Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Daewoo Lanos 1.4 SE

  1. #1
    ja
    Guest
    Prodajem Daewoo Lanos 1.4 SE , 1998.god. registriran do 06/02. Oprema: servo, centralna brava, prednja stakla na struju, metalik tamno-zeleni, radio-kazet. 4 zv. , zatamljena stakla. 37000 km , održavan u ovlaštenom servisu i garažiran ...

  2. #2
    mogući kupac
    Guest
    zainteresiran.
    molim telefon ili cijenu.
    hvala.

  3. #3
    Prodavac
    Guest
    nemam pojma ali nedozvoljava mi isti nadimak "ja", cijena Lanosa je: 50000 kn, auto je kupljen na povlasticu do 03/02.god. , redovno održavan svakih 6 mjeseci (ulje, filteri...) nije lupan ni greban...

  4. #4
    igor-01
    Guest
    kolika je zadnja cijena ??? i molim neki broj tel. ili e-mail adresa...

  5. #5
    Prodavac
    Guest
    ...možemo razgovarati o cijeni. tel. ×××-505-4336

  6. #6
    More 4
    Guest
    Jel auto prodan?

  7. #7
    Prodavac
    Guest
    Ne, jos nije jer mi se ne zuri. Cijena 5500 eura ! Tel. ×××-505-4336

  8. #8
    Peero
    Guest
    Ima li katalizator i da li je lupan i popravljan ? Kolika je cijena ?

  9. #9
    Prodavac
    Guest
    Auto ima katalizator , prolazi eko-test ! Kao što sam napisao - ni lupan ni popravljan ! Do danas nisam imao potrebe mjenjati ni osigurače ili sijalice. Prodajem ga samo zato što planiram uzeti nešto veče ... cijena fiksna: 5500€

  10. #10
    DL
    Guest
    Gdje je servisiran i kolika je cijena servisa? Čujem da je njegovo održavanje dosta skupo. Ili su to samo priče.

  11. #11
    Prodavac
    Guest
    Auto je servisiran u Auto-servisu Matičević , ovlašteni servis za Daewoo. Što se tiće cijene, redovni servis (izmjena ulja i sl.) koštalo je oko 300 do max. 400 kn (ako je recimo mjenjao svječice i zr. filter). To su čiste izmišljotine a tko ne vjeruje neka dođe pa vidi. Imam sve račune u serv. knjižici od prvog do zadnjeg servisa sa svim cijenama

  12. #12
    mozda ja
    Guest
    ... jel ovaj prodan ili se jos nudi ? koliko para ?

  13. #13
    Prodavac
    Guest
    Cijena 5500 eura, tel. 035-490-737

  14. #14
    ppp
    Guest
    Jel ima klimu i koja je zadnja cijena?

  15. #15
    5500???
    Guest
    3500 Eura...........ozbiljna ponuda....i samo ako je klima

  16. #16
    Hyundai
    Guest
    Pogledaj što ja nudim za cca. 6000 € pa usporedi sa svojim ogoljelim modelom :
    04/2000, klima, ABS, air bag za vozača i suvozača, servo, centralno zaključavanje, električno podešavanje retrovizora, električna antena, podešavanje sjedala i volana po visini, djeljiva zadnja klupa 40/60...

  17. #17
    Seatibiza
    Guest
    Ljudi moji pa to je dvije godien razlike i samo 500 EUR veca cijena za puuuno vise opreme...... koji Lanos.... Hyundai je zakon

  18. #18
    prodavac
    Guest
    ...zivi bili i kupili ! Lanos prodan (staro za novo) za 5000 eura prije mjesec i po , tj. 37.500,00 kn po srednjem tecaju na taj dan ! Samo vi uzivajte u kupovina a ja vec uzivam u novom vozilu ...

  19. #19
    njofra
    Guest
    Svaka cast stari sto si nasao budalu koja je dala 5000E!!!!!!
    sused mi je prodao lanosa u nedjelju ..s klimom............za 2700E

  20. #20
    prodavac
    Guest
    ...a vjerovatno zna zasto. znam svoj i nisam dozvolio da me netko "podere" a sam trgovac je isti u roku dva tjedna nasao novoga gazdu. i tako je to , svi zadovoljni i sretni !

  21. #21
    njofra
    Guest
    samo velika ×××××× moze dati 5000 za 5 godina starog lanosa.kad je novi 8500

  22. #22
    Hyundai
    Guest
    Svaka čast! Ako je bio u dobrom stanju i ako nisi morao nekaj skrivat onda je realno da si ga prodao. Moj Hyundai je jučer prodan za 5500 € i to je rista kupio kćeri

  23. #23
    prodavac
    Guest
    cuj, auto je bio skoro ko salonski nakon 5 godina. nisam na njemu imao potrebe promijeniti ni osigurac ili sijalicu a na procjeni su ga samo pogledali i rekli svoju cijenu bez odlaska u servis i totalni pregled. vidjeli su sta nudim i u kakvom stanju i odmah su znali posto ce ga i kome prodati , inace bi jos stajao na parkingu.

Slične teme

  1. Daewoo Nexia
    By yuki_zg in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-04-2004, 14:09
  2. Daewoo Lanos
    By ddd in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-03-2004, 12:55
  3. Daewoo Lanos 1.4 s 3 vrata
    By sina in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-07-2003, 17:07
  4. Daewoo Lanos 1.4SE 4dr
    By Groton in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-06-2002, 08:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •