Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: NIKITA U ALFI !!!

  1. #1
    Mickey
    Guest
    jeste vidjeli večeras u Nikita kako se dofurala u bijeloj 164-tvorki ????
    Fenomenalno, ipak se rijetko viđa taj auto u serijama i filmovima.

  2. #2
    DKW_
    Guest
    AR 164 je zadnji auto koji je uvožen oficijelnim putevima u USA. Oni skoro da nemaju pojma o GTV, 155, 156, 147 i 166.

    A i što će im? Za njihove autoputeve?

    Alfa je namjeravala isprva izvoziti u USA 2003, ali su cijelu priču pomaknuli za 2007...

  3. #3
    Mickey*
    Guest
    vidio sam u još par filmova, ono u toku jurnjave garazom, stoji superica, među svim onim krševima, cadilac cryshler i ostale američke 5,5 metarne kante. )

  4. #4
    INTCP
    Guest
    A jeste gledalo kako vin diesel u xxx stavlja bombicu na bijelu 164. Nakon što grune u pozadini se vidi crveni GTV pack sport )

  5. #5
    Amer
    Guest
    Vidim Mickey koliko se razumiješ u američke aute.Ma samo ti nastavi sanjati o svojoj alfici.

  6. #6
    Mickey*
    Guest
    Amer ne sjećam se da sam te išta pitao otvori si tamo forum ameri su najbolji pa ču se ja tebi tamo usrat, samo uživaj u svojoj kanti, osam hiljada kubika, 105 ks, potrošnja 30 l servisa i dijelova nigdje, to je realnost kod nas. Moje saučešče )

  7. #7
    Amer
    Guest
    Još jedan dokaz tvojeg znanja.Ako počneš pljuvati po nekim autima onda se potrudi da bar znaš nešto o njima ili da bar znaš kako se pišu njihova imena.

  8. #8
    Mickey*
    Guest
    dobro što bi ti ??? Ajde zdravo zabole me za amere.....

  9. #9
    alfist_zg
    Guest
    joj Mickey , bas sam ja jucer na sekundu prolazio po programima i vidim upravo tu scenu i nasmijem se i mislim si to staviti na forum...hehe...

    ali , istina je da mi u onom americkom krajoliku Alfa ne izgleda tako dobro.

  10. #10
    mickey*
    Guest
    alfist, alice u zemlji limenih čudovišta , )

  11. #11
    Grga
    Guest
    Decki, mozda jeste, a mozda i niste primjetili u prvim epizodama Nikite da michael vozi Citroen SM (M dolazi od Maserati-motor od 200 KS).

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •