Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Tko radi bolje aute Citroen ili Fiat?

  1. #1
    Žensko stvorenje
    Guest
    Koji auti su po vašem mišljenju bolji,oni Citroenovi ili Fiatovi?

  2. #2
    SB
    Guest
    To je tesko reci,Fiatu bi dao prednost kod manjih automobila,a Citroenu kod vecih.Bez obzira na C 3 sto sto ce me sada mnogi poklopiti,ali vozio sam ga i mislim da je za nijansu iza Punta.Kvaliteta plastike unutrasnjosti im je podjednaka iako kod Fiata izgleda malo skuplje.Opcenito je tesko usporedjivati ta dva proizvodjaca,Citroen je ekstravagandniji i pravio je cak automobile za mnoge drzavnike (cak i diktatore),dok je Fiat od svoga posa bio marka za narodne mase i siri krug ljudi.

  3. #3
    M1
    Guest
    trenutno vjerovatno Citroen

  4. #4
    307
    Guest
    Najvjerojatnije Peugeot !

  5. #5
    EasyRide
    Guest
    citroen is d best

  6. #6
    huki XM
    Guest
    C I T R O E N od najmanjeg do največeg.

  7. #7
    NIKAD VIŠE GOLFA
    Guest
    Za Fiat se kažeeri-deri. A kad u Citroenima počne krepavat hidraulika na ovjesima i slična nepotrebna ×××××× koju oni trpaju u aute ,jao tebi.

  8. #8
    q100
    Guest
    fiat ipak

    golf više nikad ××××no si smješan i nepobitno siguran da si šupak veči od sezma

  9. #9
    cannon
    Guest
    Pitali gospodina Forda koji je najbolji auto na svijetu? Gospodin ih je sve zajebao, jer rekao je, NOVI AUTO.
    Ah ta divna ženska stvorenja, čovjekovi najbolji prijatelji. ) )

  10. #10
    594 krešo ah
    Guest
    žensko stvorenje! citroen je bolji. fiat osim što je imao nekoliko automobila godine nije nešto drugo pokazao.vidiš što se sada događa. prodaja pada, radnici se otpuštaju, u fiatu je uzbuna.

  11. #11
    zonta
    Guest
    je, a citroen je bankrotirao 1975, od silne avangardnosti i odličnih automobila....... da nije uletio peugeot sad bi bili daleka povijest

    mala, ubodi ti fiat, jednostavan auto- ne možeš falit

  12. #12
    INTCP
    Guest
    Krešo fiat je imao negdje oko 15 automobila godine ako se ne varam. A za žene je svakako bolji C3 koga ja slikovito zovem - DREK. Jednostavno me asocira na drek, a dizajn mu je tako proljevast, a muškarci koji ga voze su mi nekako pičkasti.

  13. #13
    citro
    Guest
    ... da, mozda, a prvih 13 je vec odavno pojela korozija... zadnja dva se jos mozda mogu spasiti kod doborg limara...

  14. #14
    Zagor..
    Guest
    Ma to je pokušaj samo klana obožavatelja njemačkih auta da posvađaju "citroenovce i talijane" na ovom forumu. Čak i ne mislim da je žensko stvorenje žensko stvorenje!

    Živio LHM

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Istina Zagor; ali neuspio pokušaj.

  16. #16
    DKW odlog
    Guest
    Ima jedan narodnjak od prije 10 tak godina:

    Nedaj da nas rastave
    Ovi ljudi zliii,
    Jer u srcu mome
    Živiš samo tiii...

    Zorica Brunclik, mislim...

  17. #17
    594 krešo ah
    Guest
    i meni se c3 ne sviđa, ali budimo realni fiat je lošiji od citroena a ni svi oni auti godine nisu sakrili aljkavu izradu fiat automobila.

  18. #18
    alfist_zg
    Guest
    meni su simpaticni i jedni i drugi.

  19. #19
    karburator
    Guest
    Pa Citroeni vole ostavit na cesti dok kod Fiata rikava u pravilu potrošni materijal.

  20. #20
    hurma
    Guest
    hurmastoća i glupost, imao sam citroena i imam fiata, a mogu samo reći da citroena NIKAD VIŠE!!! A sad razmišljam i nekom novijem fiatu, želja mi je marea ili multipla, ali je jako skupa (Picassa prodaju u akciji i s više opreme je jeftiniji od multiple za 1.000 Eura, ali to nije to). Održavanje citroena je koma, a dok vidim onaj smješni display u picassu, dođe mi da se smijem od izgleda i plačem od ljudske gluposti (pa kako neko tako ružan način prikaza može ugraditi u nazovi auto?)

  21. #21
    Cannon
    Guest
    Pa tko je 90% vlasnik Ferrarija, citroen mejbi?

  22. #22
    Girrari
    Guest
    56% Cannon, 34% su pred par mjeseci prodali Mediabanci.

  23. #23
    radoznala
    Guest
    Hurma kojg si Citroena imao da si tako razočaran?

  24. #24
    Cannon
    Guest
    hvala za informaciju, spremljena u arhivu.

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Nema na čemu.

Slične teme

  1. Alfa Romeo vs BMW ( ko radi najbolje vozaceve aute )
    By driver_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 210
    Posljednji post: 03-10-2004, 18:00
  2. Tko radi bolje aute Citroen ili Peugeot?
    By Rezerektor in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 18-11-2002, 17:48
  3. Šta je bolje Fiat Punto ili VW Polo
    By Ayala in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 02-09-2002, 03:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •