Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

  1. #51
    amerika
    Guest
    rot je krupan dok je doberman mrsav ali brz

  2. #52
    dog killer
    Guest
    moj terijerac ih razguzi ko od sale..

  3. #53
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 1973
    Postova
    24
    Rep Power
    0
    ja sam sebi mislio kupiti dobermana ali sam odlucio za rota zato sto su se potukli njih dvojica pred mojim ocima i rot ga je sravnao sa zemljom )

  4. #54
    užas
    Guest
    Pola vas ovdje nema pojmaaaaa o ničemu.Kao prvo,pasmina nije presudna.Već pojedinci.Postoje pit bullovi kojii su nevjerojatno socijalizirani i prekrasni.
    I vjerujte,da ih napadne neki manji i duplo slabiji pas,mogućnost je da se pas neće braniti,ukoliko je tako odgojen.Tako da je u svemu bit dresure i vježbi,te svakako vlasnik psa.
    Tako da ne možete po pasmini odlučivati koja je najjača.Ponavljam,najveći i najsnažniji psi,ne moraju uvijek biti najjači i naj izdržljiviji...E da,a jedan dečko je ovdje rekao da je šarplaninac definitivno najjači,da ubija medvjede i vukove,želim se samo nadovezati i pitati ga,jel ikada čuo za ovog psa:
    Irski vučiji hrt
    http://www.zaljubi.com/index.php?u=ljubimci&ro=psi&po=rasepas&dl=73

  5. #55
    perkan
    Guest
    Vidim ovdje je rasprava o jacini psa..irski vucji hrt je jedan od najvisljih pasa ali to ne znaci da je i najjaci.lav recimo ne ubija hijenu zubima nego joj sapama lomi kicmu..
    poznate pasmine i jedne od najjacih su kavkaski ovcari,saplaninci,kangal i tosaai japanski samurajski pas..to je tzv.super teska kategorija..onda tek nastupaju pitovi,rotovi,dobermani...
    btv,,nemozes usporedjivati psa od 100kg i psa od 30 kg koliko god ovaj laksi bio u kondiciji..desi se naravno da veci neiskusni pas popusi od nekog istreniranog pitt bulla ali jedan pravi kavkazac i medvjed bi razmislio dvaput...

  6. #56
    užas
    Guest
    Vidiš,nisi me shvatioPročitaj još jednom post.Ono što želim reći je da se radi o pojedincima,da ne možemo samo tako zaokružiti neku pasminu.A što se tiče hrta,spomenula sam ga samo zato što je neki lik toliko pričao o šarplanincu kako ubija vukove.Ono što je posebno kod irskog vučijeg hrta je:kada taj pas dođe u sukob s vukom,on se baci na pod i glumi nadjačanost,tek kada vuk dođe iznad njega,ovaj ga hladno uhvati za vrat i lijepo prodrma,i to ti je to.Zato sam pisala o hrtu.Nisam u svome postu uopće rekla da je hrt najjači,više sam branila pit bullove i objašnjavala da PASMINA nije presudna!

  7. #57
    užas
    Guest
    A što se tiče visine i jačine,svakako treba spomenuti Cane corso

  8. #58
    z
    Guest
    pitt bull najaci a ostalo skvart

  9. #59
    perkan
    Guest
    da bas su ti hrtovi inace poznati da se tuku sa vukovima...moz mislit, ti vuka nisu ni vidjeli nikada...ako neznas ne seri previse..
    nauci nesto o sarcima:
    www.sarplaninci.org

  10. #60
    užas
    Guest
    Hhahahaha,vidiš kako si ti ineligentan,ono vučji je dobio od čega???
    Nemoj me više nasmijavati,molim te...
    Evo ti pa prouči:http://www.igman.com/Pasmine/I/Irski-Vucji-Hrt.html

    Čisto da napomenem da se dogo argentino koristio za borbu s risovima.I očito nisi neke stvari shvatio,pod borbu ne mislim da su našli risa i psa pa vidjeli tko je jači,idiote.Takvi psi su se koristili radi obrane od napada takvih životnja....Razumiješ?
    E da,sve pse koje sam dosad nabrojala,sam ili imala,ili bila u kontaktu s njima.Pod kontaktom mislim,baš na dugo druženje,skoro svaki dan!Jel ti sada jasnije??

  11. #61
    užas
    Guest
    E da,mali spravak:
    Dogo Argentino se koristio za borbu s divljim mačkama općenito,jaguari,a posebice pume...Eto,toliko od mene.

  12. #62
    perkan
    Guest
    toliko gluposti izgleda da samo ti mozes ovdje napisati..
    ziher bilo koji pas moze da pobijedi jednog jaguara ??da mozes si misliti!!daj malo se priberi.da mozda moze i lava da pobijedi??sigurno tvoj hrt vucji??izgleda da nemas pojma o nicemu i nisi nikad vidjela jednog sarca ili kavkasca a da ne pricam kangala u akciji.zato ne seri previse idiotkinjo!"!

  13. #63
    užas
    Guest
    Zar ti je toliko problem pogledati na netu???Zašto bih lagala?????Pa pogledaj link koji sam ti dala.

    Ako te već zanima imam labradora i pit bulla

  14. #64
    užas
    Guest
    Dogo je primarno nastao kao lovni pas, to mu je bio osnovni zadatak i funkcija - idealan pas za lov na divlje svinje i pume.
    Ali nastanak ovakvog psa nije bio ni lak, ni jednostavan, a najmanje brz.
    --------------------------
    evo pročitaj dalje,ako te zanima,ovo je samo jedan dio,evo linka
    http://www.ljubimci-forum.com/index.php?action=printpage;topic=46268.0

    A kojeg ti psa uopće imaš??Baš me zanima.

  15. #65
    užas
    Guest
    I hvala Bogu pa nisam vidjela nijednog psa na akciji,kako ti kažeš...Samo bolesne ljude zanimaju takve stvari.

  16. #66
    perkan
    Guest
    Ja imam Leonbergera i Sarplaninca oba muska..(izlozbeni primjerci)
    Ne zanimaju ni mene borbe niti odgajam tako svoje pse.samo sam vidio kad takvi psi napadnu drugog psa.(ne leonberger).ali mozes i pudlicu odgojiti da bude krvolok.Nije sve u odgoju ima ipak nesto i u genima..

  17. #67
    užas
    Guest
    Normalno da ima nešto u genima.Ali to nije ovdje priča.Samo sam rekla da ne možemo zaokružiti neku pasminu kao takvu,već da je riječ o pojedincima...

  18. #68
    perkan
    Guest
    kako god si rekla..

  19. #69
    semir bade
    Guest
    haha nema te vi pojma svi rotvajler je jaci od dobermana a najaci je na svjetu pas pidbul pa onda pidbul terier pa stafordski terier )
    ako to nevjerujete stvarno vam muha glavu nosi

  20. #70
    adel
    Guest
    pas je jaci rotvajler ovo vjerujte moze biti mozda jaci doberman ako je stariji al rot je snazniji tezi

  21. #71
    mr.king
    Guest
    Ja imam rotvajlera i dva pitbilla....ne smijem izvest ni jednog od ta tri psa bez brnjice i bez bodljikave ogrlice....svi su dresirani jer su bili policijski psi.....ali opet nikad nisam siguran kad ce jedan od tih mojih pasa napast nekog iz susjedstva...najvise volim svoje pse...

  22. #72
    toni brodi
    Guest
    najbolji njemaćki ovčar on se da jako dresirat

  23. #73
    andela
    Guest
    imaš pravo on je najbolji

  24. #74
    miš
    Guest
    imam takvog pesa da vam pojede sve te štakore

  25. #75
    zoki
    Guest
    ljudi moji , jel vi sebe cujete ! najjaci pas je japanska tosa ! al u ringu koji je najjaci to se nezna , to sve ovisi do pasa , al se većinom pit bull koristi i bull terijer m jer imaju srčanost i ludost da ne odustaju ! ja imam bull terijera dobrica je neće da se bori , sve je do odgoja !!

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •