Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 151 do 164 od 164

Tema: škodin 1.4 MPI 68 ks

  1. #151
    željko
    Guest

  2. #152
    želja
    Guest

  3. #153
    Amoniman
    Guest
    Obrisaše mi 7 stranicu...××××× im ljeljak )

    Nego što se Dunlop guma tiće, i ja sam ih dobio na Fabiji ali tek sad kada sam stavio Savine Eskimo S3 vidim da su Danlopice jaaako tvrde i da mi auto sad puno bolje leži i bolje apsorbije rupe, čak mislim i da ih ostavim cijelu godinu, ×××× ih nek se troše auto mi je znatno udobniji

    znam malo je glupo al ××××ga, guzovima bolje pašu )

  4. #154
    Girrari
    Guest
    Mala_, Punto ti je u toj soluciji jedini normalan izbor. Mislim da će se i ovdje prisutni škodaši složiti u tome. Brži, jeftiniji, podjednake opreme, a imaš i godinu dana garancije više.

    Kupi Punta i učlani se u klub!

  5. #155
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 1971
    Postova
    10
    Rep Power
    0
    Dilema fabia ili Punto???Mala ,tu mjesta za dilemu nema-Pumto.

  6. #156
    993 odl.
    Guest
    mala_ i moj bi izbor bio punto jer ide mnogo bolje od fabije sa 75 ks. )

    T_IE tu gumu imam godinu dana (prije ju imao stari na meganu pa sam je ja stavio jar je još u super stanju.
    Neki dan sam išo pitat za nove ali mi kažu da ih nema u toj dimenziji

  7. #157
    993_
    Guest
    I sestra mi je uplatila punto (onog sa 60 ks) u 11 mj.
    i čeka isporuku. Najvjerojatnije će stić sljedeći tjedan.
    Barem ću ja vidjet razliku u kvaliteti izrade, performansama )

  8. #158
    993_
    Guest
    ...između škode i punta

  9. #159
    giro d'italia
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  10. #160
    Puntolino_
    Guest
    Kaj je sa stranicama 7 i 8?
    Usput evo gdje se nalazi bragasta kod škodinog mpi-a(za one koji neznaju), nadam se da radi
    http://www.bug.hr/autonet/skola/tehnika/bregasta1/04.gif

  11. #161
    friend
    Guest
    od mojeg frenda stari ima fabiju 1.4MPI sa 68ks koju je kupio ovo ljeto na akciji"FREE".Auto me je zbilja impresionirao.Motor je stavarno robustan kao i auto dok ovaj manjak konja se niti ne primijeti.Potrošnja se otprilike kreće oko 6(6,5)/8(8,5) l,ovisi o režimu vožnje.Auto fantastično ubrzava te bi se moglo reći da je na autocesti s ovim motorom u svojoj klasi isto što i Enzo Ferarri u klasi superautomobila.Prava mala jurilica(ne kao mini cooper s),ali ovo je stvarno neviđeno čudo.Automobil je normalno na autocesti s uključenom klimom dodirivao oznaku od čak 169km/k do s isključenom klimom dostiže i 178km/h,a na nizbrdicama rekordnih 182 km/h,to me je stvarno začudilo.Ovjes ko ovjes bez nekih večih mana i prigovora.Jedino je mana ovog automobila manjak prostora u unutrašnjosti za veće osobe (vis.180cm)-kada se dodiruju ramena-a kamoli straga,no ovo je ipak mali gradski automobil.

  12. #162
    T-IE
    Guest
    Auto fantastično ubrzava te bi se moglo reći da je na autocesti s ovim motorom u svojoj klasi isto što i Enzo Ferarri u klasi superautomobila ) ) ) da pukneš od smijeha. Pa Felicia s 1.3i motorom je brža od te Fabije, možda je Felicia onda ono što je McLaren F1 među sportskim autima. ) ) )

  13. #163
    993_
    Guest
    Istina je ovo s brzinom ali imaj u obziru da brzinomjer u fabiji gotovo u pravilu laže )

  14. #164
    željko
    Guest
    993 ja sam mislio da si ti ponosni vlasnik fabije

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •