Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Opel Manta

  1. #1
    R32
    Guest

  2. #2
    DKW
    Guest
    Jeeeeeeeeeeeeebeeeeeeeno!



    Valjda su vidjeli da je ona kreatura od priglupog Bertoneovog nećaka auto koji ne pije vodu(mislim, naravno na Astru Coupe)...

    Ajde, valjda će krenut u serijsku proizvodnju...

    Fenomenalno izgleda, iskreno...

  3. #3
    DKW
    Guest
    A kompletna priča je kod švabe Bilda:

    :URL=http://www.autobild.de/aktuell/neuheiten/artikel.php?artikel_id=2961&A_SESS=15063eaa40ea707 86ed3c29d3761c015:Auto Bild, Manta:/URL:

  4. #4
    INTCP
    Guest
    Konačno nešto lijepo umjesto degutantne nakaze od astre coupe.

  5. #5
    manta manta
    Guest
    1976, to je sigurno vozio pradjed calibre zendera, naravno - manta zender sa plastičnim zender roletama sa vanjske strane ) ) ) )

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Meni je Astra Coupe sasvim u redu auto. Naravno, neadekvatan zamjenik Calibre (što mu mislim baš ni nije bila namjena), ali za kao coupe verzija jednog, u osnovi kopmakta, sasvim u solidno, ako ne i bolje od toga.

    Inaće mi je Astra jako dobar projekt. Pogledajte samo koliko karoserijskih izvedenica ima. Od kompakta, preko sedana do coupea odnosno cabrija. A niti jedna od tih izvedenica ne zigleda loše. Samo da ima bolju unutrašnjost jer ova je fakat dizajnerski otužna.
    Vjerujem da bi Opel bez Astre puno prije došao u govna. Isto je i sa FIAT-om i Puntom.

    A ova nova Manta mi fakat izvrsno zgleda, samo se nadam da neće nositi to, po seljaštvu poznato, ime!

  7. #7
    Lancer
    Guest
    ...šta toliko slinite..od naprijed ista nova Astra..nova Astra - nova Astra Coupe...mora se priznati da izgleda bolje od stare..ali to je sve...karizme jedne Calibre iz devedesetih i dalje nema.

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Tako je! Calibra je bila jedna i neponovljiva. I kad me u×××× na lotu ili naletim na naftu u dvorištu onda ću od Opel kupiti licencu i otići u BMW da mi ju tamo naprave! I za Blackija ću jednu naručiti!

  9. #9
    DKW_
    Guest
    Baš sam ovih dana nekako naletio na par Calibri u dobrom stanju (mislim, nisam naletio, nego samo vidio ) ) i mislim da će biti teško naći zamjenika tako skladnom autu. Fakat... Treba pričekat da ovo dobije svoj definitivni oblik...

  10. #10
    rale unlog
    Guest
    prvi tren,dok nisam vidio znakic sam pomislio da je novi 406 ili cak mozda 607 coupe

  11. #11
    sepra
    Guest
    Baš sam to htel reć, vi piloti ste zajebana populacija.

  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    Prednji kraj vise lici 307ici

Slične teme

  1. KAS - Manta A
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-08-2003, 06:31
  2. Manta za Kas-a
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 07-07-2003, 21:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •