Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 250

Tema: stari Mini cooper

  1. #51
    Dom-Dom
    Guest
    Jesam ak misliš na Minije.

  2. #52
    INTCP
    Guest
    E pa reko sam vam ja. Moj je sigurno najljkepši u op, jer u biti ovako očuvanog i novog niti nema. Sad sam napravio napred kit za spuštanje.

    Nego dom dom jel ta glava od metroa sa dve bregaste????

    Kažu ovi u autoklubu da nabavljaju komade iz engleske. Meni bi recimo trebali neki komadi uglavnom tunig parts ali ne znam kako to sve ide s poštom i koliko me to više dođe. Svi sreu po tom 1275 gt zbog drugačijeg prednjeg krahja. Meni je to zvjer. Nije ljepši od originala, ali kad original ne bi postojao i ovaj bi bio zadovoljavajući. )

  3. #53
    INTCP
    Guest
    Taj vremenoplov u auto klubu je strašna stvar. Ako niš ne valja u njemu samo zbog toga bi dao 12 kuna

  4. #54
    INTCP
    Guest
    Isto tako ispravio bi jednu njihovu grešku. Naime tvrde da miniji imaju hidrolastik. To je sistem ovjesa na tekućinu kao što ima žaba. Taj sistem imali su prvi miniji. Negdje do 60 i neke. Hidrolastik je bio iznimno udoban i položaj prvog kotača utjecao je na položaj stražnjeg kotača na istoj strani. Tako da je karoserija stalno bila u vodoravnom položaju bez obzira po kakvoj površini vozite. Ali za uzvrat držanje ceste nije bilo spektakularno.
    Ali zato dolazi gumilastik. Sistem koji je umjesto opruga imao gumene jastuke. Neudobniji je bio ali je pružao izvanredno držanje ceste.

    Stoga mislim da kad se govori o minijevom ovjesu uvijek bi trebao biti primaran gumilastik, a ne hidro koji se ugrađivao prvih godina.

  5. #55
    alfist_zg
    Guest
    Odlicno.
    Eto lijepo interceptor kontaktiraj ekipu iz vremeplova, imas i broj, pa ce ti oni reci za dijelove i kako to funkcionira.

    Moram priznati da neznam kako izgleda taj 1275 gt...daj nabacite neku sliku ili link.
    Interceptor , da li je gumilastik sistem i u ovim zadnjim minijima iza 1996?

  6. #56
    alfist_zg
    Guest
    eh da...pise u vremeplovu(ako sam dobro procitao i nisam pobrkao nesto) da se po licenci radio i u sloveniji??!?!?
    nikad cuo za to...jel to istina?

  7. #57
    INTCP
    Guest
    To i ja prvi put čujem.
    Imaš taj gt na jednoj maloj sličici u auto klubu. Mala sličica ispod one velike na vrhu strane 68. Ima drugačiji prednji kraj, više u stilu sedamdesetih.
    Da imaju gumilastik. Svi miniji u zadnjih 35 godina imaju gumilastik. Možda i više. Al za 35 sam siguran.

  8. #58
    INTCP
    Guest
    Imaš negdje na netu stranicu. Tip je u taj 1275 gt stavio v8 iz rovera. To nije normalno. A i ja sam tu na forumu otvorio stranicu mini v8, samo ju treba nać.

  9. #59
    INTCP
    Guest
    Evo slikica.

  10. #60
    Dom-Dom
    Guest
    Ta glava je bila za jednu bregastu , samo su ventili bili veči sa duplim federima.Inače glava je bila crvena tipa Ferrarija.Miniji su zadnji imali svi gumilastik.
    U Sport auto njemački od 11 mjseca 93 ima Mini tuner Jack Knight koji prodaje 16V glavu sa dvije bregaste i dva Weber ferga , auto ima onda 100 KS na 6200 okretaja i ta priča tuninga košta 11600 DM.

  11. #61
    INTCP
    Guest


  12. #62
    INTCP
    Guest

  13. #63
    Dom-Dom
    Guest
    Alfist istina je Mini se po licenci radio u Novom Mestu , mislim do negdje 79-80 godine.DKW to sigurno bolje zna.

  14. #64
    INTCP
    Guest
    Ako se ne vide slike idite na ovaj :URL=http://www.geocities.com/jharkola/Viku2.html:link:/URL:

  15. #65
    Dom-Dom
    Guest
    Moj prvi Mini je bio 71 godina i sječam se pisalo je IMV(industrija motornih vozil) Mini tak nekak.

  16. #66
    INTCP
    Guest
    Ovo isto treba pogledati - :URL=http://www.16vmini.co.uk/:umetanje opelovog 2.0 16V u mini:/URL:

  17. #67
    INTCP
    Guest
    Mjenjana je cijela prednja struktura prednje polušasije. U biti više ni nema tvorničke već je rađena od cijevi.
    Ako mož
    e opelov 2.0 onda bi mogao i alfin 2.0.
    A ako može roverov v8 mogao bi i alfin v6. Ili pak alfin v6 iza siceva ) ) )

  18. #68
    Dom-Dom
    Guest
    Ja kad sam imao 18 godina onda sam htio staviti od Swifta GTI motor u Mini.Hebi ga nisam imao potporu........
    Ove slike bude uspomene.Kad iz Zagreba došel u Malinsku na more moral sam si Aspirin popiti od auspuha , a tijelo mi se još pol sata treslo od ovjesa , ali svejedno bio je totalno ludilo od auta.

  19. #69
    INTCP
    Guest
    Evo ovako izgleda taj prednji dio bez motora i bez haube koja je skupa zavarena s blatobranima i veznim limom, tako da se cijeli prednji kraj otvara na prijed ostavljajući sve ovo na svijetlu. )

  20. #70
    INTCP
    Guest

  21. #71
    INTCP
    Guest

  22. #72
    INTCP
    Guest

  23. #73
    alfist_zg odlog.
    Guest
    decki , evo ovaj link pogledajte...ekipa iz milana, u par koraka, preko 150 konja...za oko 5000E.
    odite na "preparazioni" i onda je podijeljeno na tri dijela: motor, kocnice i ovjes... kad bi se sve skupa iskombiniralo, bilo bi puno vise...ali 150 konja!!! hehe

    :URL=http://www.fratellimorolli.com:Mini tuning:/URL:

  24. #74
    alfist_zg odlog.
    Guest
    lijepa zamisao Intcp , ova kombinacija za mini, ali kad vidim taj gnojpelov znak, pozli mi...

  25. #75
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Sad sam vidio taj link od tog finca....jebate , pa taj roverov v8 je iz glisera!!haha...ludnica.

Slične teme

  1. Mini 4x4
    By R32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-10-2004, 23:23
  2. Mini Moris
    By tito in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-10-2004, 08:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •