Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: A Toyotának nem kell a Fiat gyára

  1. #1
    VR6
    Guest
    2002. november 12.

    A japán gyártó cáfolta azokat az olasz lapértesüléseket, amelyek szerint a cég érdeklődik a Fiat szicíliai üzeme iránt. A hírek egyébként azután kaptak szárnyra, miután kiderült, hogy a Fiat a Termini Imerse-beli gyár bezárását fontolgatja. A szicíliai üzem körül egyébként is nagy most a zűrzavar, mivel ez a az egyik legtöbb munkást foglalkoztató üzem a régióban. Az állásukat féltő elke××××dett munkások jelenleg is tüntetnek a Fiat tervei ellen, többek közt azzal, hogy ma blokád alá vonták Palermo repülőterét, szinte teljesen megbénítva a sziget légi közlekedését.

    Zna li neko ovo prevesti, nesto se spominje Toyota, da nisu kupili Fiat??

  2. #2
    DKW_
    Guest
    Oko Fiata ti je puno bolja varijanta:

    :URL=http://europe.autonews.com/news.cms?newsId=3212:Automotive News Europe- Fiat, zadnjih desetak dana:/URL:

  3. #3
    MagyarBoy
    Guest
    Toyota nece Fiat !

  4. #4
    DKW_
    Guest
    Možda ga kupi Luka Raič? ili Kutle? možda Pašalić?

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Jedino što povezuje FIAT i Toyotu je Toyotino izražavanje želje da eventualno kupi pogone u Palermu u slučaju da ih FIAT ugasi.

    A pogoni će, nadam se, biti ugašeni. Jednostavno, južanjacima treba prepustiti vino i masline, a auti neka se sklapaju na sjeveru. Svi se sjećamo "slavne" epizode sa Sudicom.

  6. #6
    ozujsko
    Guest
    hehe ako fiat kupi luka rajic onda ocekujte modele: FIAT RALU
    FIAT LURA )

  7. #7
    Puntolino_
    Guest
    Ja ću kupit FIAT!
    Ak je za jedan dollar ko što se prića, zakaj ne?
    Reći ću im, je je ragaci ja vam imam puno eura i izvukel bum vas iz dreka, a i neke ideje već imam. I onda kad mi povjeruju pokradem i ono malo kaj im je ostalo, a za to vrijeme dok ja kradem, sređujem u fušu jedan punto koji bi imao centralno smješten biturbo motor(ko klijo) kojim ću im uteći s lovom preko grane, a opet nebum tak uoćljiv(lou profajl). Ej tajkunići naši, je se to tak radi? )

  8. #8
    DKW_
    Guest
    Ožujsko, svaka čast!
    ) ) ) )

  9. #9
    T.R.Brazilac
    Guest
    Prijevod:Japanski proizvođać odbacio je sve tvrdnje talijanskih novina,po kojima se Toyota zanima za sicilijski pogon Fiata.Vijesti su dobila krila nakon što se saznalo da Fiat razmišlja o zatvaranju tvornice u Termini Imerse-u.Velika se prašina digla oko tog sicilijskog pogona poglavito zbog činjenice da je to jedna od zadnjih tvornica u regiji koja upošljava radnike.Radnici,bojeći se za svoja radna mjesta štrajkaju i protestiraju protiv planova Fiata.Između ostalog danas su blokirali aerodrom u Palermu.Na taj način potpuno su poremetili zračni promet otoka.TRANSL8 4U T.R.Brazilac pozdrav!!!!

Slične teme

  1. Fiat Uno
    By Bavaria in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-03-2003, 21:03
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •