Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: lotus esprit

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    i sta kazete na ovaj auto? da se maknemo od alfi i vw-a. iskreno radje bi ovo nek bilo koju alfu...

    The Engine

    Configuration: Aluminum-alloy twin-turbocharged V8, 90 degree cylinder bank angle, single-plane crankshaft.

    Bore: 83 mm

    Stroke: 81mm

    Capacity: 3506 cc

    Power: 350 HP @ 6500 rpm

    Torque: 295 lb ft @ 4250 rpm

    Head Chamber Aluminum alloy, four-valve pent-roof combustion

    Valvegear: Dual overhead camshafts with one toothed belt per bank, hydraulic tappets.

    Inlet valves: 33.5 mm

    Exhaust valves: 30.0 mm

    Block: LM25TF aluminum alloy with cast iron "wet" lines, spheroidal graphite cast iron cross-bolted main bearing caps.

    Turbochargers: Two Garrett T25 water-cooled, oil lubricated.

    Fueling: One primary injector per cylinder, one secondary injector per bank.

    Ignition: Four double-ended coils triggered from crankshaft sensor.

    Ancillaries: Water pump, alternator, power steering pump, air conditioning compressor.

    Weight: 485 lb with ancillaries.


    Performance:

    Maximum Speed: 180mph
    0-60mph: 4.4 seconds
    0-100mph: 10.5 Seconds


  2. #2
    R32
    Guest
    4WD??

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Mislim da ima izvedba sa 4WD, ali nisam siguran. E da, nemojte povezivat text sa slikom jer neznam baš dal se podudaraju modeli. Nije mi se dalo baš previše tražit podatke po netu pa sam ovo metnul.

  4. #4
    M1
    Guest
    Auto je prvoklasan....kazu jedan od najboljih serijskih automobila na stazi
    A zvuk je.....V8 biturbo )

  5. #5
    bullit
    Guest
    Stavio si dobru sliku. Mislim da ce se Clio Sport oduseviti...
    Inace, nije 4 WD, vrlo, vrlo su rijetki supersporstki auti tipa Lotus, Ferrari i sl. sa 4WD.(Lotus je oduvijek bio predvodnik u ekstremnom smanjenju kilaze, i beskompromisnosti konstrukcije).To bi bio samo dodatni teret u njihovom slucaju.

    Inace, jeste znali da V8 verzija nema intercoolere? Mozda bi nam Calibra mogao objasniti zasto. Jos uvijek cekam da cujem zasto DB7 ima serijski ugradjen otvoreni K&N filter. Da ne ispadne da se samo raspravljam s njim na chip tuningu....

  6. #6
    ozujsko
    Guest
    stvarno prekrasan auto sa super voznim osobinama...

    ali bullit, svada sa calibrom - cemu ???? kladim se da u zivotu nije vidio k&n filter !!!!

  7. #7
    amiga
    Guest
    to su bili dani, LOTUS ESPRIT TURBO CHALLENGE !!!

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Bullit to sam negdi čitao, o tome da pokušavaju smanjit kilažu što manje. Inače auto me se dojmio u onom mutavom filmu "mali špijun" il tak nešt.
    Auto je stvarno fenomenalan...

  9. #9
    bullit
    Guest
    Pa nije svadja, Ozujsko, samo pristojno pitam da nam svima objasni ako zna.

  10. #10
    ozujsko
    Guest
    brijem da se zove maloljetni spijun. to je o onom liku kad idu na maturalno u Francusku, pa zabunom ga neki likovi otmu i daju mu onaj crveni Lotus sa raketama i svim ostalim ×××××rijama.

    sad CZ trga se po netu trazeci cemu sluzi K&N filter i ima li kakve stetnosti za motor !!!!!!!!!1


  11. #11
    alfist_zg
    Guest
    bravo Stevo, vidim da napredujes lagano...kad si dosao na forum svidjali su ti se golfovi, pa onda vec lagano i Alfe a vidim da si na pravom putu kad si ubacio na temu ovaj Lotusić.
    Inace pogledaj si model Elise. uf.

  12. #12
    Esprit
    Guest

  13. #13
    ozujsko
    Guest
    a nije ni ovaj los

  14. #14
    ozujsko
    Guest

    ak sad nece onda idem se nalit

  15. #15
    ozujsko
    Guest
    decki pardoniram se ocito me ova 33 zuja danas supila i to jako tak da ni nis ni ne primjecujem, ma idem spat, ajde laku noc... zivi bili i pijani jos 100 godina !!!

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    alfist ma taj mi se auto sviđa još od prije, od maloljetnog špijuna
    Ja pokušavam imat neko objektivno mišljenje o svemu pa i o autima.
    Inače, "pale" me ovakvi auti tipa esprita. Znam kak izgleda Elise, al mi se esprit ipak više sviđa.

  17. #17
    _Stevo
    Guest
    E sad ću izvadit ovu temu na svjetlo Da se ne raspravljamo samo o Alfama i onim japancima... Ajmo narode...

    Eto i slike, pa recite da ne izgleda ××××no auto...



    BTW, ak ikad u životu skupim pare, ma nema tog auta kojeg ću kupit prije Esprita...

  18. #18
    wijoyo
    Guest
    Ko pogodi koji je auto, dobije screensaver supra na street race-u, ili 147 na street race-u. Dakle, pogodi auto - contest!


  19. #19
    _Stevo
    Guest
    Sam reko da se priča o Lotusu a ne o japancima i alfama!!!! Zato goni to od tud....

  20. #20
    INTCP log dead
    Guest
    Lotus Esprit mi je pre××××n auto. Ali više volim onaj sa rednim 2.2 Turbo. Kad je došao navodno mu ferrari u držanju ceste nije mogao ni prismrdit. Lotus je oduvijek radio najbolje šasije i ovjes. Bolji od bilo kakve alfe. Ma bolji od bilo kakvog njemca.

    BTW, ovo gore je Nissan Silvia.

  21. #21
    wijoyo
    Guest
    BTW, nije. Idemo dalje.

  22. #22
    INTCP log dead
    Guest
    U svakom slučaju je nešto japansko. Honda nije, Mitsubishi, a ni toyota nije. Bit će neka mazda ili nissan

  23. #23
    _Stevo
    Guest
    Isus mater sa Muhamedom u narjučju sam reko da od××××te sa japancima sa ove teme. Otvorite si novu temu u×××××

    Koji ××××× nemre onaj koji otvara temu istu i editirat pa da briše postove koji smetaju


  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Je li tko gledao Top Gear u srijedu? Jeremy Clarkson je natjeravao Lotus Elise i bilo je nevjerojatno gledati kako auto kliže preko nosa ko da ima V8 sprijeda i prednji pogon (a znamo svi dobro gdje elise ima motor)...onda je za upravljač sjeo tip koji je zadužen za šasije u Lotusu i...eto čuda! Guzica je konstantno proklizavala lijevo desno u zavojima...i tip je rekao da sve ovisi na koji način se ulazi u zavoj, s Lotusom ništa nije uklesano u kamenu...nevjerojatno je kako se taj auto može voziti na milijun i jedan način...pravi multipurpose vehicle... )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •