Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: freak

  1. #1
    zivcirate me
    Guest
    ...kad cujem vas alfiste i ostale gov...., bljuje mi se! Tko ima BMW taj je faca i nema se sta vise pricat! BMW je najbolji auto kojeg sam ikad vozio i nitko mi ne moze rec da Alfa, Opel, i ostali usrani auti mogu ono sto moze BMW!!! Ne moram ga ni vidit i znam da je BMW po zvuku a za neki Opel bi reko da je "peglica". Ne kazem da ovaj opel nije dobar jer ga nisam vozio ali poznavajuci njihove aute pretpostavljam da se nije previse izmjenilo!!!opelisti=ljudi koji znaju da se sugavi Opel nikada nece promijeniti i da ce ostat isti a to im govori i ime opel-->isti

  2. #2
    pero.
    Guest
    Sve je OK - BMW je vrhunski auto i niti jedan Mercedes nije bolji, ali pored njega volim i vozim,posjedujem Alfu Romeo kojoj jedino treba zamjeriti manjak prostranosti i eventualno udobnosti. No sve ostalo je na najvišoj razini. Renault pak je jedan od najboljih primjera uloženo/dobiveno jer njegova je paleta sada vrlo svježa a modei su inovativni. Stvarno dobra marka. Podzrav!

  3. #3
    SB
    Guest
    Ja kada god gledam F-1 takodjer tocno znam raspoznati BMW.Na svakoj se utrci puse njihovi motori,a Honda im je najveca konkurencija u tome. ) ) )

  4. #4
    doc
    Guest
    svaka cast SB, niti u STC-u im ne ide lose. Onaj koji je iza ALfe je BMW, ne mozes fulati!

  5. #5
    bmw 316 e36
    Guest
    Pa kupnjom tog auta ljudi masno plaćaju onaj znakić BMW-a (tj. ime) i šminku. (Govorim o novim bmweima, jer oni stari i nisu bogzna kako lijepi u odnosi na konkurente iste godine proizvodnje.) Dok je puno bolji recimo Volvo s80, koji je ujedno jedan od najsigurnijih auta na svijetu, i sa punom opremom ne može nadmašit cijenu BMWa 7ice, jer naravno moraš platit ime. Glupost!

    P.S. rasprava je davno bila postavljena na Iskonovom forumu i bilo je svega i svačega!!!

  6. #6
    SB
    Guest
    Nezelim da me se krivo shvati,BMW radi solidne aute prevelike cijene.Reci da su najbolji je bolesno.Niti su najbolji,niti najsigurniji,niti najljepsi (iako se o ukusima neraspravlja),niti najbrzi,niti najizdrzljiviji...u svakom slucaju niti jedna kategorija mi nepada napamet u kojoj bi mogao reci:E TU JE BMW NAJBOLJI.

  7. #7
    alfista
    Guest
    ajde alfisti dajte malo recite kako vam izgleda ova,dali je prenakičena po vama ili izgleda ok

  8. #8
    SB
    Guest
    Tipican primjer unakazene Alfe.To je mozda jedini auto kojemu nista nije potrebno da bi ljepse izgledao osim mozda alu felgi.

  9. #9
    doc
    Guest
    katastrofa, najgori detalj je bojanje trokuta u boju auta.

  10. #10
    VR6
    Guest
    Trokut je takav na svakoj Alfi, obojena je samo mrezica u sredini. Svidja mi se zadnji spojler, felge bi se mogle bolje naci, ili za broj vece, a manje gume. Spojler prednji je pre napadan, malo bi ga suzio.

    bmw 316 e36 - Volvo S80 (BMW 5)

  11. #11
    alfista
    Guest
    evo koje gume meni preporucuju za 156 ,Yokohama AVS Sport 235/40/18

  12. #12
    alfista
    Guest

    sta mislite je to pretjerano???

  13. #13
    doc
    Guest
    vr6, si siuguran da je samo unutrasnjost trokuta obojana?

  14. #14
    VR6
    Guest
    Cini mi se, rub trokuta je kromiran kao i serijski.

    Odbljesak od rub je nesto kao na ogledalu, sto bi malo teze se postiglo bojom...

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    VR6, jesi naivan da to nije normalno. Doc ima doma 3 Alfe i sprda se s tebe. Kužiš? )

  16. #16
    VR6
    Guest
    To je tvoje misljenje!!

    Ako je stvarno tako, ne vidim razlog...

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Daj Freak kaj si sad došel ljude maltretirati na drugi forum.Vrati se natrag na mojhinet.Tvrdnje su ti totalno bezveze i daj se više skini s interneta.

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj si vozil od BMW-a?316 i sad si frajer.Meni je BMW OK auto ali ga velikom večinom voze primitivni seljaci koji veze nemaju sa tehnikom.Najviše me "oduševi" neki nadobudni klinac sa 318 E36 i hoče me oprati mene u 156 V6, pa odma vidim s kakvim mesarevim sinom imam posla.

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Alfista meni su ovako nakinđurene Alfe odvratne.Čemu ti usrani spojleri na inače tako lijep auto.

  20. #20
    me
    Guest
    slusaj ti "zivcirate me" vidim da si seljacina kao i vecina sanera koji kupuju bmw e36 po mogucnosti 316 i onda glume, daju sve do zadnje pare spuste ga, zatamne stakla stave 235/17 i onda ne mogu krenuti. koliko ih je, k'o gljiva nakon kise. trend se upravo nastavlja u mojoj ulici "sakupljaca e36". ali o tome je bio poseban forum

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •