Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Jaguar X-type

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    Kakva su dosadašnja iskustva sa X-typom , dobra , loša .Hvala!

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Misliš s malo ljepše pakiranim Ford Mondeom? Sorry, ne mogu ti pomoći osim s onim kaj sam pročitao. Nek se prvo jave oni koji su vozili.

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Ja sam čuo svakakve priče o tom autu od dobrog pa do lošeg, pa me interesira mišljenja na forumu.Inače mi je taj auto prekrasan , a kak je napravljen to nek forumovci se izjasne.

  4. #4
    VR6
    Guest
    Cuo sam da je pomalo traljava izrada, sklapanje i tako to. Inace, lijep automobil, steta sto su izdali model s prednjim pogonom, nemam nista protiv, ali bolje bi bilo da su svi 4x4, to bi postala kao svojevrsna zastitna oznaka tog modela, al ovako... Svi s pogonom na sva 4 vrlo pozeljni...

  5. #5
    doc
    Guest
    Pravi mali Jaguar, prestiž, luksuz, ugled i kvalitteta po relativno pristupačnoj cijeni!

  6. #6
    LagunasII
    Guest
    auto je fantastican

  7. #7
    slika
    Guest

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Je slika je OK za udrugu ×××××a , samo mi malo objasni u kojem to kontekstu ide za Jaguar?

  9. #9
    GTI FOREVER
    Guest
    Vr6 sta si se uhvato 4x4 ko pijan plota i nepopustas, to mi stvarno nije jasno zasto je presudno za auto da ima 4x4??

    Jaguar mi se jako svidja izgledeom o kvaliteti necu da sudim.

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    Previše je Fordovih djelova strpano u X type, a Jaguar samo s prednjim pogonom je čista hereza. Prvo nisu mogli na platformi Mondea napraviti klasični Jag sa zadnjim pogonom pa su ubacili 4x4, a sad još i X type za "sirotinju" samo s prednjim pogonom i očajnim motorom za takav renome. Sramota.
    Inače mi je auto jako lijep. Ali sve testove koje sam bilo gdje pročitao svrstavaju X Type ispod BME E46 i Mercedesove C klase. Svugdje prigovori na lošiji ovjes, slabiju kvalitetu, slabije agregate.

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Calibra slažem se s tobom.Motor 2.0 je preslab i ja sam čitao loše kritike za taj motor.Ali to je ono , voziš Jaguar a motorin je, ono, bitno da se voziš.

  12. #12
    VR6
    Guest
    Gdje pise da je presudno da automobil ima 4x4??

    Svako kupuje automobil prema svojim afinitetima, neko voli udoban automobil, neko sportski, meni je 4x4 dodatna prednost.

Slične teme

  1. Jaguar X-type Estate
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •