Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: molim pomoc

  1. #1
    Seky
    Guest
    Molim nekoga da mi pomogne jer vec mjesecima nisam u stanju da rjesim problem a radi se o tome da kada upalim racunalo i kada dize win 98 izbaci mi crni ekran sa porukom "While initializing device CONFIGMG.
    Windows protection error.You need restart your computer."Kada ga restartujem i dignem u normal modu tada je sve u redu ali uvjek moram to proci .Molim vas pomozite.Hvala!

  2. #2
    Beetle
    Guest
    kada trazis pomoc, bilo bi lijepo da u topicu ukratko navedes problem o kojem se radi. Vjeruj mi da ces tako mnogo brze dobiti odgovor.

    Peace,

    Beetle


  3. #3
    Beetle
    Guest
    kada trazis pomoc, bilo bi lijepo da u topicu ukratko navedes problem o kojem se radi. Vjeruj mi da ces tako mnogo brze dobiti odgovor.

    Peace,

    Beetle


  4. #4
    Ulix
    Guest
    Može biti svašta. Čest uzrok je neka komponenta, recimo HDD, koja treba vremena da se "zaleti", temperaturno kompenzira i slično. Pokušaj slijedeće: za vrijeme pokretanja (prvog) stisnuti tipku Pause dok BIOS kontrolira memoriju, na samom početku. To će zaustaviti sve procese, ali će dati nešto vremena HW da proradi. Nakon 5 do 10 sekundi pritisni Enter i možda će startati od prve. Ako je to slučaj, potraži u BIOSu određenu opciju za zadršku u startu.
    Iskreno sumnjam kako sam ti pomogao, ali nije teško pokušati!

  5. #5
    Exciter
    Guest
    1.Napravi jednu sistemsku disketu
    2.Ubaci je u floppy drive i preko dos-a upisi sys C: ,pa enter
    3.kada zavrsi sa prebacivanjem sistemskih fajlova restartuj pc,
    ukoliko javlja isti problem moraces reinstalirati windowse

Slične teme

  1. Felge,molim pomoc
    By Zetec in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-02-2004, 19:01
  2. pomoc molim
    By 307xs 110ps in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 22-11-2002, 08:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •