Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Alfa 166

  1. #1
    INTCP
    Guest
    Evo za Calibru jedan dar.

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    ?

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Evo poklona!








    Calibra kada završi faks.

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Najljepša prda na svijetu!

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, mobitel i odjelo imam, a i boja auta je ista! Još da su mi samo ove felge. Fenomenalne su!
    Postao sam pohlepan. Sad mi više niti 156 nije dosta. Sad imam više love kad prodam Vectru (ako ću prodavati) i koliko mi je prije trebalo love za 156, sad mi toliko treba za 166. Fakat je lađa. Samo ju treba pojiti. Zato bih uzeo 2.4jtd. Ali oči su veće od želuca. Realnost me ipak vraća na zemlju pa je i dalje 156 prvi izbor. Jedna popt DKW-ove, crvena 1.8ts, felge s 5 rupa ili OZ Superturismo i uživancija za volanom.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Imaš te felge u Autocommercu.Mislim da su oko 1100€.Istina prekrasne su.

  7. #7
    2.0i turbo
    Guest
    Calibra koja je to vectra i za kolko je prodajes.I jos jedno vazno pitanje sta je bolje vectra 2000 ili vectra gsi??

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Vectru možeš vidjeti na :URL=http://www.opel-calibra.tkvom linku:/URL:, a kaj se prodaje tiče baš i nije previše aktualna već mislim jedno vrijeme voziti taj auto. Jedino ako uleti kakva stvarno dobra ponuda onda bih vjerojatno prodao.
    O kojim Vectrama ti govoriš, A ili B?

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Kad ugledam ruglo od vectre A 2000 sa gomilom neukusnih spoilera i alu felgi koje su neopisivo odvratne dolazim u napast da pokažem prisutnima šta sam danas jeo.

    Ta čuvena Vectra A sa ovjesom od Kadetta i dugohodnim supersportskim motorom od 2000 ccm i respektabilnih 115 ks. A kad se tu tek ubroje samoštelajući ventili i jedna bregasta koja je sasvim dovoljna na naprezanja sportske vožnje. Ili pak lijevani kolektor, a tek superprecizan opelov mjenjač.

    Koja je bit vectre 2000 to sam se uvijek pitao, Auto sa gomilom plastike koji bi kao trebao predstavljati neki sportsi uradak bio je tek limuzina sa elastičnim i štedljivim motorom za starkelje koja se samo po opelovim kriterijima zvala sportašem dok su ju redovito prali masa europske i japanske konkurencije. )

  10. #10
    INTCP
    Guest
    Calibra nisi valjda prodao felge skupa s autom.

  11. #11
    DKW
    Guest
    Vectra je previsoka i kao da ima premale kotače.

    Vidim da si kulturan dečko, ajd ti prodaj te Opele i odi kod onog dilera gdje sam ja kupio 156 pa bog...

  12. #12
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, polako s detaljima, ako nisi upoznat sa situacijom. Kad smo već kod Vectre A sa hrpom spojlera i identičnim felgama onima koje sam imao na Calibri onda nije riječ o modelu s 115 konja jer se ona nimalo ne razlikuje od bilo koje druge Vectre A! Ta o kojoj je riječ ima isti motor koji je i u Calibri 16V i zato ta Vectra i nosi istu tu oznaku. Dakle, ima 150 konja i ide fakat dobro. Ima ih i s 4x4 pogonom. Za auto iz '91 je to OK konjaža po litri motora, a još ima i 4x4.
    A i hrpu ostalih tehničkih gluposti si naveo koje bolje da ne komentiram. Od Kadettovog ovjesa, jedne bregaste,...

    A OZ sam prodao s autom. Bolje reći poklonio sam ih s autom. Ko ih ××××, kupit ću druge. Sad su na Vectri 205x60 R15, a ja ću staviti 205x55 R16. Čim skupim pare. OZ ponovno, ali ovaj puta ne s T1-S nego Eagle F1 koje i sad imam gore.
    Sve se s Alfom desilo preko noći i nisam imao vremena skidati felge i stavljati stare, otići koji puta na sajam, vidjeti koliko uopće mogu dobiti... Calibru je trebalo prodati pošto-poto i tak je nažalost ispalo da nam ne pobjegne 166. I onda su OZ morale otići. Nek se novi vlasnik veseli! Ja ću kupiti druge.

  13. #13
    Black Knight_
    Guest
    Nemojte mi opele

  14. #14
    INTCP
    Guest
    Provjerit ću to što kažeš za motor. Ali kadettov ovjes ima, zavuci se ispod oba auta pa se uvjeri.

    Stvarno si lud ako si prodao felge za niš, pa šta se toliko razbacuješ s lovom, dobar si za studenta, baš bi ti lijepo došle na Vectru, Ko zna možda pašu i na alfu 156.

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, od dva zla odabereš manje. Felge sam uzeo rabljene i popušio 500 Eura kolilko sam dao za njih i za gume zajedno. Da nisam odmah prodao sad bih i dalje vozio 9 godina stari auto, a 166 bi uzeo netko brži i spretniji. ××××ga, kaj je tu je. Bude opet dtugih felgi! Bitno da je 166 doma!

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •