Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Molim savjet:: koje gume 205/55/16

  1. #26
    Dom-Dom
    Guest
    Toyo i F1 su jako dobre gume , ali ipak nisu najbolje.Po internet stranici tyretrack, 3 najbolje gume su Bridgestone Potenza SO-2 ili 3 , Michelin pilot Sport i Pirelli Zero serija.To je Top Gun guma , ali ove ostale su samo nijansu lošije.Po talijanskom AUTOMOBILISMO Toyo T1-S spada u grupu sportivi estremi zajedno sa SO-3, Pilot Sport, Pirelli P Zero nero ili Asimetrico, te Yokohama AVS.Goodyear F1 spada u kategoriju sport &comfor.

  2. #27
    Dom-Dom
    Guest
    DKW ,17" ja OK , ali ipak naše ceste su drek.

  3. #28
    mentor odlog.
    Guest
    Mislim da su TOYO gledajući odnos učina cijena bestbuy. Malo se brže izližu ali zato su duplo jeftinije od ostalih guma tih mogućnosti.

  4. #29
    Calibra Zender
    Guest
    Dom-Dom, ne bih se baš složio s tobom. Eagle F1 (i to koš stari model) je na dosta testova proglašena za trenutno najbolju sportsku gumu na tržištu. Načitao sam se tih testova koliko hoćeš. Ali ima jedan problem. A to je da su ti testovi jako subjektivni. Objektivno se može izmjeriti zaustavni put na suhom ili mokrom i slične stvari, ali veliki dio testa ostaje u rubrici subjektivan dojam test vozača. Te sve gume dijele postoci u performansama koji nisu apsolutno objektivno mjerljivi i zbog toga rezultati dosta ovise i o dojmu vozača.

  5. #30
    Dom-Dom
    Guest
    Calibra , ja osobno nemam ništa protiv te gume ( F1 ) .Samo pišem ono što sam pročitao u stručnoj literaturi.Ja F1 nisam nikada imao pa ju niti hvalim niti kudim.Ali znam da oni koji su ju imali su bili prezadovoljni.

  6. #31
    Black Knight_
    Guest
    Blah, pa jedan sajt se ne moze bas nazvat "strucnom literaturom". Ajde da si obisao gomilu sajtova.

    Ja sam isto vidio na nekim mjestima kao i zender da je F1 proglasena najboljom. Ali kao sto rekoh cak i da nije tako sve te gume koje se spominju imaju jako slicne perfomanse i zato ti testovi i imaju toliko razlicite rezultate i zato ja tvrdim da na kraju ono sto presudjuje je ljepota gume i naravno, za vecinu, cijena.

  7. #32
    Dom-Dom
    Guest
    Neznam zašto ste tako uzbudili.Pa ja nisam ništa rekao loše o toj gumi ( F1).A inače surfam jako puno , pa niti neznam gdje sam nekad nešto pročitao.Ako je vama F1 najbolja guma OK , pa svako može imati svoje mišljenje.Uostalom , ne odgovara neki model gume za više tipova autiju.Neke se gume bolje pokažu na nekom autu , a druge bolje na drugom autu. Ja sam DKW -u preporučio Dunlop 9000 , jer ima povoljnu cijenu i odlična je za Alfu , a također i F1 ( novu ) , jer sam čuo da je OK.Toyo je isto OK za malo love.

  8. #33
    Black Knight_
    Guest
    Pa zato sto imam F1

  9. #34
    huki XM
    Guest
    T O J O prokses T1-S zato što sam se i ja uvjerio u to što kaže calibra zender a i mnogi drugi.pozdrav

  10. #35
    alfa099
    Guest
    Seyzmo, slažem se za BF Goodrich! Dobio sam ih u kompenzaciji u dimenziji 195/50/15. Koštale su u prodaji cca 500 kuna Profiler G. ××××no drže, Grobnik, Mičevec, grad, otvoreno, ganjanje, i još voze. Jedino im je jedna rupa kraj Stubaka napravila "Njok"...
    Sve preporuke...

Slične teme

  1. Molim savjet urologa
    By Iris in forum Liječnici
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-06-2009, 20:10
  2. Molim jedan ozbiljan savjet
    By Izgubljen in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-04-2003, 21:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •