Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Octavia da ili ne?

  1. #1
    Cheers
    Guest
    Namjeravam kupit Octaviju 1,8T, ali prije same kupovine interesiraju me vaše sugestije...

  2. #2
    dragstar
    Guest
    Kupi!Ako ne patis od imena, Skoda je definitivno najbolji izbor za tu lovu koliko kosta!A i ima provjerenu i masovnu tehniku og VW-a.(sada ce neki sigurno popljuvati VW)

  3. #3
    ozujsko
    Guest
    1.8t pa sve je u redu sa autom, jedino taj znak bode u oci...

    mislim i ne vise kolko je prije, samo sto uvijek postoji ono "ALI" taj znak...

    za te pare pravi auto inace... )

  4. #4
    VR6
    Guest
    Mislim da 1.8T ima i u 4x4 verziji. To bi preporucio...

  5. #5
    mike1
    Guest
    chip tuning = recept zadovoljstva! I ja srednjoročno razmišljam o takvim mogućnostima...

  6. #6
    mike1
    Guest
    ispred treba biti (znak plusa)...

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Dobar izbor - puno konja i kvalitete, malo para.

    Još ga malo nasviriš na 180 KS, pa da vidiš tuluma!

  8. #8
    Sinphony
    Guest
    Šta ima nasviravat, uzme RS-icu pa će dobit cijeli orkestar.

  9. #9
    Cheers
    Guest
    Hvala ljudi, definitivno uzimam octaviju, samo neznam koju boju.

  10. #10
    super
    Guest
    uzmi trulu višnju taj je "najbolji " Toliko je tanak da cveta već nakon prve zime. PA KUDA BOGU ŠKODILAKA ??? I šta koji ××××× ima provjerenu mehaniku i to je to jelda. Ma ajte u××××× stari tdi motori ajde de, ali ××××te pa nezna vw napraviti benzinca, NEZNA. Šta na tom 1.8 t se zasniva čitavi sportski odjel škode a i seata i vw. Bježi od toga taj auto je gori od seata vidjet ćeš koliko će cjenu izgubit. Bolje da kupiš nešto drugo čim si se zaželio konja, MA ×××××u sveca ima tu hondi, bmw i ostalih pa makar godinu dvije staro. Što ćeš sa tim škodilakom ? Prati ponosne seljačine 1.9 tdi ???' Ma kupi šta hočeš i uživaj....al kuda škodilaka za ime svijeta vjeruj zažaličeš, vjeruj !

  11. #11
    ozujsko
    Guest
    SUPER - sto uz svoj nik ne stavis nesto kao ××××××, pa da bude u kompletu = SUPER ××××××...

  12. #12
    VR6
    Guest





  13. #13
    ozujsko
    Guest
    rs-ica mi je sasvim oke auto

  14. #14
    ozujsko
    Guest

  15. #15
    doc
    Guest
    pričekaj jos malo, uskoro ce se pojavit prve slike nove Octavie. Auto je po meni dosta skup, ipak se tu radi dosta lošoj kvaliteti, zastarjelog dizajna unutrasnjosti... A i taj motor je poprililčno žedan. Imam doma jedan test neke octavie 4x4. Zaključak je bio: 4x4 pogon u škodi predstavlja jedno manji prtljažnik i veću potrošnju.

  16. #16
    super
    Guest
    ozujsko sta si se uzvjetopirio pa ne kupujes ti govno ja sam samo dao savjete, hi hi hi

  17. #17
    Cheers
    Guest
    Super o čemu ti pričaš? 1.8t kod VW-a predstavlja sredinu ponude, a od toga 1.8t 150ks ima jačih VW motora da mi se neda nabrajat. Za taj motor su rekli da je jedan od najboljih na svijetu. Octavia sa full opremom (ABS ASR ESP, 4 airbag, el. stakla, el. šiber, el. retrovozori, grijana sjedala, climatronic, putno računalo cd radio sa 8 zvučnika, daljinsko centralno...) na cestu će me koštat 147.000,00kn. Pa mi ti sad reci kojeg BMW-a ili Hondu mogu kupit za tu lovu i s toliko opreme? Polovno mi nemoj spominjat jer s tim ne želim nikakvog posla imat. žAko mi nađeš novog BMW-a 318 za 147.000kn odmah ću ga uzet i još ću ti dat 1000€ kao nagradu! Za octaviju kažeš da je govno, a vjerovatno se nikad nisi ni vozio u njoj, a kamoli da si ju vozio.

  18. #18
    čiko
    Guest
    slučajno ili nažalost sam imao octaviu, čudno kako nisam uoćio:

    "Za taj motor su rekli da je jedan od najboljih na svijetu"

    Imam samo jedno pitanje čovjek napiše mišljenje o auto koji je vozio (ja) a drugi koji kupuje ili ga ima on susjed bilo tko diže natrag u nebo....to "govno" PA kupi onda to "govno škodilak" sa najboljim motorom na svijetu.

    pazi samo da ti ne padne na glavu.


  19. #19
    me
    Guest
    ovo stvarno nisam razumio.

  20. #20
    Cheers
    Guest
    Ej Čiko, posloži sve daske u glavi pa onda napiši par JASNIH rečenica da te svi razumiju.

  21. #21
    Goran1
    Guest
    Za te se novce ne moze uzeti veci i jaci auto s toliko opreme,a o kvaliteti tog motora dovoljno govori ugradnja u Audije

  22. #22
    Cheers
    Guest
    Definitivno je best buy kupnja. Ako je možda i bilo kakvih dječjih bolesti to se vjerovatno odnosilo na modele s početka proizvodnje. Čitao sam u više novina ( engleskim i njemačkim) i svi preporučuju kao dobar odnos uloženog i dobivenog. Ukratko, mislim da je nisam zeznuo sa kupnjom.

  23. #23
    DKW_
    Guest
    Još jedan podatak stavlja Octaviju u vrh "best buy" kategorije: njegov prtljažnik.
    Veličine 530 litara u limuzinskoj izvedenici, može, ako se dobro stisnu, prošvercati u jednoj turi dvadesetak Kineza ili osamnaest Kurda, što nije zanemariva stavka u pojačavanju vašeg kućnog budžeta. Ako računamo da vam svaki Kurd/Kinez dade po 500 eura za ilegalan prelazak, to vam je oko...

  24. #24
    Cheers
    Guest
    Pa normalno, 20-30 tura i otplatim auto.

  25. #25
    3200 GT
    Guest
    Svaka čast!!!!!!!!!!!!
    Ali da se mene pita taj auto nikada ne bi kupio, bar za sada. Iz jednog razloga što ŠKODA znači "šteta kupiti ovako debilan auto". Šala mala.
    Da pređem u stvari na ono što mislim, auto je sigurno dobar za one koji to misle, ali zabadava koncern VW nema uz sebe i druge marke kao što su Audi i sl. U stvari dijelovi koji su ugrađeni u vozila marke Škoda nisu ni blizu kvalitete dijelova koji se ugrađuju u vozila Audi i sl., te naši ljudi na veliko griješe kada sve njihove marke vozila unutar koncerna VW poistovjećuju.
    Moja preporuka, kupi si nešto drugo, jer ćeš i na samoj cijeni vozila jako brzo izgubiti, osim u slučaju ako ne namjeravaš taj automobil imati dok ide.
    Ako se netko uvrijedio šalom nije mi to bila nikakova namjera i ispričavam se unaprijed, jer nemam namjeru nikoga vrijeđati samim tim što svatko ima pravo na svoj ukus.

Slične teme

  1. Octavia RS
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 69
    Posljednji post: 23-01-2004, 13:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •