Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Tema: Mazda rx 8 - šta kažete??

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    alfist_zg
    Guest
    hehe, naravno da sam Alfist "u dusi i tilu" , ali ova nova Rx 8 je prava revolucija.
    Citao sam neki dan one auto novine u formatu vecernjeg (neznam kako se zovu...) i tamo je bilo malo detaljnije npisano i o koncepciji wankela i o novoj rx8.
    Ja osobno mislim da je to auto mrak.
    Sama cinjenica da su se potrudili i usavrsili tu ideju sa stvarno puno dobrih strana je za svaku pohvalu.
    Ali me pogotovo jako jako ugodno iznenadilo kad sam vidio dizajn i iznutra i izvana.
    I ta vrata koja se tako otvaraju i cinjenica da ima 4 pravih sjedala, i uz sve to jako lijepu unutrasnjost i dizajn kokpita, ma svaka cast!
    Meni osobno se jedino ne svdja to sto nema klasicni brzinomjer nego u okviru okretomjera je digitalni brzinomjer , ali su mi instrumentici super napravljeni, ko na Alfi, koliko sam vidio na slikama , ima onu "kapicu" ko Alfa GTV iznad instrumenata.

    Inace , cudno mi je kako se nista ne pise u auto magazinima o tako jednoj revolucionarnoj ideji kao sto je usavrsavanje wankel motora..mislim, Mazda ga je cijelo vrijeme i proizvodila i usavrsavala, a ja se ne sjecam da sam puno puta nesto o tome procitao u auto novinama...a koliko puta samo citamo kako je stajaznam onaj Piech napravio neki jajoliki autic koji trosi 1 dcl nafte, ali koji nema vezu s vezom sa nekim real life, i za koji vecinu ljudi osim Piecha boli kita.

    Kakvo je vase misljenje o Rx8 ?
    mislim, auto ce ici mrak, ljep je, poseban a biti ce jeftin...hehe, jos jedino kad bi znao kakav je zvuk tog rotacionog motora...ako je dobar, onda znam na koji cu auto pucati ako se Alfa spetlja previse s gnojpelom.
    evo jos slikica za kraj.

  2. #2
    doc
    Guest
    Lepa kola, nema šta! Mazda je na dobrom putu. Isplati se sad kupit njihove dionice!

  3. #3
    Hiroshima fan
    Guest
    ZOOM-ZOOM revolution!
    To je pravi dizajn!

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Krasan auto. Osvojio me čim sam ga prvi put vidio.

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    ne brini se ti za zvuk

  6. #6
    Fire Blade
    Guest
    Slažem se, auto je odličan.. )

Slične teme

  1. Šta kažete...
    By DR. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-09-2003, 00:13
  2. Što kažete na ovo?
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 24-12-2002, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •