Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: Navedite mi 5 dobro dizajniranih talijanskih auta...

  1. #1
    jozo
    Guest
    ...u poslednjih 10 godina ?

    Da vas cujem! Samo 10! I da su KOMERCIJALNI. Znaci ferrari, maserati,...zaboravite.

  2. #2
    M1
    Guest
    Recimo 156 i 147,mozda jos i trovratni stilo sa nekim malo agresivnijim naplacima.Lancia Y takoder n nije bila losa.Ostalo mi se uglavnom ne svida.(nisu ukluceni ferrari i maserati)

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Pa nemaju se ni nijemci ni francuzi bas cime pohvalit...

  4. #4
    Puntolino_
    Guest
    Sve je to stvar ukusa, a o ukusima se ne raspravlja.
    Nekome je i lada vrhunac ljepote

  5. #5
    _Stevo
    Guest
    147, 156, gtv najnovija, lancia y(kolko sam vidio po slikama), punto, lancia kappa mi oke zgleda, bravo( po mom sudu je ok), 166, lancia monovolumen(neznam kak se zove, ova nova). Ostalo je tak tak. E da, Stilo mi svaki put iz drugog kuta drukčije izgleda.

  6. #6
    Puntolino_
    Guest
    Neki auti su samo auti, imaju kotače, motor, stakla... sve imaju a opet ne bude nikakve emocije i jednostavno su tu da budu prijevozno sredstvo. Dok opet drugi imaju neki šarm, možda se to svima ne sviđa ali imaju "nešto". Kod talijana i francuza se zna da su majstori u dizajnu i kad gledaš recimo nekog talijana, svaki detalj na njemu može izazvati nalet adrenalina i divljenje, dok jedan pasat s desnim retrovizorom manjim izgleda ko bogalj bez jedne ruke!

  7. #7
    ozujsko
    Guest
    puntolino, aj ne melji glupost... oprosti, ali di je ta doza adrenalina kad ja gledam punta, stila, bravu, thessis, cak se ni 166 ne divim, stari talijani su pogotovo ruzni...

    istina da su to najbolje dizajnirani auti, nema sta, ali covjece necemo ih tolko u nebesa dizat kad i oni imaju svojih uzasa...

  8. #8
    Puntolino_
    Guest
    Ćak i ružni stilo ima svoj neki čudni šarm. Ko ružno pače, neznam ali se ističe. Nisu svi tak jako ljepi, ali su posebni

  9. #9
    jozo jozo
    Guest
    Problem je u tome sto italijanski auti ne da nisu najbolji u dizajni nego osim 156 i 147 to je sve nakaza do nakaze.
    Kakav sarm, kakva ××××××, da li ste vi normalni.
    Ajde navedite:
    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    pa da se smejem jos malo. )

  10. #10
    DKW_
    Guest
    Evo, ja ću staviti 10 najljepših i 10 najružnijih, pa smo kvit. Može?

    10 NAJBOLJIH DIZAJNA

    1. Alfa 156
    2. Alfa 147
    3. Fiat Stilo, ali 3 vrata
    4. Alfa 145
    5. Alfa 166
    6. Fiat Bravo
    7. Alfa 146
    8. Lancia (novi monovolumen)
    9. Fiat Punto 2
    10 Fiat Punto 1


    10 SHITOVA

    1. Fiat Multipla
    2. Lancia Thesis
    2. Lancia Lybra
    3. Fiat Marea
    4. Lancia Y
    5. Lancia Kappa
    6. Alfa 155
    7. Fiat Brava
    8. Fiat Tempra
    9. Lancia Dedra
    10. Fiat 600

    Eto. Koliko su ovi prvi lijepi, toliko su ovi drugi kramp. Problem je jedino sa Alfom 145/146, gdje postoje oprečna mišljenja-meni su oba lijepa, ali 145 je uspješniji. 146ima problema sa dizajnom dijela karoserije oko stražnjih bočnih vrata, itd, itd....

    Dolazim u miru, bljedoliki...

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    1.Alfa Brera
    2.Alfa 156
    3.Alfa 147
    4.Fiat Punto HGT
    5.Lancia Y

  12. #12
    jozo jozo
    Guest
    E to sam hteo da vidhim: proskek - mizerija. I zasto se onda talijanski dizajn dize u nebesa ?

  13. #13
    DKW_
    Guest
    A tko je dizao talijanski dizajn u nebesa? Fiat Stilo i je u k***rcu zato što je izostao dizajn, pa prodaja ide 60% od očekivanog... Lancije nitko ne kupuje jer izgledaju nikako. Alfa 156 se radi već četvrtu godinu i normalno da nije više atraktivna... 147 je lijep, ali ništa posebno, zguza je ko malo ljepši Peugeot 206.. Trovratni Stilo je meni prekrasan, ali tko će ti iskrcat 15.000-17.000 eura za fiata s 3 vrata... itd, itd...

    Treba malo ohladit glave i bavit se s drugim stvarima... recimo, chip tuningom... ) ) )

  14. #14
    Cezy
    Guest
    1 alfa spider
    2 alfa gtv6
    3 lancia delta integrale evo3
    4 alfa 156 sw
    5 fiat coupe

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Meni je Stilo ukurcu ak je crvene boje i gledaš ga s dupeta. U nekim bojama mi je ok. U svakom slučaju je čudan.
    145 mi je lijepa, al 146 prosjek neki.
    Lancia y je simpatična.
    Brera se ne proizvodi...

    U svakom slučaju meni emocije budi i 323-ojka tak da su to sve subjektivna mišljenja, al fakat Puntolino malo pretjeruješ. Bilo bi ok da si reko da je to tvoje subjektivno mišljenje.


  16. #16
    LaNciA
    Guest
    Zamislite Svabo je stavio na Golfa 4 Tacho sa 260Km/h a kubikaza mu je samo 1.6l ) ) ) veceg ×××××× nisam vidio.
    A Talijan je stavio na moju Lanciu Tacho od 240Km/h 2.0 20V(5C) a ona zabija 250 kilometara na cas,,pitajte njemacke radare ) ) ) )

  17. #17
    DKW_
    Guest
    Evo jedan citat:
    "U svakom slučaju meni emocije budi i 323-ojka"..

    Stevo, ne seri....

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Cimerova 323 iz osamdesetineke s 1.3 motorom ima brzinomjer do 240 km/h. Pa to fakat budi osjećaje! Ja se svaki put nasmijem do suza kad to vidim! )

  19. #19
    jozo jozo
    Guest
    Vazno je da puntici bude emocije )

  20. #20
    VR6
    Guest
    10 cu ih tesko naci:

    Alfa 147 i 156, GTV
    Fiat Bravo
    Lancia Lybra karavan
    Lamborghini Murcielago

  21. #21
    SAAB
    Guest
    Ferrari 250 GTO

  22. #22
    Fresh
    Guest
    1. Alfa 145
    2. Lancia Lybra
    3. Fiat Bravo
    4. Alfa 155
    5.

    hm zapeo sam, kad se sjetim javit ću.

  23. #23
    mc
    Guest
    Osjecam da ovdje necu naici na istomisljenike, ali meni je Fiat Multipla ziva brija od auta...

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    Ne kužim... Ja velim da meni 323 ima nešt i sad svi počnu srat da ja ne ××××m. E ×××ך takvu kulturu! Samo za znate i IMT mi budi osjećaje, isto ko i trabant. Nema Alfe koja može držat cestu ko trabat u brzini do 50 km/h. )
    Pa si vi mislite...

  25. #25
    zonta
    Guest
    evo nasumično najljepši:

    1)Alfa 156
    2)166
    3)fiat bravo
    4)Lancia Lybra
    5)y
    6)Alfa 145
    7)Fiat Punto dvojka
    Multipla
    9)Fiat Coupe
    10)Dedra

    i najgadniji

    1)Alfa 164
    2)155
    3)Lancia Y10
    4)Fiat tempra
    5)Punto 1
    6)Lancia Kappa
    7)Marea

    ostalo je prosjek (Tipo, 147, delta II, Croma, Brava....)



Slične teme

  1. ...sve je dobro kad se dobro svrši...402
    By Pacov in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-06-2003, 01:28
  2. Navedite mi 10 dobro dizajniranih NJEMAČKIH automobila
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 17-11-2002, 22:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •