Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: ŠKODA FELICIJA 1.9 D i PROTON 313

  1. #1
    LANCER
    Guest
    U danonoćnom pregledavanju jeftinih dezelaša i istih benzinaca, stvar se svela na ova dva automobila 97 godište. Što mislite, pozitivne i negativne stvari o njima...inače Škoda je za 5000 eura, a Proton za 3000.
    Hvala puno.

    Ili je neki drugi automobil bolji izbor...p.s. treba mi za auto školu ..i u Protona bih stavio plin

  2. #2
    doc
    Guest
    za 5000 eura kupi Punto dizel. To ce biti dobro za auto skolu. Proton i Škoda su tu negdje.

  3. #3
    Lancer
    Guest
    Upravo sam došao sa probne vožnje Punta 17TD i nije mi se nimalo svidio. Automobil izgleda simpatičnije recimo od Škode, veća je guba i sve je to ok., ali osim što ide slabije (možda turbina nevalja)nekako mi neuvjerljivo radi..duplo je glasniji od škode i ne prihvaća dobro gas. Ma brine to što sam pročitao da 1.9 motor u škodi ne radi dobro kao u golfu, Passatu... i da traje duplo kraće. A što se Protona tiće brine me servis, kvaliteta i rezervni dijelovi, a inaće je ok, nije ružan i mislim da je kvalitetan, a prije svega je jeftin, za svoju klasu u veličinu, jer toliko, pa i više koštaju unići istog godišta. Hvala

  4. #4
    Lancer
    Guest
    Ima li tko što protiv Felicije 1. 9 D, ako nema neka šuti zauvijek, jer ja je sutra ženim...ovaj kupujem.

  5. #5
    Puntolino_
    Guest
    Lanceru ne radi gluposti!!!
    Ovdje tvoj prijatelj!! Daj ajmo sutra još malo pogledati. Ima jedan čovjek na poslu škodu dizel i nije zadovoljan, a di ćeš naći dijelove za protona?

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... Proton je valjda najnekvalitetniji auto koji možeš kupit na našem tržištu... nije da kenjam zato što vozim Feliciu.. ali pitajte malo vlasnike Protona...

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Škodu može, a Protona nikako. Nakon fijaska sa Valentićevim uvozom, nema ovlaštenog servisa, a djelove je teško nabaviti.
    U toj soluciji radije Škodu. Osim toga ima je dr. Strangelove i mislim da je dosta zadovoljan sa svojom.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Dr. Strange, taman si mi uletio.

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    )

  10. #10
    Lancer
    Guest
    Dr.Strangelove, molim te da mi opises ukratko svoje iskustvo sa skodom Felicijom 1.9D ako je imas bio bih ti neizmjerno zahvalan

  11. #11
    lancer
    Guest
    dečki frka mi je a vas boli kita..dajte malo helpa...da uzimam ili ne i zašto...

    ajde stručnjaci..lako je razglabati o tome treba li murcielago biti žuti ili smeđi...da vas sad vidim...čovek bu se usral, a papira nema..

  12. #12
    alfist_zg
    Guest
    "...čovek bu se usral, a papira nema.."

    hahaha...ovo je dobro ) ) )

  13. #13
    HDi
    Guest
    ne znam o kojem je Protonu rijec, ali ako ti sto zanci, pogledaj crash test na http://www.vidiauto.com/06crash/index.php?id=1492 ! katastrofa

  14. #14
    cannon
    Guest
    Lanceru, pa kupi si onog twinga, a ako ne onda bolje škoda.

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    Lanceru... nažalost nemam iskustva sa 1.9D... nego sa 1.3 Lxi benzincem...

  16. #16
    vozio
    Guest
    Kupi Škodu. Imam Seata 1.9d prema Opelu 1.7d super,isto troše a Toledo ide bolje od Kadetta (5,6l).Još jedna sitnica kadettu treba 6km da počne grijati kabinu a Toledu 2. Nemoj kupiti Protona, dijelove češ tražiti preko interneta.

  17. #17
    Puntolino_
    Guest
    Lanser raketa normalno da škodin motor nemože biti isti ko i VW-ov. Da je isti onda bi svi kupovali škodu i seat, a niko "kola".
    Reko si da ti punto nejde baš nešto. Taj ti je bio jedini kojeg si testirao? Nisam te danas stigo sve ispitat. Pa kaj ak nejde baš dobro, nejviše vremena ga tak i tak nebuš ti vozio nego kanditati.
    Usput cura mi je danas položila vozaćki - ANADER MENIS TU SOSAJETI!!!

Slične teme

  1. ŠKODA OCTAVIA?
    By DJ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 22-09-2004, 15:16
  2. PROTON 315 GTi
    By MALEZIJAC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-11-2003, 11:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •