Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: DKW 156

  1. #1
    DKW
    Guest
    Neke je zanimalo kako izgleda kad se nabaci malo federunga i felgi na crvenu 156, pa evo (uh, koje jebanje s geocities... moraju oviu iz Vidija nešto organizirat da se mogu drito slike uploudati"






  2. #2
    DKW
    Guest
    naravno da sam neško sprčko...

    evo link:

    :URL=http://www.geocities.com/forumista/:web site sa 3 slike:/URL:

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    DKW.. znam da si već par puta napisao.. ali daj ovdje ponovi.. pošto je to tvoja tema... koliko ti je auto niži od serijskog i koliko su te koštale opruge i amortizeri (ovisi šta si mjenjao)?

  4. #4
    DKW odl.
    Guest
    Stavio sam samo federe H&R (Max TT, Gabrek), -30 mm, saobičnim amortizerima

    MM (mila majka)

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    .. znači serijski amortizeri to trpe... kolko para su opruge?

  6. #6
    DKW_
    Guest
    Oko 1750KN, plus 500 KN montaža

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Ispričavam se, ne šljaka mi ta kemija sa Geocities ...

    Dajte odiđite na "properties", kopirajte url same slike, pa onda odaberite tu lokaciju...
    tehnika narodu!

  8. #8
    dkw_
    Guest
    javite mi jel što vidite, ako ne, mailat ću nekom kome to bolje ide, pa nek stisne na ove stranice... plizz...

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Meni sve šljaka normalno tj. slike su se odmah otvorile na temi.

    Inaće auto ti super zgleda; dobro mu je došlo ovo spuštanje.
    Nego... ovo si fotko negdje na Jarunu, kod nasipa, ne!? Kaj se nisi za kavu javil!?

  10. #10
    GTI FOREVER
    Guest
    Meni rade samo dvije slike sa boka i sa ledja a treca nece.Inace DKW nije lose.Posto kazes da si stariji ciko mislim da ti ovaj auto sa ovim kotacima taman i pristaje.

  11. #11
    rale unlog
    Guest
    ja sam vidio sve tri al druga i treca su iste


    auto super zgleda

    zelim ti puno km

  12. #12
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    DKW, ××××ga, ja nisam uspio pronaci slicice te tvoje pile.Steta, vjerujem da pakao dobro izgleda!

    Na temi Alfa Romeo, prije neki dan, upitao sam zna li netko gdje se mogu kupiti bijeli bocni(blatobranski) zmigavci za 147-icu, poslao sam i e-mail Gabreku, ali izgleda da nesto ne radi s tim mailom. Isto tako pokusao sam u par navrata i nazvati fontelom, ali muk s druge strane zice...
    DKW, mozda je glupo sto pitam, ali ako ti je Gabrek negdje usput, da li bi mi mogao pogledati ima li bijelih zmigavaca i koliko kostaju. Hvala unaprijed!

  13. #13
    DKW
    Guest
    Nekima rade slike, nekima ne...

    ŽELIMO UPLOADANJE SLIKA DRITO NA FORUM!!!
    Restrikcije bi samo trebale biti recimo do 400k i bok...

    Ovo je slikano na parkiralištu od "kockice", prisavlje.

  14. #14
    DKW_
    Guest
    "Posto kazes da si stariji ciko mislim da ti ovaj auto sa ovim kotacima taman i pristaje."

    Oh, baš ti hvala. Ako imaš 20 godina, onda sam ti ja sigurno "čiko" sa 36...

    Osim toga, ovih 16" je taman da dobro izgleda, a da opet možeš furat ženu, 2 djece i punicu na "sisvete"

  15. #15
    DKW_
    Guest
    ... a zapravo je najbolja fotka ova, koju sam zamijenio duplom drugom:

    :URL=http://www.geocities.com/forumista/156c.jpgrednjica:/URL:

  16. #16
    DKW_
    Guest
    ... ali i ona radi na foru properties/copy/location/paste

  17. #17
    GTI FOREVER
    Guest
    Nije provokacija DKW zelio sam da kazem da ne bi stajalo covjeku koji ima zenu i dvije kceri da ima full agresivan auto.
    Zamisli scenu da ti auto izgleda kao u fast&furios a djecica se nazad igraju i jedu sladoled???
    Mislio sam za covjeka tvojih godina i statusa da ti je auto onakav kakav bi trebao da bude.
    Nista vise nista manje.

  18. #18
    GTI FOREVER
    Guest
    Prednjica je najbolja!!!!

  19. #19
    alfist_zg
    Guest
    uf...stvarno sam se namucio da vidim slike, ali bio sam uporan i na kraju sam uspio na forum copy slika i onda paste u wordu..hehe, inace nece nikako , ali nikako...na geocities kaze da je unavailable a slike nece niti na klikanje na sve moguce nacine.

    Dkw, lijepo ,lijepo...iako moram ti reci da ja mislim da na 156ici stvarno najbolje stoje one "telefonske" felge...ali ovo je u svakom slucaju lijepo.
    Nadam se da ces nas uskoro provozati.
    pozdrav!

  20. #20
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Evo, uspio sam ih pogledati preko getrighta(samo desnom tipkom misa kliknete na sliku i downlodirate s get...).
    OK, izgleda, lijepa, cista crvena boja, samo, malo agresivnije felge?! Inace, lijepo!

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    147 odi samo Gaberu , možda za dvije godine dobiš žmigavce.Vjeruj mi iz mog iskustva s njim.Da ne moram iči u zatvor bio bi Gaber odavno na Mirogoju.

  22. #22
    intcp
    Guest
    eh dkw. felge su mogle bit i bolje, inače auto je odličan. Stavi hitno maglenke. )

  23. #23
    ozujsko
    Guest
    prava pila, nema sta, samo tako..... )

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, može malo kritike? Mijenjaj felge. Stavljaj kak si i sam prije rekao: ili Superturismo ili one Alfine s 5 rupa. Može i Superleggera.
    Nije da su ove katastrofa, OK su. Ali bi gore navedene bile bolje.

  25. #25
    doc
    Guest
    DKW, di si nabavio te felge? rasprodaja kod max-a? Auto ko auto izgleda savršeno, tu se nema šta reći. Ali felge su mi živi očaj. Ja rađe nebi nista kupio nego takve felge, sorry. Mrzim te oble krakove, ali o ukusima se ne raspravlja pa cu zašutit.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •