Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Kvaliteta alfe

  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    Pa ta alfa je toliko jadna da ni ××××ni znak ne mogu napravit kvalitetno. Sve malo starije alfe imaju izbljedjele znakove na gepeku/haubi. Uzas, gnoj, korito. Pa 20 godina stariji bmwi imaju znakove ko nove. koje smece pa to treba sve u bugarsku deportirat

  2. #2
    doc
    Guest
    Bolje da izbljedi znak, nego da ti za par godina nestanu pragovi i blatobrani!

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Daj Bleki ak nemreš pametniju temu nači , onda se bolje urokaj s nečim.Dajte više bolesnici ostavite tu Alfu na miru , je bolji je Opel, BMW , Tavria,VW, svi su auti bolji od nje , trula je , odvratna , ulje troši , govno od auta , ali meni najdraže i hvala Bogu kaj nas ima još koji volimo taj auto i kaj se znamo uzdiči iz balkanskog primitivizma.

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Mora da se osjecas ××××no zapadno dok se vozis u svojoj alfi sa izbljedjelim znakom.

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    stvarno si pacijent.

  6. #6
    ozujsko
    Guest
    hehe vidao sam cesto takve znakove koji su izbljedili... ponos talijanske industrije, a ne mogu ni posteni znak napraviti...

    ajde da alfisti ne tuguju, isto ×××××× sa znakom ima i ford, ××××ga smece od znaka, smece od auta... njihov plavi znak izbljedi u roku od dvije i izgleda ko stoji 100 godina na suncu...

    hehe, a koji su to balkanski auti, mozete primjere navesti ??? i zasto alfa nije ?? da i to opravdanje cujem...


    )

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    Ajme...ponašate se ko ona deca prek puta moje škole kaj idu u dječji vrtić pa se svađaju moj tata ima duži ××××× od tvog. Ljudi moji, danas nema LOŠEG auto(novog naravno) u smislu da će se raspast na 4 strane. Razlika je u sitnicama i kvaliteti proizvodnje, ali ne tolko nje kolko o kvaliteti dijelova i transporta automobila. Pa to može zaključit svatko ko ima imalo mozga.
    A kaj se tiče pljuvanja po vw-u, OPELIMA, FIATIMA, ×××××ma materinama to je il primitivizam il zajebancija.
    Ovaj forum se svodi na fakin kindergarden

  8. #8
    ozujsko
    Guest
    stevo, ××××ga alfisti pljuju po svim drugim autima koji nisu alfe... reci to njima. mislim to je ocito. nema se tu sta puno pricati...

    nista ne valja osim alfi... to je njihova poruka za sve ostale, koju zna vec kak bi stevo reko dijete u kindergardenu...

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Ožujsko to uopće nije istina da Alfisti pljuju po svemu kaj nije Alfa.To je notorna laž.Ja sam već prije pisao da bi rado u svojoj garaži vidio Imprezu , EVO VII ili Integru , ili Celicu novu.Te Jaguara X-typea.Tak da vam te optužbe ne stoje.

  10. #10
    DKW_
    Guest
    Nagradna pitanja:

    1. Koliko boja u grbu ima Alfa?

    evo odgovora: pet (5)

    zlatna, tamnoplava, zelena, svjetloplava i crvena.

    2. Koliko boja u grbu ima Opel?

    dvije.

    Đenja...

  11. #11
    GTI FOREVER
    Guest
    Eh, ja cu jednog dana da kupim AR samo zato da vidim sta je to sto se toliko voli!Kvalitet me ne zanima vec samo sta je to u AR pa ljudi koji je voze jednostavno ne znaju ni za sta drugo.
    A sto se tice teme mislim da je totalno out jer svako bira sta ce da ××××, pije, vozi itd.

  12. #12
    alfa099
    Guest
    A kaj vi hoćete? Svaka druga tema vam je natezanje oko Alfa Romea! Kaj vas tak svrbi taj auto?
    Pa moja mjuza i koža vrijede ko većina vaših auti! Kaj ste ljubomorni? Kad narastete, kupit ćete si i vi NOVI auto vaših snova (i mogućnosti)!
    Onda pričate...alfa ser kenj...ne valja...pa kupi polovnogdesetgodinastarog gnojpela ili passata...

  13. #13
    alfa099ode
    Guest
    ...BTW, ni na jednoj mojoj Alfi znak nije izblijedio...valjda su bile za izvoz u Švedsku...

  14. #14
    DKW_
    Guest
    Točno, ×××: što veća krama u garaži, više pljuvačke protiv Alfe...

    Koji vam je ××××× svima? A i taj Black Knight, valjda sad što je svojom glupošću skršio auto, malo je bijesan pa iz tramvaja gleda Alfe 33 iz 1988. na kojima je izblijedio znak... big deal...

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Samo da se zna, nisam htio generalizirat.
    Svi se slažu da golf nevalja, opel nevalja, alfa nevalja samo izuzecima al svima valja kad većina ljudi na ovom forumu preferira talijane. Ne kužim kaj vam je taj jadan golf(ili opel, pitaj boga šta ne..) skrivil u životu?? Golf nevalja očito samo zbog svog "ružnog" dizajna. O Blekijevim izjavama da ni ne pričam. Blijedi znak na Alfama...zamisli problema, pa meni se na biciklu izlizo znak. I sad još ak neko veli da imam golfa u garaži bit će to vrhunac debilizma
    Samo vi uživajte u onom što imate i ne obazirite se na druge(vrijedi za sve).
    A sad djeco na spavanje do 2 sata...onda ćete ćekati da mama ili tata dođu po vas i ići čete doma...pješke(jer morate stvarati ekološku svjest) )

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Još jedan dokaz da Alfe nisu jeftilen i za siroćeke; ako hoćeš imat pic-pic znak, lijepo svake godine kupi novi i đenja. )

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Dom-dom, kažeš da bi rado vozio novu Celicu. Tvoja 156 2.5 košta 29000 Eura. Da si samo 3000 Eura dodao mogao si uzeti Celicu TS! Ali nisi...

    A da se usput pohvalim s ekstra kvalitetom Alfe. Na lijevim prednjim vratima odmah iznad kvake se odlijepila guma koja odvaja staklo od lima. Ako se malo bolje pogleda vidi se :URL=http://www.geocities.com/calibra_hr/slike/alfa166/lijevonaprijed.jpg:na ovom linku:/URL: (pošto je s geocites koga zanima neka copy/paste s properties linka).
    Auto nije bio nikad udaren, a koštao je 32000 Eura nov. Pa sad nakon nepune dvije godine ti fino idi slaži takve gluposti.

  18. #18
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Vise nego ocigledno, Nas simpaticni Dark-man ima pregrst slobodnog vremene, jer izgleda "pila" jos ceka reparaciju, pa je jedini nacin dopune vremena smisljanje nekakvih infantilnih tema poput ove !?? Bleki, lafe, mozes ti i bolje... Just Do It ! )

  19. #19
    sepra
    Guest
    Ne bih rekao da su ono Blekijevi postovi. Dom-Dom i DKW niti ja nisam smatrao alfiste ljude koji sebi automatski daju na pravo držati se iznad svih ostalih samim time što voze Alfu, dok nisam došao ovdje. Neki sebe time svrstavaju maltene u auto aristokraciju, mi ostali smo najčešće balkanci koji ne vide dalje od VW. Ne govorim o vama nego o pacijentima koji ovdje obitavaju od davnih dana i samim time ruše glavni koncept ovog foruma a to je AUTO diskusija a ne Alfa fun club. OK možda sam i ja jedan od od balkanaca koji nisu progledali i uvidjeli da je Alfa high-end (ali nije)automobilizma ali jednostavno primjećujem kako samo ljudi koji voze Alfu to stalno guraju u prvi plan i uvijek se nađu solo contra tutti?
    Talibanski konzule ovo tebe ne kači.

  20. #20
    švabo
    Guest
    e sepra, Zubak je ×××××, a vw kanta, hehe

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Calibra dobro došao u magični svjet šlamperaja... he he bit će toga još, ne brini.


    Sepra, vjerujem da se ono nije mene ticalo jer se u tome baš ne prepoznajem.


  22. #22
    Mazdohist
    Guest
    E majke vam ga....pa fakat vec idete na jaja svima. Obozavam Alfe ali od vaseg ××××××, temama o njima...pa kaj ne postoje drugi auti??? Alfa ovo, Alfa ono , najbolja, kakva Mazda6.... Da, 156-ica i 147-ica su najljepse u klasi! Da, jos od pamtivijeka su podesene i radjene za sportsku voznju i ××××ni je uzitak voznja u njima! Da, kvaliteta im je u banani ali i to ide na bolje! I da, Mazda6 joj je najljuci suparnik!
    Sjetite se...ima i drugih automobila.

  23. #23
    Fresh
    Guest
    I ja sam jednom pokrenuo temu o pitanju Alfe pa sam dobio svoju porciju.

    Ali neka mi netko nabroji dvije teme u kojoj nije ubačena rasprava Alfa - božanstvo Golf, Opel... - gnoj.

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    Hahahaha ekipa, malo vas prcam a vi odma sa suzama u ocima, haha

  25. #25
    quattro
    Guest
    O alfi bi mogli pricati i pricati. Ja imam Subaruja, tako da sam nekako indiferentan, pa bi vas pitao o alfi: Slogani uvijek pricajo, da je alfa sporcki auto, brz i sve to, a ja se pitam, kdje imajo neki model, kako audi rs4/6, subaru sti, bmw m3/5 i tako dalje...Alfa 156 GTA je nagmaši ni običnog BMW-ja 33o - test Automobilismo - septembar- a ona i kvaliteta loša a cijena je visoka - sto mislite??

Slične teme

  1. Slike nove alfe 148
    By Lanser in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 14-02-2003, 11:15
  2. Ma nema te alfe...
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 21-10-2002, 18:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •