Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Tema: Mazda rx 8 - šta kažete??

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    mara
    Guest
    meni je ovo za sada jedini sportski coupe koji vrijedi. cak mislim da mu ni honda S2000 ne moze puno, premda se JEDINA VRTI KAO WANKEL(pozdrav alfi)!
    to je jedini coupe koji bi kupio. auto ima mrak dizajn, motor, unutrasnjost. tko bi rekao za jednog japanca. to ce mazdu jako dignuti, a sada cekamo odgovor Honde. ako ce odgovarati kao dosad, onda cemo se nacekati.
    pricajte vis to god hocete o wankelu ja bih ga svejedno uzeo.
    ja za taj auto, servis i potrosni materijal necu sigurno dati vise od toga koliko ces ti dom-dom izgubiti na GTA!cak i kad bi RX-8 servisirao u NJ!

    ako toliko ulazu u taJ motor,u koji nitko ne ulaze, ocito imaju dobre razloge za to

  2. #2
    206-os-
    Guest
    Cinjenica je da alfini v6 motori dugo egzistiraju na trzistu i da je servisna mreza prijasnjim iskustvom stekla nekakvo znanje. Vankel motor u RX-8 je prvi rotacijski motor ponudjen na nasem trzistu. Tko ima iskustva s servisiranjem istog? Nitko! Tko ima love da placa obuke servisera? Nitko!

    Pa pogledajte samo slucaj Mercedesa. Auti su im toliko napredni da im se dogadjaju stvari za koje nasi serviseri nisu culi. Stalno neke senzacije zbog elektronike. Ljudi zele paliti aute. A prijatelju u Njemackoj na E500 koji je imao slicne probleme problem rijesen u servisu za 2 sata. ××××ga, dogodi se, ali ako se dogodi to se rjesi u najbrzem mogucem roku uz ogromne isprike. Ovdje te odjebu kao posljednjeg kretena iako si uredno platio 50 ili vise tisuca eura.

    Naravno, nemora biti da ce se to događati i s Mazdom, ali ako se kojim slucajem dogodi tko ce to popraviti?

    I jos jednom ponavljam, RX-8 je strasan auto ali ne zelim biti pionir servisnih radova na mazdinom vankel motoru. Zivciram se kada vozim svoj 206 u servis jer znam kakvi tipovi tamo rade.

    Ma ne treba uopce servisirati kod nas. lagano u Austriju i gotovo..

  3. #3
    mara
    Guest
    206 u pravu si!

    "ja za taj auto, servis i potrosni materijal necu sigurno dati vise od toga koliko ces ti dom-dom izgubiti na GTA!cak i kad bi RX-8 servisirao u NJ!" to mi je bilo zanimljivo za istaknuti

  4. #4
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mara , daj odi više u krasan ××××× sa dom domom i kolko ću ja popuštit i neznam kaj.Daj stari makni se od te GTA i mene.Kupi si RX8 i sve OK.Dosadan si više ko proljev.

  5. #5
    NSX
    Guest
    primjetio sam da je ovaj dom dom uvijek vrlo pristojan covjek ) ) ) ) )

  6. #6
    NSX
    Guest
    sto se tice Mazde RX-8, auto mi je stvarno super, za te pare covjek ne moze kupit bolje sportsko auto, RX-8 je posebno auto sa odlicnim ovjesom i voznim osobinama, a raspored tezine je 50:50, dakle savrsen. Vjerovatno ce doci i turbo verzija sa odprilike 280 KS

  7. #7
    206-os-
    Guest
    Dakle, zakljucak bi bio da je Mazda RX-8 odlican automobil ali bi bio grijeh voziti ga po nasim cestama i servisirati u nasim servisima!

Slične teme

  1. Šta kažete...
    By DR. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-09-2003, 00:13
  2. Što kažete na ovo?
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 24-12-2002, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •