanje nego zahebancija. Zato i ima pun kufer smajlića.
    Dajte mi se skinite s tim blesavim prozivanjem glede vrijeđanja. Kad nekog hoću poslati u ××××× onda to i napišem, a kad se zahebavam onda ubacujem smajliće. A na tvoj niski nivo mi se ne spušta pa da te vrijeđam. A moje ispade ili argumentiraj ili se poklopi ušima!

    I usput ozujsko aka vuxa; koliko kilometara i automobila imaš iza sebe da možeš ovako balavo srati? Još si premlad i prebalav da bi ovako neuko srao!

    VR6 je okrunjeni kralj gluposti ovog foruma i to svatko tko ovdje dolazi jako dobro zna. Idem dići onaj forum s njegovim glupostima...samo da ga nađem...pa ga pročitaj i prokomentiraj.

    pametni, već sam ti rekao da kupiš "Hiljadu zašto, hiljadu zato". A kaj se tiče termina mogli bi početi koristiti hrvatske termine: podupravljivost i preupravljivost!

  21. #21
    VR6
    Guest
    Imas ih vise Calibra, mozda ti izgleda nevjerovatno, ali to je istinito...

    Ne koristi rijeci (pojmove) za koje ne znas sta znace...

    R32 ti nisi ni vidio (uzivo) a ne da si ga vozio i da bi ga ti uspjeo utjerati u understeer...

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    VR6 ono kaj je Bullit prema meni kaj se tiče znanja o autima, terminima i svemu ostalome kaj ima veze s automobilizmom, e to sam ja prema tebi!

    Ti si običan dječarac koji ne posjeduje niti jedan auto i non stop laže kako vozi svašta i posjeduje svašta! Imaš vozačku manje od godinu dana i manje od 10 tkm vožnje! Kako te nije sram ovako srati po ljudima koji su u odnosu na tebe profesori?! Jel se sjećaš kad si pričao da voziš auto skoro svaki dan? Matere ti i iskustvu! Tvoj je život Auto blic ritobris i fantazije na forumu! Ti si pataloški lažac!

    Ja s druge strane vozim već svoj 3. auto u 4 godine i iza sebe imam cca 150 tkm, a vozo sam pun kufer svakakvih auta. Niti blizu kakve je recimo Bullit vozio, ali opet hrpu svega i svačega. Stoga balavče, skini mi se s kurca!

  23. #23
    VR6
    Guest
    Ti bi i viceve da smisljas...
    Vozacku imam preko godinu dana, ostalo se vec zna...

    Ovo ostalo sto si napisao, mozda ce drugi komentirati, oni neutralni, ne trebam ja, jel oni bolje vide situaciju ko zna, sta, i koliko...

  24. #24
    ozujsko
    Guest
    CZ :
    "Ono gore nije vrijeđanje nego zahebancija. Zato i ima pun kufer smajlića.
    Dajte mi se skinite s tim blesavim prozivanjem glede vrijeđanja. Kad nekog hoću poslati u ××××× onda to i napišem, a kad se zahebavam onda ubacujem smajliće" ZNACI TI DOK PLJUJES PO SVIMA, ONDA SAMO STAVIS SAMJLIC I SVE JE RIJESENO. MOZDA DA TE PRISJETIM KAKO SI POPIZDIO DOK TI JE ALFA××× REKAO DA CE ON PRIJE NA DVOSRISTU IMATI ENZA NEGO TI CELICU. ON JE TADA STAVIO SAMJLICA, ALI TO TEBI NISTA NIJE ZNACILO. OPET SI GA NAPAO. A MOZDA SE I ON SALIO, STO NARAVNO JE...

    "I usput ozujsko aka vuxa; koliko kilometara i automobila imaš iza sebe da možeš ovako balavo srati? Još si premlad i prebalav da bi ovako neuko srao!" KAO PRVO, KAKVE VEZE IMA TO KOLIKO JA AUTA I KILOMETARA IMAM IZA SEBE, KADA GOVORIMO O PONASANJU ?? EVO PRIMJERA KAKO TI PROCJENJUJES LJUDE - "OVAJ JE IMAO SAMO 2 AUTA I 10000 KM IZA SEBE- TAJ JE SIGURANO GLUP" ---- "GLE OVOG, TAJ JE IMAO 42 AUTA I 3 MILIJONA KM IZA SEBE - ON JE SIGURNO LIK KOJI CE OSVOJITI MILIJON KUNA NA KVIZU. PA DAJ SE POSLUSAJ MALO...

    "Ja s druge strane vozim već svoj 3. auto u 4 godine i iza sebe imam cca 150 tkm, a vozo sam pun kufer svakakvih auta. Niti blizu kakve je recimo Bullit vozio, ali opet hrpu svega i svačega. Stoga balavče, skini mi se s kurca!" VAUUUUU, 150000 KM TOLKO JE MOJ STARI NAPRAVIO VEC SA GODINU I POL VOZACKOG ISKUSTVA, ZNACI DA NISI NISTA POSEBNO... I KAJ AK SI VOZIO PUN ××××× AUTA ??? KOLIKO JE TO DUGO BILO, 2-3KM SVAKI ??? AJDE VEC JEDNOM PRESTANI SRAT PO DRUGIMA...

    I DA JOS NESTO:
    "A na tvoj niski nivo mi se ne spušta pa da te vrijeđam" DAJ MALO ARGUMENTIRAJ TO, POZNAS ME 5 MIN I TO PREKO FORUMA...


  25. #25
    Calibra Zender
    Guest
    ozujsko, prvo NE DERI SE!

    Drugo, razgovor izmeđi mene i Alfe××× tiču te se ko i svemirska nauka.

    Treće, koliko je tko auta vozio i posjedovao je JAKO važno jer se vidi iskustvo, a ne kenjanje na bazi Auto blica! A to je ono kaj VR6 non stop prodaje, a isto možeš i ti jer je Passat prvi auto koji voziš samostalno. Iskustvo vam je nikakvo! Jednostavno ga nemate. Sve kaj imate su razno razni časopisi.

    Četvrto, za sebe sam uzeo neki prosjek od 40-tak tkm godišnje kaj je za studenta ipak respektabilna brojka. Recimo da je to približno točna brojka (pravu ne znam točno; možda je prosjek od 40 tkm godišnje manji), a i više je od 150 tkm jer konstantno vozim petu, a ne četvrtu godinu. Za×××× sam se u računici.
    A ta se brojka sigurno ne mjeri sa "tvojim ili bilo čijim starim" jer niti su ovdje na forumu niti se studentski način života i kilometraža uspoređuje s kilometražom poslovnog čovjeka.
    I te kilometre koje ja imam iza sebe ćeš ti JAAAKO dugo loviti! Jako dugo! O svojoj (ili eventualno tvojoj) vožnji bez vozačke sad ne pričam. Prema vama dvojici sam ja ono kaj je tvoj stari (ili moj) prema meni; kaj se tiče iskustva!

    Peto, argument za spuštanje na tvoj nivo. Evo lagani copy/past tvog posta:
    "ma ti si idiot od pamtivijeka"
    "kulturniji je od svakog glupog zagorca kao sto si ti"
    "fakat si jadan "
    Eto to je tvoj kulturni nivo prikazan u svega par redaka! To je nivo na koji se ne želim spustiti!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •