Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: FIAT UNO TURBO I.E.

  1. #1
    DUNDO
    Guest
    Fiat Uno Turbo i.e. 1990 godina. Registriran do 6/03. Crvene boje, 180 KS, racing oprema, supersprint, sparco, jamex, momo, vrhunska glazba. U odličnom stanju. Cijena je 3900 Eura. Tražiti Ivu

    Godina 1990
    Cijena 3900 EUR
    Telefon: ××× 804 726
    Mobitel: ××× 804 726
    Email: fpehar@inet.hr


    ZA VASU INFORMACIJU R 5 GT TURBO MU NIJE NI DO KOLJENA,ISPROBANO,JA SAM INACE IZ ZADARA

  2. #2
    DUNDO
    Guest

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    sta ce ti na ovo reci bullit?!hehe.

    inace super pila majstore.

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    sve fino, sve krasno, ali mislim da se Bullit nece sloziti...

    Anyway, treba probati. Samo da te upozorim taj R5GTT je na streetraceu oprao S2000 (imam dokumentirano). Mislis da bi i ti to mogao?

  5. #5
    ups
    Guest
    ××××× moj 180 ps na koj nacin do 180 ps ?

  6. #6
    Black Knight_
    Guest
    R5GTT na streeraceu nije bas bio serijski. Naravno blok je serijski, al tip je digo pritisak u turbini, stavio gomilu vodom poljevanih intercoolera(tocno se vidjela voda kak curi ispod auta, ljudi si mislili da mu ulje curi i da ce se raspast, lol) i vjerovatno izvadio sve van iz auta da bude laksi.

    A tip u s2000 bas i nije najbolje starto

  7. #7
    seyzmo
    Guest
    znam, znam, Covjek nam se i javio na forum (mislim da se zove Hrvoje).

  8. #8
    2.0i turbo
    Guest
    Po meni je najbolji auto bio jugic i kadet,sto je tip uradio samo izvadio masinu i stavje drugacije polozenu

  9. #9
    bullit
    Guest
    Da malo unesem svjetla na raspravu oo GT Turba. To je tada (bio, prodan je) auto od prijatelja, i turbo je dignut na 1.2 bara kao i kod mene. Da, ima slozeno spricanje vode (potrosio 2 litre na 400 m) po intercooleru, ali to je koristio samo u finalu protiv s2000 (koja je dobro startala). Auto po slobodnoj procjeni ima negdje oko 160 ks.

    Uno se moze sloziti do 180 ks, nije problem, a da li ih stvarno ima, e to je vec pitanje.

  10. #10
    ups
    Guest
    moze ali koliko ce dugo ic ? koliko se to isplati za par kilometara ? )

  11. #11
    bullit
    Guest
    Ne isplati se? Ne isplati se ni kupit novi auto, iste sekunde si spusio puno love na njemu, ne isplati s ni vozit ga, jer trosis benzin, dijelove, zagadjues okolinu, ne isplati se ni pusit jer ces umrijet od raka, pa ljudi puse i jos placaju za to.
    Ja sam sa svojim zasad napravio 140000 od kad je kod mene, nadrukan je prilicno, i nema problema osim redovnog odrzavanja. Prema tome, individualno je sta se kome isplati.

Slične teme

  1. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47
  2. TURBO???
    By Limač in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-10-2003, 22:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •