Stranica 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikazujem rezultate 451 do 460 od 460

Tema: Alfa 147 GTA

  1. #451
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, daj ohladi s usporedbama s 147-ice s 10 godina starim autima. Kak možeš biti tako neuk?
    I još komentiraš kako će Laguna za 5, 10 godina imati samo jednu zvjezdicu. Pa kaj je tebi? Razmisliš ti prije nego nekaj napišeš? Pa kolko će po toj tvojoj "pametnoj" računici imati 147? Minus 1 zvjezdicu? )
    147 je katastrofalno loše prošla na crash testovima i točka. Kraj priče. Sintra je povučena iz proizvodnje zbog očajnih rezultata. Mislim da je dobila samo 2 zvjezdice. A 147 je na jedvite jade dobila 3. Kojeg vraga ne priznaš nekaj toliko očito? Ne valja i gotovo. Dizajn, kvaliteta blablabla su ok, ali su motori preslabi i crash testovi su katastrofa.

  2. #452
    SB
    Guest
    Calibra,Calibra... ) ) )
    Motori u 147 preslabi!!! )
    Znas li ti uopce da je bas ona trenutno najjaca u toj klasi?

  3. #453
    Calibra Zender
    Guest
    SB, očito imaš jako selektivan vid! Ne mislim na GTA kad pričam o preslabim motorima nego o 1.6 105KS i 2.0.
    Možda šlampavo ispada kad kažem da su motori preslabi. Hoću reći da su performanse dosta loše jer je auto očito pretežak i mjenjači nisu ok proračunati. Pogotovo to ide na račun dvolitraša koji u 156-ice ubrzava za 8.5, a u 15 kila lakšoj 147-ici za 9.3. Skoro je cijela sekunda izgubljena! I šlag za kraj, novi 16 ventilski 1.9 jtd pere dvolitraša.
    Jel ti još uvijek smiješno?

  4. #454
    Black Knight_
    Guest
    Ako neko ima 147 ajmo jednu frontalku nabacit pa da vidimo ko ce poginut.

    Kladim se da 147 ima gore crash testove cak i od 12 godina stare calibre.

  5. #455
    Bill
    Guest
    Ajd Blacky ja bi se kladio s tobom!
    Calibru Zendera cemo staviti da pilotira svojom Calibrom i reci mu tocno u sta se mora spizditi,ali moramo naci jos i nekog Alfista koji ce to isto napraviti sa svojom 147.
    Mislim da bi Zender punoooooo losije prosao.

  6. #456
    Calibra Zender
    Guest
    Bill, ti si ostao u nekoj vremenskoj crvotočini. Ne vozim više Calibru. A da ju vozim rađe bi isprobao kakva je zaštita za pješaka i to tako da bih te sa 130, 140 km/ opičio prednjom stranom! )

  7. #457
    INTCP
    Guest
    Ma tukane bleki calibra bi se samljela kao što se i stara trojka samljela. A čisto sumnjam da je calibra sigurnija od BMW-a.

  8. #458
    R32
    Guest
    147-u je izvukao bocni crash test, u frontalnom je dobila 1 zvjezdicu...

  9. #459
    Dr. Strangelove
    Guest
    .. ma daj Bleky ne seri pogledaj crash test BMW-a E36 i Merca C-klase predzadnje generacije... katastrofa! puno puno lošije od 147-ice... a Calibra je ipak samo Opel iz neznam ni ja koje godine...koja je ono 92, 93???

  10. #460
    Fire Blade
    Guest
    Ljudi dragi, kaj vi volite stvari izokretat kak vama paše, nemožete uspoređivati 147icu s autima od prije 10 godina, stavite ju u današnje vrijeme i vidjet ćete da je s.h.i.t. u pogledu sigurnosti... A što se tiće dizajna GTA verzije auto izgleda ko neka neukusna prerada...

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •