Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: pluriel za 8000 eura

  1. #1
    594 krešo ah
    Guest
    kaže jedan čovjek da će citroen pluriel u hrvatskoj koštati 8000 eura?
    jeli to istina.

  2. #2
    307
    Guest
    I svi se grohotom nasmijaše.
    )

  3. #3
    Pluriel
    Guest

  4. #4
    totalno neodlucni
    Guest
    je,bilo bi lijepo!!!
    nego,u njemackoj ce kostati od 15000 pa na dalje.
    bas sam prosli tjedan bio u parizu na auto salonu,i mogao sam vidjeti pluriela uzivo.auto je zbilja super,citroen se vraca!!!!
    jedino si nemogu zamislit svaki put kad je sunce skidat krov i slepat ona dva djela svaki put u kucu i natrag.
    da ga imam,to mi nebi padalo na pamet,radije bi spustio samo platneni krov pa ga vozio tako.
    nego cuo sam da je pluriel zapravo nsljednik starog citroenovog modela MEHARI.
    usput C6 dolazi krajem 2004 (salon u parizu) a na trzistu proljece 2005
    e da peugeot sesame,(nasljednik 106)sa kliznim vratima je totalno cool

  5. #5
    S-B
    Guest
    Svjedoci smo danas da ne kosta 8000 ojra.

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    I za divno čudo, ima sjajne ocjene na NCAP-u, s obzirom da je cabrio...jako sam se iznenadio neki ne mogu postići niti približno toliko s punom šasijom, pet metara dužine etc. (KIA Carnival)...da ne pričamo da je VW Touran tek u drugom pokušaju dobio jedan bod više od Pluriela...BRAVO!!!

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Izgleda da francuzi vladaju kad je riječ o sigurnosti...recimo, Toyota Avensis (najsigurniji u klasi, drugi najsigurniji uopće) je dizajniran u Francuskoj...

  8. #8
    VR6
    Guest
    Laguna je po sigurnosti kao i Avensis, samo je bodovana po starom sistemu, da je po novom, dobila bi isti broj dobova, to jest 34, a sada ima 33...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •