Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: "svercanje" guma i felgi preko slovenske grane!

  1. #26
    sepra
    Guest
    Pa to nije nitko ni rekao. Ja sam se okretao odmah iza kućice, potrošio sat-dva u nekoj birtiji i tutanj na malu Breganu.

  2. #27
    Fresh
    Guest
    Ne znam sepra na šta si u mom tekstu mislio kad si rekao ''pa to nitko nije rekao'', ali pretpostavljam da se odnosi na pregled auta prilikom potvrde računa.

    A šta nisi baš ti u svom drugom primjeru prelaska granice napisao da kad ti je tip potvrđivao račun zvao je nekog na telefon i govorio tip auta, tablicu, i šta je na računu.

  3. #28
    Seatibiza
    Guest
    Fresh.... ona fora sa potvrdom carine u koloni i tutanj natrag je skoro pa nemoguca, jer nema teorije da ce ti slovenac potvrditi racun a da nije vidio robu, kaj on zna s kime ima posla pa zbog toga moze najebati a sumljam da mu se oce najebati zbog nekog tamo Hrvata, i da te nije pogledom ispratio na izlazu iz Slovenije. Sad postoji fora ali to nije pravilo da ti carinik dozvoli da se vratis po merver u Sloveniju odma zato jer imas ugrađeni dio na autu ali to ovisi o dobroj volji carinika i policajca koji dela.... ××××ga fora je ta ak si naiso na neke na××××nce na nasoj ili slovenskoj granici nis ti ne pomaze da se zvleces bez placanja

  4. #29
    Seatibiza
    Guest
    Mislim ja sam cesto prek u dezeli i cesto vozim razne stvari prek grane ( doma sam blizu granice ) i znam samo da ne postoji prelaz za koji bi mogo reci da je "propusniji" od drugih ( Bregan, Harmica, Kumrovec)samo ovisi na koga si naiso u tom trenu i kakve je volje.... i ××××ga uvijek mora covjek imati ili Karticu ili gotovinu u zepu jer nikad neznas dali te bu za×××× ili ne

  5. #30
    Fresh
    Guest
    Foru sa stajnajem u koloni i potvrđivanjem računa sam izveo par puta, lijepo na računu piše šta izvoziš, nikad me nije pitao u kojem sam autu.

    A što se tiče najbezbolnijeg prelaska grane je kad se vraćam sa jednodnevnog skijanja. Dođeš na granu, skije na krovu, po cijelom autu se suše majce, sve bazdi po znoju, svi u polusnu i onda naravno pitanje imate li šta za prijavit - odgovor nemam, vraćamo se sa skijanja, neki put me pita gdje sam bio i kako je bilo, kažem na Rogli ili Krvavacu puno snijega bilo je super (××××ga malo mu se uvaljuješ) i priča gotova.

    Na našoj granici ista procedura samo šta tu ne hvalim skijališta nego brijem da je bila gužva al šta se može kad se nema love za Austriju ili Italiju (šatro).

  6. #31
    me
    Guest
    da li ste culi za onih 250 eura koje sam spominjao? pa nije problem proci slo granicu nego nasu...

  7. #32
    sepra
    Guest
    Mislio sam na polukružno okretanje iza kućice, čekaš u redu, daš račun, on pita gdje su gume, kažeš na autu, on pogleda i ovjeri račun, odmah se okrećeš iza njegove kućice i gas

  8. #33
    miro_
    Guest
    ja isto ne vidim razloga zasto se ne bi mogao okrenuti nakon slo kucice i natrag u slo, i odes natrag po povrat poreza

  9. #34
    abarth-7
    Guest
    ja sam svoje tak presverco

    trazis povrat i nakon kucice polukruzno se nabrzak okrenes i paljada...

Slične teme

  1. Uređenje alu felgi
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-11-2004, 18:05
  2. 156 GTA u službi slovenske policije!!!
    By OS PUNTO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-08-2003, 11:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •