Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Automobili i filmovi

  1. #1
    arba051
    Guest
    OK, ova tema je za one koji se osim auta kuze i u filmove. Koji film vam ima najbolju jurnjavu ili najbolju ikakvu scenu s autima. Po meni u najuzi izbor ulaze: Brzi i žestoki, Joshua tree (ganjanje Countacha i F40), Bullit (nevjerovatno dobar stari Ford Mustang),....još cu samo spomenuti dobrog starog Mad Maxa, a što se tiče razvikanog Nestali u 60 sek, ...e to je ××××××. Ostatak ostavljam vama na nabrajanje.

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Američki grafiti - kruženje gradom i zadnja trka
    Taxi I i II
    Blues Brothers
    Film s tri Mini Morisa, pljačka banke u Italiji - ne mogu se sjetiti kako se zove.

    Nabrajo sam filmove kako su mi padali na pamet.

  3. #3
    mc
    Guest
    Mislim da se ovaj s minijima zove Italian Job, a za dodati na vase imam film Ronin.

  4. #4
    killa
    Guest
    Vidio sam reklame za novi film sa ganjažom. Zove se "RPM" i foršpani izgledaju čist OK. Samo da se ne ponovi Gone in 60 seconds (film mi je uzas).

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Ne znam koliki je bio budžet ''Gone in 60 second'' ali dobio sam dojam da nije bio velik.
    Oni su prikazali brdo dobrih tutaća, ali očito nisu imali love za osiguranje svih tih vozila u slučaju nezgode.
    Zato film i nema neke spektakularne jurnjave. Vidi se kak tip ukrade auto i odvozi ga.

  6. #6
    bullit
    Guest
    Svakako Bullit, a mozda mi je cak i bolji Charger R/T od Mustanga, Vanishing Point (Challenge R/T), ono s Minijima je Italian Job (M. Caine),The Rock (F355 Spider vs. Hummer), Goldeneye (DB5 vs. F355GTS), Smokey and bandit (Trans Am 6.6l), ak se sjetim, dodat cu jos

  7. #7
    bullit
    Guest
    Ono je Dodge Challenger R/T u Vanishing point, jedno "r" sam izgubio,a sjetih se Octopussy (A.R. GTV 2.5 V6)

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Ronin
    taxi 1 i 2
    blues brothers

  9. #9
    Steve Mc Queen
    Guest
    Fresh,jebal te "Tutać",ti si znači pod nickom Moj tutač u temi foruma kupnja??

  10. #10
    VR6
    Guest
    Gone in 60 seconds mi je skroz Ok film, nema mozda previse ganjanja, ali kao film je ok.

    Mozda najbolji sa automobilima mi je: Gumene bombone

  11. #11
    DKW odl
    Guest
    Ima jedan iz kasnih sedamdesetih kad se ganjaju ispod nekog mosta-to je apsolutno ludilo!

    Da li je to slučajno French Connection-Francuska veza sa Geneom Hackmanom?

  12. #12
    bullit
    Guest
    Je DKW, French Connection. Kad Popeye (Hackman) ganja vlak.

  13. #13
    sepra
    Guest
    Pa zar nitko nije gledao "Nacionalna klasa do 850ccm" s onim tipom iz Otpisanih?
    -Jeli bre, kad će delovi?

    -Imaju tamo negde u garaži dve Alpine.
    -Dve čega?

  14. #14
    DKW odl
    Guest
    Ima još iz "Nacionalne klase":
    Mile rent-a-bubreg!

  15. #15
    doc
    Guest
    Taxi I i Taxi II. Malo naivno, ali ipak je lijepo vidjet kako francuzi dozivljavaju Mercedes (u I. djelu)!!!

  16. #16
    adnoH
    Guest
    Jesam li ja jedini koji mrzi prikaz jurnjave automobilima u filmovima?

    Toliko naivnosti da mi se zbilja ××××...


    Radije gledam prave utrke s pravim vozačima...

  17. #17
    Fresh
    Guest
    Dragi GOSTU ''Steve Mc Queen'', ja se na ovom forumu potpisujem isključivo sa Fresh - registrirani korisnik.

    Zato svoje nebulozne zaključke ostavi za neko drugo mjesto i ne vrijeđaj bez osnove.

  18. #18
    Steve Mc Queen
    Guest
    A 24 h Le mansa,pa jedan iz ciklusa o Pink Pantheru...Nije li legendarna kružna utrka oko one fontane?Živio Peter Sellers!Oprosti Fresh,ali kad netko nazove auto tutač diže mi se kosa.

  19. #19
    INTCP
    Guest
    Defitivno Bullit, zašto jer je ××××no stvarno, ne znam dal ko ima autto auto gdje piše kako su radili jurnjavu. McQueen je vozio s početka i jednom je zletio van i skoro pokupio kamermana, ubacio u rikverc i kako oni kažu ostavio pol kile gume na cesti i nastavio, a fora je šta to uopće nije predviđeno bilo, al je scena ostala. Fora mi je kad je mustang u objektivu straga pa vozač šalta s međugasom na gore i kad da međugas lijepo mu iz auspuha dim propuše.

    Italian Job nisam gledao, ne mogu ga nabavit.

    Ima dosta James Bondova...

    Ronin je isto strava, zakon je kad se europski auti ganjaju zar ne.

    Ima jedan film s Alain Delonom gdje on u alfetti ganja nekog tipa

    Brzi i Žestoki je isto dobar, al su auti neukusno sređeni i nije baš neki izbor. Kad sam vidio Vento smučilo mui se. Ali zato je bio Charger, RX-7 i S2000.

    Gone in 60 seconds - prave pile, nema jurnjave, odličan shellby mustang

    Ima još ko će se sjetit...

  20. #20
    INTCP
    Guest
    Joj da taxi- ××××××. Smeće koje je teško opisati, osim šta je gluma očajna i napuhana, posebno mi se usjeklo u sjećanje promjene koje 406 doživljava dok vozi, čas ima radkape, čas felge od 18 cola. Gluposti, a jurnjave nisu baš neke... joj nije li ono auto letio... odvratno.

  21. #21
    mc
    Guest
    Nije li u "Mirotvorcu" bilo nekog opakog naganjanja s Meckama i jos necim???

  22. #22
    Budala
    Guest
    Oprostite sto ovako upadam...ali daj mi molim vas recite da li je peugeot 206 cc i citroen c3 pluriel zenski auti??
    Meni se strasno svidaju i to je jedino sto me muci.

  23. #23
    alfist_zg
    Guest
    meni su najbolji oni stari francuski sa Jean-paul Belmondo, kad bjezi murji u renou 4...ili spaceku....pa se naginje onako u zavojima...ludnica.

  24. #24
    INTCP
    Guest
    CC je više ženski nego bilo koji 206. Taj auto valjda samo u 1% voze muškarci.
    Za C3 nemam komentara.

  25. #25
    >OSIJEK<
    Guest
    Svi nabrajaju neke Hollywoodske spektakle,a nitko da spomene Bozji oklop (mislim da se tako zove) sa Jackie Chanom koji je sniman 1986 u Zagrebu.U Filmu je glavna atrakcija bio neki prototip (nepostojeci) Mitsubishi.Sjecate li se onih kadrova jurnjave tog Mitsubishija stepenicama sa Dolca prema Tkalcicevoj... )

Slične teme

  1. Automobili i filmovi – najveće greške
    By Koko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 19-02-2003, 09:36
  2. Automobili
    By Elegance in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-02-2003, 05:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •