Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: GHIBLI

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    Dečki jesti vidli u novinama Ghiblia.Onom igraču svaka čast, treba imati love za to.Jooooooooooojjjjjjjjj koji mrak od auta.

  2. #2
    Tompa
    Guest
    Evo mislim da se to radi o ovom autu:


    A tu se moze i procitat tekst:
    :URL=http://www.vecernji-list.hr/AUTO/2002/11/12/Pages/treba.html:Maserati:/URL:

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Nemoj mi reči da si ti vlasnik tog auta.

  4. #4
    Tompa
    Guest
    Na zalost nisam.

  5. #5
    mentor odlog.
    Guest
    Dobit ću infarkt. Idem podhitno odigrat loto.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    I ja moram igrati loto i ubost onog Shamala u Oglasniku.Takav auto se ne prodaje svaki dan.Neznam jel ga daju na kredit.Ali i ovaj Ghibli i Quatroporte su bolesni.

  7. #7
    Tompa
    Guest
    Dodatak na moj prosli post: samo poznam decka koji je napravio taj intervju i to je sve.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj bi ja dao da me profura jedan đir i samo da sa video kamerom snimam zvuk na auspuh.To je auto.Švabofili gledajte i učite se kaj je bella macchina.

  9. #9
    3200 GT
    Guest
    Guba i lijep automobil - mašina, bilo bi ga lijepo imati, ali da je 3200 GT bilo bi još najljepše.

  10. #10
    doc
    Guest
    Oduvijek sam obožavao Maserati...
    2.0 biturbo sa 340 KS. To je još jedan od ponosa taljanske autoindustrije. Remek djelo.

  11. #11
    ozujsko
    Guest
    jel se to meni cini ili mu voda ulazi u prednji desni far ????

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Ožujsko to ti je zato kaj piješ krivu pivu pa ti se magli pred očima.Daj pređi na Stelu ili Heineken.

  13. #13
    ozujsko
    Guest
    dom dom a mozda i jesam pijan, ali ××××ga nego koji je to drugi ××××× nego zamagljeno ???????

  14. #14
    me
    Guest
    ha,ha, k'o golfu. )

  15. #15
    doc
    Guest
    da, malo je izgleda zamagljeno. Vidio sam neki dan isto tak zamagljeno na novom Pheatonu.

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    To ti ovisi i fotiću ( digitalcu) , pod kojim kutem se slika.Moja Alfa je nova pa kad ju slikam na nekim slikama je maglica.Ajde može biti i da je zamagljeno staklo , ipak auto nije novi, a i to bi me jako zabolilo kaj je zamagljeno , bitno kaj je pod haubom , od toga ti se pamet zamagli.

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Me , tvoj koeficijent inteligencije je stvarno velik kad ovakvu jednu pojavu od auta uspoređuješ sa šmrkljima od Golfa.

  18. #18
    _Stevo
    Guest
    ja bi jednog...

  19. #19
    ozujsko
    Guest
    i onda dom dom, jel ja trebam pocet pit neku drugu pivu ili ti moras pocet pit bilo kakav alkohol??? (sala) )

    e a kakvog je ono ciro imao, pa ga je nevenka tudman popljuvala da joj je auto tvrd ????? ) )

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Imao je Quatroporte .A kaj se tiče tvrdoće vjerujem da je onoj seljanki Seki bio tvrđi od Mercedesa.To ti je tak kad seljak sa Stojadina dođe u SL500.
    Ožujsko ja mislim da i ja moram početi piti, jer mi je zlo od idiota na forumu.

  21. #21
    M1
    Guest
    Zar nije 3,2 v8 biturbo imao 335 ks,ili se varam.Koliko je imao 2,o turbo?2,8 biturbo je imao 286 ks.

  22. #22
    ozujsko
    Guest
    ma ajde opusti se i uzivaj !!! )

  23. #23
    alfist_zg
    Guest
    fantasticno , predivno , prelijepo.

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Da bila je verzija sa 2.0 motorom i 306 KS standardna i ova GT još malo jača.Koliko ja znam za njemačko tržište je bio model sa 2.8 motorom i 285 KS.U modelima Ghibli i Quattroporte nije bilo V8 motora, ako griješim prihvačam ispravku.

  25. #25
    alfa099
    Guest
    ...vidim da se bullit još nije javio...on je slagao po tom autu...testirao ga...vadio mu mast...u pripremi je i Superchips...pa vi recite da ne zna posao...
    Čekam te, bullit...

Slične teme

  1. MASERATI GHIBLI
    By Gost in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-10-2002, 09:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •