Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: japanci su nenad××××vi!

  1. #1
    DINAMOVAC
    Guest
    nEMA IM RAVNIH!

  2. #2
    To Shiba
    Guest
    Udobnost Speed
    Njemac 10 2
    Japanac 2 10

  3. #3
    llll
    Guest
    )

  4. #4
    Suzuki
    Guest
    Kad Francuzi, Njemci i ostala ×××××× budu napravili "mašinu" od 240 KS bez turba, i ostalih pomagala nek se jave !!!

  5. #5
    Vedo
    Guest
    Mogu to napravit odmah,ali im nije cilj napravit motor koji izdrži 100000km kao japanci. ) )

  6. #6
    LaNciA
    Guest
    Vedo vedo pravi si medo ali si ipak u pravu ) ) ) )

  7. #7
    nippon2
    Guest
    Daj Lancija ušuti bog ti pamet udjelio japanezeri prolaze nekoliko stotina tisuća km bez ikakvih problema ) a sto se tiće ti talijanskih kantica pogledaj si samo kak se sjajno lancija prodaje u zadnjih nekoliko godina mislim da im je prodaja pala za nekih 70% nisu ljudi ×××××× neče niko ponovit istu grešku pa kupit kantu dvaput

  8. #8
    Domme
    Guest
    i to sve dokazano, a oni ipak pljuju...

  9. #9
    jebač
    Guest
    klupa na××××na gamadi pušite moj ne njemački,ne francuski,ne japanski ,
    bez turba ,bez ikakvih ×××××× ××××× od 320 KS., i najeba vam se ja svima majke
    koje su nažalost rodile glupe umišljene
    ×××××čine.


  10. #10
    Vedo
    Guest
    Ispravak:Mislio sam 100000km

  11. #11
    Pavlja
    Guest
    Ma šta vi svi tu ××××te!!! Yugo je zakon, GVX posebno, bez turba 65 KS! Pa gdi toga ima?

  12. #12
    GS
    Guest

    Negdje sam cuo da su Japanci poceli davati 5 godiona garancije ili 100000 milja na vozila namijenjena sjevernoamerickom trzistu , da i je ovo zaista tacno ?

  13. #13
    Nippon
    Guest
    U Italiji za Corollu dobiješ 5 godina garancije. Mislim da je isto i za novi Avensis.

  14. #14
    Nippon
    Guest
    Zaboravih, za sjevernoameričko tržište mi se živo fućka.

  15. #15
    odgovor
    Guest
    Inace, maserati u 2000 kubika stavlja preko 330 konja u cestovnoj verziji pa onda ti od×××× sa svojih japanskih 240 ks.
    A dalje: moj se japanski ××××× od auta vec 3 put pokvario.
    Pa mi ti sad objasni: auto je nov, honda je civic, mazio ju i pazio, uredno servisirao....
    I kaj ces sad reci...
    Vjerojatno da lazem....

  16. #16
    Spider22
    Guest
    trenutno japanci prednjače nad njemcima a tako ce i ostat Znam jer imam malog Yarisa i auto je drama dobar

  17. #17
    MIgnota
    Guest
    S2000 je prvi po omjeru snage i kubikaže, ide 120 KS ne litru obujma, a u novi RX sa Wankelom ide 250 KS na 1300 ccm. i COrrolla iz 87. sa 215000 km ljetos 2 puta u 2 tjedna do crikvenice bez beda... ali ti auti nemaju ni dizajn ni dusu, a talijani to imaju i zbog toga se prodaju.

  18. #18
    Nippon
    Guest
    Nemaju dizajn ni dušu, ali traju da ti već dosade lagano. )

  19. #19
    majstor bata
    Guest

    kad japanci naprave auto koji moze preci milion kilometara bez popravaka na motoru onda nek se pocmu hvaliti

  20. #20
    majstor bata
    Guest
    stara poslovica kaze
    MERSEDES JE MERCEDES a sve su ostalo auti

  21. #21
    Mignota
    Guest
    ako je mercedes mercedes, zašto je onda trojici nesretnih vlasnika plaćeno samo da ih ne zapale ispred njihova zastupništva? Zato jer je na Balkanu pojam Mercedesa model 190D i eventualno 200D, istina neuništivog motora ali treba imati na umu i da IMT traktori stari i po tridesetak godina još rade. Naravno, kad je isti motor unutra. iz 2 litre zapremnine izvuć mizernih 75 KS, s getribom od 4 brzine jednostavno nije moguće ubit auto. A to kaj je MB-u kao vrhunac opreme kod 190 pištalica za pojas i suvozačev retrovizor na struju je čisto mrak!

  22. #22
    govno
    Guest
    Majstore bato, ajd se ti lepo bre vrati u srbiju i nemoj ovde da kenjaš. ×××× te mercidis.

  23. #23
    taraba
    Guest
    Govno, ××××s brate.
    Mozes ti da budes dobar decko ako se potrudis.
    Znamo da mercedese na ovim prostorima voze gastarbajteri pa kad ti merc. ostare kupe ih cigani.
    Precijenjeno ×××××× od auta. Brisac kosta 100 EUR!!!!

  24. #24
    govno
    Guest
    Ko te kaj pita...

  25. #25
    ogcoach
    Guest
    Pogotovo sa čupavim presvlakama!Seriska oprema za tržište bivše Jugoslavije i Turske!

Slične teme

  1. mali japanci
    By bukowski in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 14-03-2004, 11:27
  2. renault clio williams 16v-nenad××××vi brzač
    By Renno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 10-10-2002, 22:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •