Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 52

Tema: japanci su nenad××××vi!

  1. #26
    LIK
    Guest
    nemam ništa protiv hondi i tu se nema kaj loše ni reći o njima jer ija vozim civic ali lim im je fakat u k..

  2. #27
    pack0575_
    Guest
    ima japanaca za ××××× i ima euorpljana koji su famozni. Ima japanaca koji su famozni a ima i europljana koji su za ×××××.

  3. #28
    kamikaza
    Guest
    evo ovako ,
    nemam nista protiv njemaca volim ih isto jednako kao japance, jedino sto su kod njemaca dizeli odlicni ( mislim na mercedese i vw) a kod japanaca benzinci ( sve kubikaze od 1.0 pa do 3.0 i vise)

    ja vozim celicu gt4 1997 godina ,drugi sam vlasnik ,kupio sam ga prije 3 god od rodjaka mi iz svicarske, imam 150 000 km i nikakvih kvarova, dok ovaj tu jedan tip dvije kuce od mene ima ono talijansko ×××××× od alfaromea gtv 2.0 i u 3 godine kolko ga ima na servisiranje je potrosio para da je mogao kupiti jos jednoga

  4. #29
    alien5
    Guest
    Ma nije moguće da pričaš o Alfi!???
    ) ) ) )

  5. #30
    cro kamikaza
    Guest
    talijanski auti su najveca smeca pogotovo alfaromeji , ovom je auto se sam zapalio u garazi taj gtv ,

    zakljucak
    japanci su najbolji u benzincima , a njemci u dizelima i to je to.

  6. #31
    H ACC
    Guest
    pack0575_
    Gost
    Poruka poslana: 10.03.2004. u 21:22
    ima japanaca za ××××× i ima euorpljana koji su famozni. Ima japanaca koji su famozni a ima i europljana koji su za ×××××.

    KOJI SU TO JAPANCI ZA ×××××????

  7. #32
    neotesani
    Guest
    japanci su nenad××××vi, ali imaju samo jednu manu : nemaju Citreonov ovjes
    hi, hi, hi ,hi ....

  8. #33
    bukowski
    Guest
    jel ima tko nissan micru ?

  9. #34
    pack0575_
    Guest
    suzuki vitara - totalo ruzan i lose izradjen jeep

    Jimny (kako god se vec pise ili zove) - isto.

    Mitsubishijevi modeli nize klase prije 10-tak godina - ocaj.

    Lancer prije - losa i slabasna paleta motora, pa cak i sada slabija od konkurencije.

    Ima i kod Japanaca i kod Europljana pripusta i uspjeha.

    Propust kod Japanaca:

    koji Japanski auto vise srednje i visoke klase postoji na nasem, i visoke na Europskom trzistu?

    Accord je meni predivan, ali to je ipak samo srednja klasa kao i Avensis.

    Opirus jedino ali to je korejanac.

  10. #35
    neotesani
    Guest
    ti si LUD !!! Suzuki Vitara loše izrađen terenac ???? Jesi ti ikad vozio koji terenac ???

  11. #36
    pack0575_
    Guest
    volim terence, a i vozacki sam polagao na terencu sto bas nije cesto.
    Vitara, je los terenac.

  12. #37
    neotesani
    Guest
    A-haaa, evo sad cu bas poslat dopis Suzukiju da im kazem kakvo su govno napravili, takvo govno da ide po planinskoj uzbrdici prekrivenoj s pola metra snijega a ono savršenstvo od Range Rovera klizi unatrag, baš kako bi i trebalo. Ti znaš, naravno, da je Vitara za takve uvjete i napravljena, i ti znaš, naravno, jer si polagao na terencu vozeći po planinskim putevima i pomno prateći prometne znakove,da Vitara je loš terenac! Daj, čovječe, ili odrasti, ili prestani srat!!!

  13. #38
    pack0575_
    Guest
    Neotesani, ne da si neotesani nego si debini balkanac s cvoricem umjesto mozga.
    Kako ti znas gdje sam ja vozio s tim jeepom za vrijeme ucenja voznje, u kojem godisnjem dobu i zasto sam bas htio jeepa i sta sam dodano dobio s time?
    Sta ti ja mogu ak ak se ti kotrljas u nekoj takvoj kanturini. Nisam ti ja kriv, zaradi si sam nesto novca i kupi pravi auto, ili reci mami da ti da sisu zbog stresa. )

  14. #39
    neotesani
    Guest
    Dragi p, u potpunosti te podržavam u nakanama da mi pokažeš moje mjesto u hranidbenom lancu, međutim u čvoriću ipak ima dovoljno mjesta za izvršenje osnovnih operacija logičke dedukcije, što je jasan pokazatelj da ta mala nakupina živaca nije inferiorna spram tvog velebnog uma.Tomu još u prilog ide podatak da se čovjek tvoga kova (čitaj višeg intelektualnog dosega)ne bi trebao osjećati povrijeđenim od strane "moje malenkosti".U interesu publike zaključujem ovu raspravu kako bih tebi i svim potencijalnim egocetričnim polumozganima omogućio više slobodnog vremena za obrazovanje i praktično usavršavanje. Nadam se da pritom nećete koristiti nusproizvode, poput Suzukija, ili sličnih. Smatraj debatu oko teme završenom i još jednom ti, eto, pružam priliku da tvoja riječ bude konačna, kako to stručnjaku i priliči!

  15. #40
    pack0575_
    Guest
    Respect!

  16. #41
    sokol iz d. hrusevca
    Guest
    honda je zakon jedino kaj treba je benzin i gume

  17. #42
    HONDA CIVIC
    Guest
    Vi ×××××× koji pljujete po japancima (HONDA) stvarno nemate pojma o autima i tehnici, očito vam nedostaje obrazovanja i kulture. Svaki auto ima svoje prednosti i nedostatke ali statistike idu u korist japancima i tu nema diskusije. Onaj koji ima japanca i često mu se kvari nije ni za voziti tačke jer i njih bude pokvaril.

  18. #43
    cuore
    Guest
    ma da,kriv je vozac,a ne autek,znaci da su najlosiji ustvari vozaci talijana ) :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

  19. #44
    cuore
    Guest
    pa ti si gluplji negoli tacke :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

  20. #45
    boxo
    Guest
    imali itko da zna gdje mogu naci varijabilnu usisnu granu od teme 2000 16v 122kw

  21. #46
    miroGT
    Guest
    Idioti,trenutno vozim Hondu civic 1.5 96.godina:dobro leži u zavoju,jako je udobna i ima super poziciju za volanom samo što se kvari ko luda.Ima 140 000 km i moram ugraditi nov mjenjać stari se je raspao.Šta se tiće ADAC-ove statistike samo idiot može u to vjerovat.Objasnite mi zašto je moja stara alfa 33 1.7 boxter prešla 200 000 km bez ijednog kvara,Hyundai je među zadnjima u statistici a par ljudi koje znam voze ih i s njima su prezadovoljni.A Toyota je prva a pogledajte si malo test izdržljivosti gora je od Renola.

  22. #47
    Pero-Zdero
    Guest
    Tak ste ko papige : Japanci,Japanci...
    nist drugo ni neznate , cujete iz dva razlicita izvora kao Japs su super i samo to ponavljate.
    Glupe papige ×××× vas patak

  23. #48
    Ferhadin_SA
    Guest
    ...A ja vama lijepo kazem:
    NEMA DO GOLFA!
    Kakvi japanci, francuzi, ...
    Svabo je svabo i golf je golf!

  24. #49
    Pederčina
    Guest
    Govno Omotano Limenom Folijom

  25. #50
    neotesani
    Guest
    j.. te, ovo je dobro. nisam još čuo. potrudit ću se da proširim vijest. )

Slične teme

  1. mali japanci
    By bukowski in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 14-03-2004, 11:27
  2. renault clio williams 16v-nenad××××vi brzač
    By Renno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 10-10-2002, 22:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •