Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"

  1. #1
    "alfoljubac"
    Guest
    Tko se slaže sa mnom?

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Ne pricam digicki

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Tu sei un pazzo.Questa tema e brutta.Devi andare al secondo forum.Ciao!

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    kaj znači anitra... patka?

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Da.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Dioporco!

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, kaj još radiš za kompjuterom? Trkom do digitalca i reci koji je model!

  8. #8
    FOR ZENDERA
    Guest
    Calibri Zenderu je pravo ime Sulejman Jaran i uopće nema BMW nego ima Golf II ( bijeli).A na BMW samo ×××× na zahodu jer nema ni za autić BMW.,E da sta je najgore jos pljuje po alfi,a koja je korak do bmw-a

  9. #9
    vlasnik calibre 2.5
    Guest
    da ste vidjeli jednu calibru u malom gradicu Labinu...nabrijana,a kad je tip dao gas za (otprilike 3 sec vec je bio preko dvesto)vise je nije bilo . Zato stari kupi calibru jako se isplati.strela,a cepa najvise 5 soma,preeporuka 4 puta 4 turbo uz friziranje topi asfalt

  10. #10
    slika
    Guest


    ovo je bila zadnja od pravih alfa za mena

  11. #11
    sve u stilu
    Guest

  12. #12
    "alfoljubac"
    Guest
    Lei può tutta la leccata il mio e mangia come la mia polvere. L'Alfa non è degno di è la reputazione. Ha lasciato nessuno più Alfa.

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Vlasnik Calibre i kaj bilo kad si probudil.Pa koja Calibra ima za 3 sekunde 200 ( to nema niti jedan auto).E ljudi bisera na tom forumu.

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Alfoljubac , non mi voglio discussione con te.Ciao e piacere in tuo VW. )

  15. #15
    "alfoljubac"
    Guest
    Io la scorreggia su tutto il lei Alfa fa vento. Guidare sicuro se lei può in che volere es×××× un'automobile. Voi tutti guardo anche quando lei pensa che lei siano tutto solo.

  16. #16
    LaNciA
    Guest
    ) ) Parlate l'Italiano chè nessuno capisce. ) )

    Decki prvo naucite pa se tek onda kurcite kao da nesto znate....

    P.S nemojte shvatiti kao uvredu nego kao savjet jer stvarno neizgleda ninasto.

  17. #17
    ThePowerOfDreams
    Guest
    Ova grupa se bas dobro zove..samo fali nastavala brutta anitra WC (iliti wc anitra)..to je sve sto ja mislim o talijanima i njihovoj alfi..da ide-ide ali da ×××××× ne znaju napraviti auto koji trosi manje ulja od jugica-pravi inzinjeri..jos moraju decki puno zganaca jesti da bi dosli Hondi do pupka, i po performansama a i po kvaliteti motora..tak da cut the crap s tim alfa forama kad auto ne vrijedi 20dg cvaraka

  18. #18
    KAM&
    Guest
    calibra za 3 s do 200 sutra se pakiram i pičim za Labin, ma to moram vidjeti.
    Enzo sakri se novi dasa je u selu. )

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    E sad se javlja jedan pametni koji se rodio u Italiji.Ja sam talijanski učio 2 godine i uopće se nisam imao namjeru kurčiti pred nekim.Ti ako znaš bolje svaka čast , ja znam malo , ali me nemoj napadati zbog toga, jer ispada da se baš ti onda kurčiš po forumu.

  20. #20
    LaNciA
    Guest
    Ne ne.Ja se nisam rodio u Italiji nego u Bosni a Italijanski sam naucio kad sam imao jedno 2/3 godine pricajuci s majkom a Bosanski ili vec kako ga zovete sam naucio s ocem...
    .
    Ja sam vec u proslom postu napisao da nije kritika/uvreda nego samo savjet..O.K

  21. #21
    DKW_
    Guest
    U, ××××te, nema me 3 dana i tu odmah počne neka psihijatrija...


Slične teme

  1. Alfe? cuore sportivo?
    By Bento in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 584
    Posljednji post: 07-07-2004, 10:02
  2. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •