Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Passat

  1. #1
    VW
    Guest
    Stari moj...
    WV Passat 2.5Tdi sa 150ps... Highline oprema.. 4Motion ... 248k kuna...
    e to treba kupiti dragi moj.. najskuplja oprema... najbolji motor... pogon na sva cetri...
    ako te smeta mozda preveliki obujam motora.. imas i onaj 1.9 sa 130 ps.. ubrzava 0.2 sek bolje od ovoga sa 150

  2. #2
    M1
    Guest
    Ubrzo dolazi novi...puno ljepsi sa vecim Tdi i V6,V8 motorima...sad se passata fakat ne bi isplatilo kupiti

  3. #3
    vpa
    Guest
    Veliki sam ljubitelj passata daj mi neke adrese sa njihovim slikama ili općenito o njima nešto.

  4. #4
    VR6
    Guest
    :URL=www.volkswagen.de:VW Stranica:/URL:

  5. #5
    love vw
    Guest
    www.clubb5.com ~forumi posvećeni isključivopassatu zadnje i predzadnje generacije iz cijelog svijeta,ponajviše usa.dosta slika. www.vwvortex.com ~najnovije vijesti iz svijeta cijelog v.a.g. koncerna,također forum o svakom modelu posebno.Uživaj!!!

  6. #6
    FUCK PASSAT
    Guest
    KOJE GOVNO OD AUTA.NAPRAVLJENO ZA PRIMITIVNE SELJAČINE ISTO KAO I GOLF.

  7. #7
    ozujsko
    Guest
    FAK a sta ti vozis ???????

  8. #8
    faker
    Guest
    ozujsko a sta ti vozis, iveco mozda ? ) )

  9. #9
    ozujsko
    Guest
    faker, ××××ga netocan odgovor... )

  10. #10
    bullit
    Guest
    Ne kazem da je pravilo, ali imao sam prilike voziti i slagati 2 tjedna stari Passat V6 TDI (150 ks), 4motion, Tiptronic, Highline, karavan i sve ostalo kaj se moze nakrcat u njega.

    Nije radio Tiptronic (manualno nije htio mijenjat brzine, i koliko cujem, nakon par mjeseci, jos uvijek se ceka drugi chip za tiptronic da se to rijesi), a i originalni CD player je napol ispustio dusu nakon tih dva tjedna.

    Ne kazem da nije lijep auto, ali kvaliteta, ne znam bas...

Slične teme

  1. Passat, C, SuperB ili A6???
    By Fabia SDI Elegance" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-03-2003, 19:27
  2. VW Passat W8
    By R32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 05-01-2003, 21:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •