Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Koji vam je najljepši auto 90-ih

  1. #1
    Renno
    Guest
    meni je ovaj model R clia:

  2. #2
    Renno
    Guest
    Ništa glamurozno.A ima isti ovakak Clio iz 1996.samo što mu na dnu vrata piše tvornički sivom bojom Rothmans.
    E taj model mi je genijalan!!!

  3. #3
    lepi
    Guest
    alfa 164,tipo,croma,thema,audi 100 zadnji model,to je negdje s pocetka devedestetih ako tako nesto zelis

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Definitvno od pristupacnijih auti je calibra. Drugo mjesto bmw trica coupe (e36). tu je jos i corrado, celica i drugi.

    kockaste alfe su uzas i nakarade molit cu lijepo, izgledaju ko mikrovalne.

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Audi Coupe

  6. #6
    sepra
    Guest
    BMW 850 recimo

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Je, osmica je prelijepa al bas nekako ne spada u pristupacne, bar nije kad je bila nova.

  8. #8
    M1
    Guest
    Svakako bi u najljepse automobile 90-ih stavio Porsche 911(993 model),BMW 5,E 39(posebno M5),Audi A8(posebno S,Ferrari 355,Jaguar XK8,BMW Z8,BMW 8,stara BMW 7,Mercedes S klasa...ima ih jos dosta koji bi konkurirali za meni najljepseg u 90-ima.....Inace Porsche 356 speedster je meni jedan od najljepsih auta svih vremena )

  9. #9
    Yokosuka/
    Guest
    Nissan 300 ZX twin turbo

  10. #10
    Dr.Nele
    Guest
    Citroen XM je definitivno najljepsi auto iz tog perioda!

  11. #11
    DKW
    Guest
    Ne da mi se sad raditi top-lista, ali

    BMW E36 1991. je meni zakon.

    ××××te, kako je pogođen....

    Sjetite se što je u to vrijeme u toj klasi tan××××lo cestom:

    1. Alfa 75, rugoba par excellance, 155, koja je za milimetar manje ružna dolazi tek 1992.

    2. Opel Vectra A, jdan od naseljačkijih automobila u povijesti. Toliko je kumečka da je vjerojatno standardna oprema bilo vreća od 30 KG stajskog gnojiva...

    3. Mercedes 190, "mali" mercedes, sa onim ogromnim volanom i kokpitom od furnira i prekidačima grijanjna pokupljenim sa nečijeg šparheta...

    4. Citroen BX, auto koji izgleda kao da je od šperploče-jedini obli moment na njemu su gume...

    5. Audi 80- dizajn rađen u dva poteza, sav podbuhnuo i bezličan, a da o interijeru i ne govorimo

    itd, itd...

  12. #12
    >OSIJEK<
    Guest
    S pocetka 90-tih mi je recimo lijep BMW E36,a sa kraja 90-tih mi je definitivno najljepsi automobil Alfa Romeo 156.

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Ima ih puno, ali nekako po klasama...
    FIAT Cinquecento, Lancia Y, Alfa 145, Alfa 156, BMW 3 coupe i cabrio (ova predzadnja linija, E 46 valjda) Alfa 164, BMW 7 (isto predzadnja linija), Alfa GTV i Spider, Land Rover Freelander (3 vrata).

    Svi Ferrariji, naravno i Maserati 3200 GT.

  14. #14
    Calibra Zender
    Guest
    E36 cabrio je za početak devedesetih fakat prekrasan auto. Za ono vrijeme fenomenalan! Šteta kaj nije bio praćen i pravim motorima. Očaj od 316, 318 i 320 su ipak bili preslabi. Bez obzira na trajnost i zvuk od 320. A trošili su ko sumanuti!

  15. #15
    SB
    Guest


    Lijepih ima jako puno pa mi je lakse napisati koji mi je sasvim sigurno najruzniji.BMW Z3 Coupe je moj favorit no1.

  16. #16
    DKW odl
    Guest
    Je, neviđeno ružna kanta, nalik na cipelu...

  17. #17
    VR6
    Guest
    Mozda Lotus Elise...

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Liči na onu cipelu iz crtića Ci-ci-ci Cipelići! ) Jel se tko sjeća tog crtanog?
    Englezi su ga proglasili za najružniji auto u povjesti!

  19. #19
    SB
    Guest
    Ko se nesjeca cipelica ) ?
    Nisu ga samo englezi proglasili najruznijim u povjesti vec sam to ucinio i ja puno prije Engleza.

  20. #20
    TSW
    Guest


    Nije bas iz 90-tih ali je meni najljepsi auto u cijeloj povjesti auto industrije.

  21. #21
    TSW
    Guest

  22. #22
    Serbia GTi
    Guest
    U klasi sa trojkom(BMW), mnogo mi je lepša toyota carina iz 92.
    Tu je i 323f 95. i civic 96.

  23. #23
    arba051
    Guest
    Mazda RX-7, BMW 850, BMW-ova 3-ca Coupe, Opel Calibra, Nissan 300ZX, Lancia Delta HF Integrale, BMW 7, Citroen XM, Mazda MX-5, Porsche 911 i 928,...

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    Bah, calibra je ljepsa od e36

  25. #25
    2.0i turbo
    Guest
    TSW dobar ti je taj auto,lol,(link ti ne radi) meni je dobar colt iz 81' fakat ima nabrijanu facu

Slične teme

  1. Mamu mu....zar nije ovo najljepši auto na svijetu?
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-12-2002, 23:09
  2. Koji auto ?
    By smart in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 16-09-2002, 14:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •