Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Najljepsi automobili po klasama

  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    Evo mojeg izbora najljepsih automobila. Ne ide po nekom redu vec auti spadaju u istu grupu. Jednostavno najljepsi koji se danas proizvode.
    MINI I MALA KLASA: Renault Clio (redizajn i obavezno crna boja),
    Mini Cooper S,Mazda2, ajde i Citroen C3, za zene tu su svakako Peugeot 206, Daewoo Matiz i Ford Ka.
    NIZA SREDNJA KLASA: Alfa 147, Peugeot 307 (troja vrata), Audi S3, Honda Civic (samo TypeR), Seat Leon, neka bude tu i vjecni Golf ali samo u R32 verziji.
    SREDNJA KLASA: Alfa 156, Mazda6, Lancia Lybra, BMW 3 (prije redizajna), novi SAAB 9-3, Rover 75, Jaguar X-type, Lexus IS.
    VISA SREDNJA KLASA: Audi A6, BMW 5, Jaguar S-type, Mercedes E, Peugeot 607, SAAB 9-5.
    VISA KLASA: Audi A8, VW Phaeton.
    SPIDER/ROADSTER KLASA: Mercedes SLK, Honda S2000, za one kojima nije do agresive Mazda MX-5.
    COUPE KLASA: Alfa GTV, Peugeot 406 Coupe, Honda Accord Coupe (sada vec bivsa linija); BMW 3 Coupe, Mercedes CLK, Audi TT.
    VISA SPORTSKA KLASA: Mercedes SL, BMW Z8, Lamborghini Murcielago, Porsche 911 GT3, Ferrari Modena i Maranello, Chevrolet Corvette, Dodge Viper, Jaguar XKR i neunistiva Honda NSX.
    MONOVOLUMENI: Mazda Premacy (TE), Renault Espace, Mitsubishi Space Wagon.
    TERENCI I SUV: BMW X5, Toyota RAV4, Range Rover, Nissan Patrol, Mercedes ML AMG.
    Eto, ako sam nekoga zaboravio nadopunit cu kasnije.

  2. #2
    liste na uvid
    Guest

  3. #3
    ozujsko
    Guest
    ma neda mi se pisat, vec je bila takva tema... )

  4. #4
    Haki
    Guest
    dobra lista sta drugo rec samo previse automobila u nekim klasama.


  5. #5
    Mazdohist
    Guest
    Pa.....zbilja je tesko (nemoguce) naci po jednog u klasi za najljepseg

  6. #6
    VR6
    Guest
    Slazem se, zato ti i necu odgovoriti na ovo pitanje...

Slične teme

  1. Najljepsi auto na svijetu i sire
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 25-12-2002, 23:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •