Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 189

Tema: Cannonball Rally

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Ludnica; tko nije čitao nek pogleda :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=1880vdje:/URL: !
    Eto kak se živi kad se nema briga, a ima se para. I ja bi da mogu i da imam s čim na te lude trke po Europi! Opasno je, ali je i fenomenalno dobro.

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    *uzdah*

  3. #3
    okac
    Guest
    šteta kaj nejdu kroz Hrvatsku

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bilo je na Ruby Wax showu o nekim Englezima koji rade slične ×××××rije po Europi.. uglavnom ekipa je potrošila nekolio desetaka tisuća funti samo na kazne...i baš za snimanja emisije dva lika u 355-ici kabrio izlete s ceste i spičkaju se totalno.. ali ×××××× bog čuva i jedan je bio samo malo jače porezan... i smiju se ko konji.. ono kupit će sutra drugi .. ×××× im se... )

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Ništa drugo nam ne preostaje nego napravit trku kroz Hrvatsku.
    Npr. od Osijeka do Dubrovnika sa kontrolnim točkama u Zagrebu, Rijeci i Zadru.
    Vožnja na vlastitu odgovornost, pa biraj oćeš lijepo polako i sigurno po propisima (takvih bi bilo malo) ili koliko ide pa možda nasred relija ostaneš bez dozvole, nakupiš hrpu bodova, ili u najagorem slučaju negdje sletiš s ceste.

  6. #6
    2.0i turbo
    Guest
    strangolove to sam videl bas je ludnica bio film,,a ovo da imam para bio bi i ja tamo

  7. #7
    GTI FOREVER
    Guest
    E ovo je nesto, samo je mana sto neko nevin moze stradat ali mi se svidja!

  8. #8
    SAAB
    Guest
    Svi su oni egoisticni idioti!!!
    Ako hoce sami sebe ubiti ne moraju i neciju obitelj povuci za sobom.

  9. #9
    mara
    Guest
    i ja sam to gledao sa englezima!dodje u estoniju i plati kaznu 700 funti a placa je tamo 20 funti a ona novinarka je otisla do policije i rekla da ih ima jos pa su svi platili kazne )
    cuo sam da i Damon hill ide na te utrke.i ja bi tamooooo
    a u rusili su uzeli specijalce da ih cuvaju.jedan je tip bio razocaran i rekao je da on se vozi u autu od 300 000dm a tamo ljudi se umivaju u lavorima i da vise nikada nece ici na utrke

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    Ne bi bio gušt pičit kroz domovinu. Shebu te s bodovima već u Valpovu, ako kreneš iz Osijeka. Fora je pičit po drugim državama gdje ti ništa ne mogu. Oderu ti kaznu i doviđenja. A ako imam za Modenu onda valjda mogu i koju kaznu platiti! Gušti su gušti! )
    Samo je malo bed zbog ostatka prometa...ljudi...djece...da nekog ne kokneš. To bi bila tragedija!

  11. #11
    DKW
    Guest
    Ma ja si skoro svaki dan priuštim kakav mali Kanobalčić...

    ) ) )

  12. #12
    GTI FOREVER
    Guest
    I ja.

  13. #13
    OS-300
    Guest
    Calibra,vidim mda si se već opekao u Valpovu.××××te,ta policija nije normalna.Jednom su me u unutar 30km tri puta zaustavljali.A i tata mi kaže da oni službenim autom prođu cijelu Hrvatsku bez problema i onda ih sjebu u Slavoniji (pazi izmedju d.miholjca i Osijeka ima motorista sa laserom na otvorenoj cesti,pripazi malo u tom području ili se iza nekog prikači)

  14. #14
    OS-300
    Guest
    Usput,zaboravio sam spomenuti da sam već godinu dana na 6 bodova i jedva čekam da mi se nešto obriše.Naravno,sve je zbog brzine.

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    OS-300, nisu me za sada shebali u Valopovu. Zadnje sam popušio 200 KN i kazeni prije preko 2 godine u Podravskoj Moslavini. Gamad me dočekala na ulasku iz smjera Osijeka nakon prvg lijevog zavoja. Ali ti su bodovi već obrisani. Više nemam niti jedan kazneni, a imao sam ih 5 komada. Sreća me dobro služi zadnje vrijeme, a vjerojatno se i drugačije vozim.

    Zna gamad stajati na ulazu u Miholjac iz smjera Slatine na onom skretanju za lijevo (ima dodatna traka na magistrali; znaš vjerojatno na kaj mislim). Tamo sam s Vectrom A (90 konja) prošišao s frendom po noći 190 km/h (po brzinomjeru naravno; stvarna je brzina normalno manja, ali opet debelo preko 80 dozvoljenih) pokraj patrole. Jedva sam krajičkom oka primjeto parkiran auto u mraku. Šutim ja jer nisam siguran, ali frend potvrdi da je bila policija. Valjda su spavali jer da su me vidjeli sigurno bi me ganjali. Srce mi je otišlo u petu. Samo sam čekao kad će rotirka za mnom. Ali nisu, imao sam sreće.

  16. #16
    seyzmo
    Guest
    sva sreca da DSF snima cannonball pa ce (kao i svake godine) napraviti reportazu

  17. #17
    OS-300
    Guest
    Ja sam isto promjenio način vožnje.Zadnja kazna mi je bila prije godinu dana kada sam se vraćao iz Zagreba sa utakmice HRV-BEL i puff odmah 3 boda.Sada vozim tako da sam sa 10 % tolerancije van kazne od 200 kn i bod (za sada to funkcionira).Prva tri boda mi se brišu tek u šestom mjesecu iduće godine pa moram biti strpljiv.Represivne mjere su uspjele,ha,ha )

  18. #18
    Yokosuka/
    Guest
    ..seyzmo obavijesti nas obavezno kada će se na DSF-u prikazivati!!!...
    (stavi to onak pod novu temu tak da se vidi)

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Ja se ganjam samo po ulicama gdje ne moze bit policija, centar grada manje vise. Cim odem na neku siru ravniju ulicu odma po zakonu ili se zabijem iza nekog ko brze vozi.

  20. #20
    sdi biturbo
    Guest
    Da, da, Black, sve te čekam u centru, znaš postupak privođenja!

  21. #21
    sdi biturbo
    Guest
    Pa jel vi stvarno mislite da su svi policajci neobrazovani bosanci koji pojma nemaju i koje ćete smuljat kad vas zaustave svojom "urbanom spikom" kako nekog poznate tko će nas jadne "murjake" premjestit negdje u "šetnju" Dubravom noću?
    Nismo ni mi od jučer, a sportski auti (npr.Calibra) s puno spojlera, i vozačem mlađim od 30 godina, znak su nam za pojačan oprez i jaču provjeru.

  22. #22
    OS-300
    Guest
    Izgleda da imamo istu taktiku vožnje,a ovo sa zabijanjem funkcionira jer nema šanse da te itko uslika kada voziš iza nekoga.A policiji bi poručio da love pijane starkelje koji nas mlade ugrožavaju!Zaustavljanje mladih sa dobrim autima je čista ljubomora pa nismo im mi krivi što više ne zarađuju...

  23. #23
    Calibra Zender
    Guest
    OS300, debelo si u krivu! Sa laser multanovom (to je mislim pravo ime za onaj "pištolj) te gađa bilo gdje da jesi! On ima na nišanu crvenu točkicu koju usmjeri na auto koji poželi i mjeri njegovu brzinu. Bio ti drugi, treći ili stoti u koloni nema ti spasa! Mene su tak ulovili kad sam se ganjao s nekim s ZG tablicama. I skinuli me. A ja srao i pravio se pametan pa mi je policajac dao u ruke laser i neka pogledam i gađam koji auto hoću. I ××××ga, bio je u pravu!
    Ali oprostili su mi tada jer mi je bio baš taj dan rođendan! Hvala im!

  24. #24
    OS-300
    Guest
    Mislim da takvo mjerenje brzine lako pobiti na prekršajnome sudu.Dovoljna je samo spoznaja da si se vozio vrlo blizu drugom autu i da je možda izmjerena brzina od onog auta ispred tebe!Što se tiče multinove na stalku,to je provjereno da ima dovoljno brzu reakciju da te uslika i kada si vrlo blizu drugom autu(provjereno).Poslao sam ti E-mail od Alfe 147...

  25. #25
    Fresh
    Guest
    Mene su čopili na izlasku iz Koprivnivce prema Križevcima, ograničenje 50, a ja sam vozio nešto manje od 70 (kazneni bod i 200 kn).

    Nekakav mladac me zaustavio i kad mi je rekao posljedice ja mu odgovorim ''Dobro kriv sam dajte uplatnicu i idemo dalje''. Tip je doslovno ostao bez teksta, vidjelo mu se na faci - sigurno je očekivao da ću mu pokušati uvaliti neku lovu.

    Bod je istekao i sad se u prosjeku vozim 10 - 15 km više od ograničenja, osim naravno u blizini škola ili u naseljima gdje znam da bi klinci mogli izletit na cestu. Na takvim mjestima često vozim i sporije od ograničenja.

Slične teme

  1. Ina Croatia Rally
    By Lonac&co in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:08
  2. Ina Delta Rally
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-09-2003, 21:19
  3. Rally
    By VR6 in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 07-06-2003, 08:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •