Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Zakon o sigurnosti u prometu

  1. #1
    Girrari
    Guest
    Zna li tko gdje se može na netu naći taj zakon ili eventualno broj/godinu kada je zakon izdan jer ove pizde u NN-u više ne dozvoljavaju browsanje. Imam trenutno onaj iz '96, a od tada se dosta toga promjenilo.

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Imam taj Zakon na poslu, a i firma ima pretplatu na NN, čekaj ponedjeljak pa ču ti javiti.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ockaj, thenks!

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, ima jedna mala tajna velikih majstora kuhinje. Ekipa iz Gonga se pobunila protiv naplate koje je uvedena na siteu Narodnih novina pa sad možeš na :URL=http://www.gong.hr/novine_narodu/vom siteu:/URL: pretraživati koja je tema u kojem broju i onda kad znaš točno novine koje te zanimaju odeš na www.nn.hr, klikneš na "Besplatan pristup" pa na dio koji te zanima i otvoriš željeni broj.

    Girrari, pa kak ne znaš kak do "svetog pisma" svakog pravnika?

    Da ti malo pomognem:
    Zakon o sigurnosti prometa na cestama
    Dana: 04.05.1990
    Broj: 20/1990

    Ispravak Zakona o sigurnosti prometa na cestama
    Dana: 19.06.1990
    Broj: 26/1990


    Ispravak Zakona o sigurnosti prometa na cestama
    Dana: 30.06.1990
    Broj: 28/1990

    Za ovo sam fakat zaslužio dvije, tri runde!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Ajme ××××××...

    Fora je kaj sam se ja još dok sam bio u GONG-u bavio tom problematikom i totalno sam smetnuo s uma...

    Fala! Runde su na meni.

  6. #6
    DKW_
    Guest
    Ajde, za nas lijenčine, kad netko dođe na te strane, nek samo stisne URL ovdje...

    (ko ono-što je kratica SFRJ - Sedam Fulira Radi Jedan)

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Nema problema, ali plačaš cugu. Nije to samo jedan link jer ima pun K dopuna, nadopuna, izmjena...

  8. #8
    DKW_
    Guest
    Nema problema, ionako bi mi bilo drago vidjet neke ljude odavdje u 3 dimenzije.

    A ti si onaj koji radi u nevladinim udrugama tipa Gong, a koji su, po riječima jednog našeg pokojnog predsjednika:
    "Mutikaše i smutljivci, jalnuški diletanti, i sve u svemu, prodane duše..."

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Ma neee, Soroševi plačenici! hehehe )


    Radio sam nekoć. Nije loše jer još imam dosta veza. Nitko se u osnovi njima ne usudi srati jer su pod zaštitom raznih programa EU.

    Ali kako se tamo radi je ispod svake kritike.

  10. #10
    Cannon
    Guest
    Calibra informacije su ti malo zastarjele:
    Na temelju članka 2. Zakona o izmjenama Zakona o sigurnosti prometa na cestama ("Narodne novine", br. 54/96.), Odbor za zakonodavstvo Zastupničkog doma Sabora Republike Hrvatske na sjednici održanoj 9. srpnja 1996. utvrdio je pročišćeni tekst Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

    Pročišćeni tekst Zakona o sigurnosti prometa na cestama obuhvaća Zakon o sigurnosti prometa n cestama ("Narodne novine", br. 84/92.) te njegove izmjene i dopune objavljene u "Narodnim novinama", br. 5/93., 6/93., 26/93., 29/94., 43/96., 46/96. i 54/96. u kojima je naznačeno vrijeme njihova stupanja na snagu i početka primjene.

    Klasa: 340-08/95-01/03
    Zagreb, 9. srpnja 1996.

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    Cannon, ono gore je samo mali primjer pretraživanja NN-a preko Gonga. Pametnome dosta.

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Girrai, jesi li našao šta si tražio ili si još u potrazi?

Slične teme

  1. Novi zakon o sigurnosti u prometu
    By zabrinuti in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 146
    Posljednji post: 30-08-2004, 10:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •