Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 96

Tema: Mazda rx 8 - šta kažete??

  1. #26
    Mazdohist (arba051)
    Guest
    Yoko...samo ti suosjecaj. Znam, istina boli.

  2. #27
    CLIO SPORT
    Guest
    drugovi i drugarice.....vozdra!

    sve naj o mazdi......ma ti japanci su ludi skroz....bas sam jucer gledao na netu nissana 350Z....skroz luuuud auto....nisam mogao vjerovat kad sam vidio da se 350Z prodaje u USA vec par mjeseci! pa zar nije pisalo u nekom casopisu prije par brojeva da ide u prodaju za tek godinu dvije!?!?!? da znam da u europu dolazi tek na jesen 2003 ali......ma nije bitno.....

    stvar je u tome da je najavljena cijena od cca 35000e sto stvarno nije puno u odnosu na BMW i ostale!!

    iymedju RX8 i 350Z......brijem da bi se odlucio za 350Z!!!!!!

    p.s. a tek novi clio sport sa najavljenim 2.0 turbo.....i 225 konja....brrrrrrrrrr

  3. #28
    CLIO SPORT
    Guest
    ) )

  4. #29
    CLIO SPORT
    Guest

  5. #30
    dragstar
    Guest
    U pravu si Calibra, poslije onog pisanja sam pogledao jos jednom u Auto Bild br.44(nase casopise ne pratim, mada je Auto Blic zapravo isto sto i Auto Bild), pa sam vidio da je tako.

  6. #31
    Calibra Zender
    Guest
    Ma nema frke Dragstar.

    Gdi je sad INTCP da se ispriča? )

  7. #32
    Mazdohist
    Guest
    U novom Autoblicu:
    Coupe za 4 osobe
    240 KS pri 8200 o/min,
    250 km/h
    6,2 sek do 100
    bunker - 300L
    6 airbagova, audio, klima, elektronika - serijski
    cijena - 35000E
    Fantastično!


  8. #33
    Ero_
    Guest
    evo vam jos nekoliko slika... )






  9. #34
    Mazdohist
    Guest
    Vrijeme za mirovinu.
    Uvijek će biti real mother××××er.

  10. #35
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Hvala ti Mazdohist sto si dignuo temu.

    Ma, da, ja ostajem uz svoje misljenje i nakon sto sam procitao autoblic, gdje je ipak bilo vise info i slika...auto je strasan i tu nema price...jedino me malo zabrinulo to o zvuku...u jednom dijelu spominju zvuk usisivaca??!
    pokusavam se sjetiti usisivaca od doma, ali neznam kako motor automobila moze producirati takav zvuk...a mozda je to samo neka cudnovata svapska spika i jos k tome slabo ili neprecizno prevedena.
    U svakom slucaju revolucija.Bravo!

  11. #36
    Mazdohist
    Guest
    a znaš i sam da švabe vole barem malo ××××ckati po nečemu što nije njihovo.

  12. #37
    Black Knight_
    Guest
    To je wankel motor unutra, skroz drugi zvuk.

  13. #38
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Dobro jutro bleki wankel...odi si popi kavicu jutarnju...
    A ti si kao cuo zvuk wankel motora?

  14. #39
    Mazdohist
    Guest
    Rođak mi je neko vrijeme vozikao RX-7 tako da sam čuo tu mašinu i mogu reći da je zvuk čista petica. Sportaš samo takav. E sad, Wankel se vrti i do 9000 okr/min (!) Pa to nije V8...mora zujiti na toj turaži. To mu i je jedna od posebnosti.

  15. #40
    mytbyte
    Guest
    U novom Autoblicu su ponovo promijenili ploču: strukturu karoserije (učvršćuju šipke u stražnjim vratima koje se uvlače u ležišta u karoseriji i igraju ulogu B-nosača...središnji tunel je prvenstvano za kardan, (vjerojatno pripomaže učvršćivanju strukture)...

    pitanje: da li se šipke u stražnjim vratima oslobađaju u slučaju sudara (prevrtanja) kako bi putnici mogli izići van?

  16. #41
    Black Knight_
    Guest
    Cuo sam wankela i vidio novi rx7 sredjen za trke uzivo. Inace na hrvatskim cestama jos uvijek "buci" par starih rx7 i takvu sam ja cuo

  17. #42
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ajde onda vam vjerujem

    Dobro pitanje mytbyte...mene je to sa sipkama impresioniralo u pogledu sigurnosti , ali vidis tog se nisam sjetio...ima neko objasnjenje ? Mazdohist?ostali mazdohisti??

  18. #43
    Mazdohist
    Guest
    Hm...kvragu i pametna pitanja!
    Nadam se da su "žuti" razmišljali i o tome. Ako su i to riješili onda su fakat genijalci. Ostaje nam da čitamo i čekamo vijesti. Samo ne negativne.

  19. #44
    mytbyte
    Guest
    Sjetimo se Mercedesa Gulwinga u kojemu su ljudi znali živi izgorjeti jer nisu mogli izići van dok je auto bio na krovu, a vrata su se, poput galebovih krila otvarala na gore....brrrr...

  20. #45
    Mazdohist
    Guest
    Na greškama se uči....kažu.
    Neće si valjda Mazda dopustiti tako nešto.
    U svakom slučaju saznat ćemo.

  21. #46
    Mazdohist
    Guest
    Možda.....naprave neku foru kao i sa airbagovima.
    Npr. neki kreten se zaleti u bok i u tim djelićima sekunde, čim se lim počne uvijati, elektronika radi svoje i u par milisekundi oslobađa prostor os šipke potreban da bi se vrata mogla otvoriti....hm....eto.

  22. #47
    bu
    Guest
    Volswagen je lansirao novo ćudo automobilizma.Vozilo se zove Tuareg.Osobito je namjenjen nomadskim plemenima sjeverne Afrike.I to iz više razloga.Auto je velik i kutijast,tako da imaš kuću ujedno.Voziš se do mile volje po pustinji,a nitko neće pljunuti za tobom jer nikog nema.Neće nitko davati kritike iz istog razloga.Susjede boli ćošak što ti voziš tako ružan auto.Vozilo namjenjeno samo čobanima i nomadima.Služi i čobanima u brdskim područjima Nagorno Karabaha te Pala,ako imaju love.VW također je lansirao zadnji krik(AGRHHHHHHHHH....)dizajna,vozilo slićno samo Opelu Zafiri te Sintri(ona je povućena iz proizvodnje nakon problema sa čvrstoćom kod sudara).To su kutije,ops,vozila sa najboljim dizajnom,dizajnom koji odgovara 2134 godini,ljudi.Kakva Mazda?Lijepa je samo zato što se svima sviđa,Mazda je usavršila Wankel,što njemci nisu mogli,auto ima strašan zvuk(športski)Ima krasnu cijenu.Pa zar vi mislite da je dobra samo zbog tih argumenata?Folksvagen forever!!!Folksvagen,ako vam treba sredstvo koje će vas prevesti od točke A do točke B.

  23. #48
    Club Italia
    Guest
    i što je najbolje , ima samo 1300 ccm! imao sam priliku čuti i vidjeti start (mislim žestok start ) rx7 3 generacije i mogu reći da su odaziv na gas i zvuk ××××no dobri! auto prima gas strava!

  24. #49
    T-IE
    Guest
    Opet lažeš Club Italia, to si mene vidio u golfu. ) )

  25. #50
    Black Knight_
    Guest
    Pa naravno da prima gas kad u wankelima u svakom taktu se odvija explozija/expanzija.

Slične teme

  1. Šta kažete...
    By DR. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-09-2003, 00:13
  2. Što kažete na ovo?
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 24-12-2002, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •