Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Ma nema te alfe...

  1. #1
    Black Knight_
    Guest









    ee.. i uopce se nisam trudio da nadjem ove slike, napravio sam topic, upiso u google rx-7 i mitsubishi galant i eto...

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Samo nek mi neko kaze koji to auto ima toliko stila, decentnosti a opet je toliko ljut i agresivan ko taj galant.

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Jos malo rx-7ice







    eeeee, sta bi dao za to....

    pa onda vi serite po mazdi ekipa...

  4. #4
    Buki
    Guest
    Ova mazdica je pre××××na! Kaj je ono nitrooksid?

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    touche!

  6. #6
    KAM&
    Guest
    Hebeno!!!

  7. #7
    M1
    Guest
    Galant napadno slici bmw petici E 39

  8. #8
    Black Knight_
    Guest
    rx8 izlazi 2003... nije mi dobra ko rx7 ali eto i da to vidite sta mazda priprema


  9. #9
    Girrari
    Guest
    Kada sam vidio slike budućeg RX-8 bila je to ljubav na prvi pogled. Krasan autić.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Auti su u dure , bez zamjerke, ali nije mi jasan ovaj naslov.Trebalo bi ovaj naslov teme objasniti.

  11. #11
    alfist_zg
    Guest
    onaj galant je odvratan a i rx 7 je kićo slabinac.

    Ali Rx8....mmmmm...ljubav na prvi pogled i ovdje.

  12. #12
    alfist_zg
    Guest
    i zasto moras spominjati Alfu u nazivu teme i podjebavati na taj priglupi nacin Bleki?

    malo si vec naporan ,znas?

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Pa i ja sam mislio da je neko podjebavanje, ali se nisam htio zaletavati.Neznam zašto ljudi toliko pate zbog Alfi?

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ne kužim ni ja koja je fora s tim glupim podjebavanjem Alfista i pljuvanjem po Alfi. Fakat mi nisi jasan Črni. Čemu to???

    A ova prva dva modela mi nisu baš naročita. Još onaj Galant (ili šta je već) dosta opako zgleda dok je ona Mazda dosta bljedunjava.

  15. #15
    rale
    Guest
    black i ja imamo neke slicnosti

    vozimo opele i preferiramo japance



    evo ponavljam se 100-ti put...ovi japanci u evropi su samo 10-15% njihove ponude i to uglavnom prilagodeni,ziheraski modeli

    oni imaju tolko super modela koji na zalost nikad nece doci do nas

    evo npr,ovaj galant...izvana mi je super,iznutra malo dosadan(ali model je dost star a mitsubishi iz nekih razloga ne ulaze prevec u razvitak)...ali ima jedan model,V6 biturbo sa 280ks(opet ona japanska-limit spika)

    to mi je recimo super auto,a i rade ga u karavan izvedbi...........ali posto znaju da bi ga kupilo samo par soma ljudi u evropi,ne isplati im se uvozit...........steta

  16. #16
    rale
    Guest
    evo nasao sam test..........

    VR4,2500ccm,biturbo 280ks

    4x4....za karavan automatic verziju..........0-100 6.4 i 245 kmh

    manualni(ak ga rade) sedan bi valjda bio izmedu 5,5 i 6 sec i oko 250kmh.......dosta dobro

    plus onaj "ljuti" izgled.........jedino mi je drvena dosadna unutrasnjost malo too much

  17. #17
    Black Knight_
    Guest
    Pa kad ste svi alfisti na forumu, moram vas malo prcat

  18. #18
    DKW
    Guest
    Bleki prca u stilu kao da bi se prošetao sa svinjom ulicama Teherana....

    ) ) )

    Ma, samo se ti zabavljaj, Bleki, no hard feelings.

    Moramo si samo svi skupa obećati jedno: da cijeli ovaj forum ne shvaćamo ozbiljno.

    Peace.

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Ovaj forum je nista drugo nego vrhunska zajebancija

  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    onda peace

  21. #21
    Black Knight_
    Guest
    ma zapravo sam htio privuc sto vise paznje na topic a gdje ces boljeg nacina na forumu gdje svi vole alfu

  22. #22
    Yokosuka/
    Guest
    ..to Black Knight_!, samo ti plasiraj slike od tih bijesnih japanaca! (RX-7). Inače prije cca godinu dana ili tu negdje u Čakovcu ti ja bila jedna RX-7 crne boje (model sa tvoje slike) ali ju je tip kasnije prešprical na metalik srebrnu (stavi 17 ili 18",nemogu se sjetiti točno) koju sam imal prilike voziti; mogu ti reći da auto ide ko mutav!, ubrzava ko da ide na NOS a ubiti ja serijski motor od cca 240 ks, toplo ti preporučam da to probaš jer vidim da ju želiš. Zaboravil sam to staviti pod onu temu "koji ste najbolji car pičili"...

  23. #23
    Yokosuka/
    Guest
    ..RX sedmici do 100 km/h treba cca 5.nešto sec, čini mi se 5.4!!!...

Slične teme

  1. Subaru Impreza WRX , ma nema te alfe ili BMW
    By Mickey20 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 25-08-2004, 18:38
  2. Kvaliteta alfe
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 15-11-2002, 10:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •