Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Hyundai Accent diesel,NOCNA MORA

  1. #1
    Razocarana
    Guest
    prije nekoliko mjeseci sam kupila hyundaija accenta dizelasa i od tada stalno visim u servisu,a sto je najgore ,kazu "to je potrosna roba,ne spada pod garanciju",dali se isplati tuzit servis?
    1.stalno problemi s elektrikom il elektronikom,ni sama vise neznam
    2.motor se cuje gore nego traktor(naspram mog hyundaia je svaki traktor rolls royce).
    3.po najvecoj kisi krepo motor od brisaca
    4.u svjetla ulazi voda
    5.plastika unutra-uzasna zavrsna obrada,sve krcka na sve strane.
    dali neko ima iskustva sa hyundaijem?
    sta da radim?
    sad vec zalim za svojim starim peugeot 205-icom dizel,e nju sam vozila 7 dugih godina i nikad,N I K A D problema,samo redovni servis

  2. #2
    bullit
    Guest
    Kod kojeg dealera si ga kupila?

  3. #3
    Puntolino_
    Guest
    Nažalost kod naših uvoznika je to tako - sve je potrošna roba. Pošto sam i ja imao problema sa svojim puntom u garantnom roku(spigani diskovi) nisu mi htjeli zamjeniti diskove budući su potrošna roba(nudili su samo tokarenje koje nije preporučljivo budući se stanje diskovi). Izvlačili su se kao da sam prejako kočio pa dok su bili diskovi vrući uletio u vodi i blabla.
    Onda sam iskopo vezu u autocommercu i dobio broj telefona od direktorice ali i upozorenje da ju ne zovem osim ako ne žele surađivati u servisu(jer će svi najebati).Zar to kod nas uvijek mora biti tak - prvo veza onda sve ostalo?

  4. #4
    DKW
    Guest
    Ponovio bih savjet otprije mjesec dana:

    Jebanje majke preko novina. Na to su jedino osjetljivi. Na medije.

  5. #5
    hrv
    Guest
    RAZOČARANA, javi se na e-mail trnje@online.hr sa više detalja, te sa odgovorima dilera oko garancije.
    možda mogu pomoči

  6. #6
    General Kong * * *
    Guest
    smradovi koje nije sram reci takve gluposti,pogotovo ako je rijec o novom autu spremni su i na gore stvari-kad im je taj auto tak super daj im ga pod racun,staro za novo,i trubi svima na sve moguce nacine da su najgori u svemiru,tak da ne bu mogli ni gablec vise kupit-ak sve propadne pitaj Tony Soprana

  7. #7
    seyzmo
    Guest
    nikako....ali NIKAKO nemoj dopustiti da se to ne cuje. Poslusaj savjete, i izbori se. Nitko nema pravo takvo nesto raditi (iako je istina da danas kod SVIH proizvodjaca ima takvih automobila)

  8. #8
    Fresh
    Guest
    U kojem servisu ti je auto. Ako je kod onog di je moj auto možemo ga zajedno napasti.

  9. #9
    KAM&
    Guest
    Vozim ponekad hyundai od starog ima nekin 30000 km i nismo još imali nikakvih problema,valjda si baš uletila s prstom u govno.Što se tiče servisa nedaj se odjebat tlači ih dok ne porave ako neče digni prašinu isto kak je bilo s kijom ak se ko sjeća

  10. #10
    q100
    Guest
    promjeni servis a auto je s tvorničom greško ali je i nisko buđetni pa primjeraka ima više

    prodaj ga ubrzo jer na to ×××××× češ potrošit para koliko ne vrijedi

Slične teme

  1. Hyundai Accent GT
    By Zane in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-10-2002, 21:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •