Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dijana Gašparec

xXx
    Guest
    vaša mišljenja o njoj...........................

ADAM/
    Guest
    UMIŠLJENA KUJA...................... ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

ADAM/
    Guest
    UMIŠLJENA KUJA...................... ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

Atena
    Guest
    netko je očito ljubomoran na nju i Rašpu, al nek to radije zadrži za sebe!!!!Dijana je jako dobra cura i super frendica!!!!

ADAM/
    Guest
    NISAM JA LJUBOMORAN NA NJU IO RAŠPU NEGO MI SE JE PRIJE ZAMJERILA!!!! ODAVNO ME ŽIVCIRA..............ODAVNO............

Atena
    Guest
    onda joj to reci u 4 oka, ni tebi ne bi bilo ugodno da te netko kalja po netu!!!!!!!

adam/
    Guest
    U tome si u pravu ali pitanje je što mislimo o njoj-ja sam odgovorio!!! ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

ifka
    Guest
    kako je ta kuja odvratna, tukla se sa sestrom zbog nekog rumuna kojeg je ivica inić pokupil na granici zajedno s ×××××ma od kud mu je i žena a on ju vara samo tako i to s ×××××tinom koja je vlasnik ove teme!!! stvarno jadno, tam na preseki (bogu iza kurca) se ×××× svak sa svakim bez pola beda!!! a dijana nosi titulu najveće ×××××tine!!!!!!!!!!!!
    pozdrav ×××××tino i ne preseravaj se jer nemaš s čim!!!!!!!!!!!!!!!

Nitro
    Guest
    ifka,izgleda da si se i ti pojebala na Preseki kad možeš pričati takve gluposti,Dijana je super cura i njezin ljubavni život se tiče samo nje i onog s kim je!!!!!!!!!!
    ) ) ) ) ) )

Fleka
    Guest
    Isuse Bože, pa vi stvarno nemate drugog posla nego ××××te bez imalo grižnje savjesti!! Dijana je super cura a ako netko ima nešto protiv nje nek bude faca i to joj kaže u lice!!!
    Prvo ju dobro upoznajte a tek onda pišite svoje mišljenje!!!

Pozdrav Dijani i nadam se da si shvatila da ona tvoja nagađanja nisu bila točna!!

pozdravi seku!!

p u s a

Atena
    Guest
    triput hura za Fleku i Nitroa!!!!!!!

Krčinka
    Guest
    Mislim da je Dijana stvarno ok cura.Ne tiče me se i da je spavala sa pola zemaljske kugle.Sa njom se uvijek može porazgovarati i uvijek je za zafrkanciju!

...........
    Guest
    OK??? Dijana??? Daj molim te. Ona je najveća kuja koja postoji!

Lord executor
    Guest
    Ljudi pa mislim stvarno ovo nije ok....××××× je ona sta uzima lovu za sex...a ne ona koja voli sex!!!!!

...........
    Guest
    A kako znaš da ne uzima lovu? Ti si joj nudio?

. . . .
    Guest
    I???
    Ima li kakvih novosti o tom "paru"?

G
    Guest
    J

Slične teme

1. ***n Gašparec***
    By ....jedna...... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-04-2009, 20:45