Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Zastava Yugo

  1. #1
    LaNciA
    Guest
    Sta mislite o tom autu i kako to da to auto sto bi rekao nas narod
    "Yugo nece dugo" tako dugo izdrzi.
    P.S takodje jedan od Fiat-a

  2. #2
    EZUTEZ
    Guest
    ZUEUTU

  3. #3
    DINAMOVAC
    Guest
    To je ČETNIČKO ×××××× ko i svi njihovi proizvodi. Znaš li zašto yugo ima grejače na zadnjem staklu?KAD GA PO ZIMI GURAŠ DA TI SE RUKE NE SMRZNU! Kak se zovu kočnice na Yugu? DODATNA OPREMA! Zašto vozači Yuga ne nose auto karte? Jer nikad neče doči tolko daleka da bi zalutali! šta svaki Yugo mora imat na zadnje dvije strane uputstva za korisnike? Red vožnje gradskog autobusa! )

  4. #4
    srj
    Guest
    pusi ×××××

  5. #5
    srj
    Guest
    dinamovac pusi ×××××

  6. #6
    passenger57
    Guest
    Dinamovac glup si,vasa auto industrija je inace,...ah da vi je i nemate

  7. #7
    Sport
    Guest
    EJ vi preko Dunava!!!!Imam yuga i dobar je ali ako mislite srat ovdje po nama gonite se natrag i doma pisite ta ××××××

  8. #8
    Marijo SHG
    Guest
    Yugo je obilježje 80-tih i 90-tih u
    našim krajevima.Uz malo održavanja može puno napraviti.Loša je završna obrada,
    uvijek nešto lupa i škripi,a neki dijelovi odlaze brže ali su jeftini i jednostavni za montažu.Najbolji je motor
    1116cm3 40KW koji prelazi i 150000 km
    uz malo sreće i pažnje.Uspjeh YUGA je postignut ZATVORENIM I GLADNIM TRŽIŠTEM
    (skupi zapadnjaci carina)te lošom konkurencijomLADA,MOSKVICH,POLONEZ,ŠKODA
    TAVRIA,OLCIT,DACIA,WARTBURG,TRABANT.

  9. #9
    BruceLee
    Guest
    A kaj im je falilo da ga stave u serijsku proizvodnju...

    http://www.geocities.com/vehmatorrero/yugo2.html

  10. #10
    govno
    Guest
    Mario SHG, za Yugo 55 si napisao da uz malo pažnje prelazi i 150000 km. Ja ti kažem da prelazi i preko 250000 uz ne baš puno pažnje. Provjereno. A DINAMOVCU i srj poručujem da svoje ustaško-četničke komplekse odu liječiti u mentalnu ustanovu.

  11. #11
    CTS
    Guest
    A jeste li možda čuli da zastava po posebnoj naruđbi yugo kabrio sa električno pokretanim krovom.

  12. #12
    speed machine
    Guest
    Gospodo antiyugovci zastava(yugo)će od 2005. uz pomoć amera poćeti proizvoditi.

  13. #13
    Marijo SHG
    Guest
    Zastava proizvodi i danas.
    Spominju oko 18000 jedinica godišnje.
    Problem je u prodaji jer tržišta nema.
    Svijet je zasićen automobilima i otvoren za sve koji nude dobro i jeftino.

  14. #14
    speed- machine
    Guest
    Ali od 2005. će se(navodno)proizvoditi po modernijim standardima.

  15. #15
    dmam
    Guest
    Zastarjela masina,uz doradu bio bi solidan gradski automobil.BIo sam u Hrvatskoj tamo ima vise Zastava i Yuga nego u Crnoj Gori.

  16. #16
    166
    Guest
    mozda zato sto u SiCG ima vise lopova i kradljivaca automobila pa se zato vozaju A8,A6 i ostala kompanija..

  17. #17
    gtl 65
    Guest

  18. #18
    Špiro
    Guest
    pricajte sta hocete,ali yugo je bas dobar auto(za kidanje,unistavanje i ako su gume dosta izlizane,za slajdranje) )

  19. #19
    vepar crikvenica
    Guest
    imao sam dva komada. dobri su samo imaju jednu manu. nemozes jebat u njima ko covjek.

  20. #20
    1000000km prešo
    Guest
    Profesionalni sam vozač i vozim stvarno po cijelom svijetu prešao sam više od milijun kilometara a jugo mi je ostao u dobrom sječanju jer sam ga vozio 10god bez ikakvih kvarova.To je jako dobar i jednostavan gradski auto koji uz pravilno održavanje može izdržati godinama zbog minimalne elektronike i jeftinih dijelova.Preporučam ga svima pličeg đepa a pogotovo početnicima jer tko nauči dobro vozit juga svaki drugi auto će mu biti pravi odmor i beskrajan gušt!

  21. #21
    Jebač
    Guest
    Yugo je baš zakon za ševu i to znaju svi oni koji su ga imali i pokušali u njemu nešto pokarat.Tvrda plastika nema se šta polomit, brzo se zagrijava po zimi a o sicevima da i ne govorim u kojem se autu mogu brže spustiti nego u yugu?

  22. #22
    Stjepan H.
    Guest
    za 100000 km prešo....
    Gdje ste vidjeli na zapadu da netko vozi YUGO,a prošli ste svijet?!
    I ja sam imao yugo koral55 sa ono malo elektronike koja se nije kvarila(BOSCH).Sve drugo se kvarilo.Nemam baš lijepo sjećanje na auto koji sam puno platio s obzirom na kvalitetu.Probleme neću navoditi jer ih svi dobro znamo.
    To je loš i jednostavan auto(ako znaš popravljati),za isključivo gradsku vožnju.Preporučiti mogu samo kao NOVI auto jer jedino tada možeš znati što stavljaš.
    )

  23. #23
    Fićo
    Guest
    Yugo je zakon pogotovo 55. Kad neko čuje za auto koji u drugoj brzini na 75km/h ulazi u crveno a ide do 110km/h nek mi se javi.Ja imam dvije 45-etice i kažem da su odlične za paljenje guma,okretanje pod ručnom i sve ostale gluposti.

  24. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    25
    Rep Power
    0
    nedavno san imal priliku voziti TEMPO 1,3 (mislim) to bi trebalo imati nekih 65-70 ks. Auto je..hmmm...simpatičan..pri punom gasu mu se savija karoserija,sve puca u njemu i trese se..vlasnik je rekao da mu je nov došao neispravan(ko ga radi dobro da je došao u 1 komadu)!
    ali fora je..probušena cijev auspuha mu čini takav zvuk..podsjeća me na Ferrari..vidi se da imaju nešto zajednično..niti jedan prozor se ne može spustiti..a imao san ga srecu voziti par dana po ljeti na +35stupnjeva! uglavnom,čudo od auta
    čujen da su amerikanci radili wc-e od njih..da bi uz kupljeni cadillac dobio i yugić!?
    A NAJBOLJU OCJENU TOH AUTA DAO JE BRUCE WILLIS..TKO JE GLEDAO DIE HARD3?
    -"WHAT A F... IS THIS...-YUGO??"

  25. #25
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Bio novi ili stari Yugo ostaje Yugo.
    Meni je bio dobar za one novce.
    Danas je malo preskupo.
    Tehnologija se nije puno promjenila od prije 15-stak godina za Yugo.
    Mogu oni lijepiti plastiku ali motor je isti kao i limaraija i ovjes.
    Dobro je jedino ubrizgavanje i paljenje BOSCH.
    Najgore je što ga neznaju(neće)složiti kako treba.
    Opravdani razlog je mala i neredovita plaća zaposlenih.
    Zastava je vjerojatno jedini auto gdje nemožeš zatvoriti vrata kako treba(jednostavno su spigana i vise na jednu stranu).
    Za aspuh je dobro ako izdrži godinu dana ili 10000km.
    Probaj ga zaliti vodom sigurno pušta vodu sprijeda i straga!?
    Trese se jer gume nisu balansirane(utege su samo nalijepili).
    Malo je prejak motor 1.3 67ks za tu karoseriju.
    To se stavlja u Floridu.
    Optimalan motor je 1.1 sa 55 ili 60ks.

Slične teme

  1. Zastava Yugo Super
    By Pocket Rocket Turbo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-11-2003, 19:30
  2. Yugo 1.3
    By Sportivo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2003, 14:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •