Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

  1. #26
    piko
    Guest
    rot je jaći jer ja imam rota i u mojoj ulici je doberman i moj rot ga je izgrizao da je ovaj zavrsio kod veterinara zbogh puno rana po tijelu i na vratu


  2. #27
    lucijaa
    Guest
    ja imam križanca rotvajlera i njemačkog ovčara.. obožavam ju!!!

  3. #28
    zare
    Guest
    jedini pas koji se može suprostaviti medvjedu 1 na 1 je šarplaninac, isto tako je jedini koji može se boriti protiv čopora vukova zbog strahovite mišičavosti i guste dlake dakle ŠARPLANINAC JE BROJ 1

  4. #29
    mesa
    Guest
    ma rotwailer je jaci od dobermana zato jer ima bolju gradju i jaci ugriz

  5. #30
    informirani
    Guest
    istna je to za za šarplaninca, ali ni jeda pas se ne može mjeriti sa ugrizom rotta (260 kg potisne jačine), kao ni sa brzinom i okretnošču dobermana, kao ni sa zubima pit bulla, ni sa jačinom i mišičavosti njemačke doge, svaki pas je na neki način poseban!! Volim pse i puno sam razmišljao i odlučio sam si kupiti rotta i dobermana, a svaki čovjek koji svog psa uči da grize po meni ga ne bi mogao imati!!!! PSI SU ZAKON!!!!!!!!

  6. #31
    raso
    Guest
    rot je dobar pas ali njemacki ovcar je broj 1.znam slucajeve da njemacki ovcar sa lakocom savladava rota jer ima vise kondicije a i svaki ovcarski pas je jak.

  7. #32
    mrcina00
    Guest
    koliko ja znam samo jedan pas se može mjeriti sa pumom a to je doga argentino. a što se tiće dobermana i rotvailera, rotvailer je jaći u tome što je krupnije građe a doberman ima e noge te prve stradaju u borbi

  8. #33
    mauroshp
    Guest
    daj svi ste glupi ko ×××××....
    vidi se da nitko nema pojma...
    najjaci pas je dogo argentino...jer je to jedini pas koji je uspio oborit pumu...i to su znanstvenici dokazali...al opet dogo argentino nije najjaci psa medju psima...najjaci pas...jedan na jedan je pit bull terrier...ne drzi ih se bezvee kao najace borbene pse...znaci zakljucak je ovakav...dogo argentino je najjaci pas za grabežljivce i divljač...pit bull terrier za pse..a sad ne znam za ljude je najjaci recimo rott., dogo canario, cane coreso, bandog itd...nemoj te mjesat pse tako...svaki ima svoju namjenu...i jos nesto...znaci rott ne moze parirat pit bullu jedan na jedan zato kaj je preglomazan i neokretan...a pitbullu se nije bezveze stavila terijerska krv da bude okretan i da skace 2 metra tak da molim vas...kad se educirate javite se... )

  9. #34
    mauroshp
    Guest
    jos jednom kome nije jasno...
    lovački-najjači- dogo argentino, alano espanol, Irish wolfhound,itd...
    borbeni-znaci za borbe pasa - pit bull terrier, bull terrier, tosa inu, itd...
    obrambeni - znaci za rad u policiji, čuvari - bandog - njga se po novim znastvenim dokazima naziva najboljim - "men stoperom", dogo canario, njemački čuvar, rottweiler, doberman, njemačka doga, belgijski ovčar itd...
    eto tako svako ima svoju namjenu..
    a ja i dalje stojim iza toga da je u psecim borbama...znaci i ono kad se pošoraju na cesti najjaci pit bull terrier..jer je najokretniji...srednje gradje,a snage velikog psa...to je to

  10. #35
    mauroshp
    Guest
    i da pstirski- znaci cuvari ovaca iljudi - kavakzski ovčar, turski kangal, šarplaninac itd...

  11. #36
    pitbull33
    Guest
    mauro slazem se!imam rota,ali zelim i pita.pitovi-staf.me zapanjuju neustrasivoscu.obozavam pse,ali ne podrzavam nimalo borbe.takve vlasnike bi trebalo dobro nalupat.

  12. #37
    mauroshp
    Guest
    ni ja frende ne podrzavam borbe...ubio bi radi tog...pit ili amstaff su odlicna odluka... )

  13. #38
    lav
    Guest
    doberman bi definitivno ugazio rotfajlera

  14. #39
    lav
    Guest
    gledao sam licno kako je moj doberman cezar otresao rotfajlera.

  15. #40
    kokokokio
    Guest

  16. #41
    becky
    Guest
    ajme mauroshp kako si ti glup...nepostoji najjači pas već je najjači pas onaj kojeg najbolje istreniras za borbe...uprono tvrdis o nekom pitu a od mog frenda šarac u ringu kad ga je uvatio zubima za leđa zajedno mu je pukla kralježnica i zato molim te ne seri i ne pravi se previše pametan jer si glup ko ××××× i svoje kurčenje ostavi negdi drugdje a ne ovdje!

  17. #42
    njegoš
    Guest
    doberman je zakon rota bi pojeo za doručak

  18. #43
    za becky
    Guest
    Hahaha, pa on to nigdje ne tvrdi...btw, vidi se da je čovjek informiran. ženo-oladi

  19. #44
    angel <3
    Guest
    doberman
    je
    jaci

  20. #45
    emir
    Guest
    ja mislim da je u prosjeku jaci rotvajler zbog svoje gradje ali sigurno da su neki dobermani jaci od nakih rotvajlera. ipak tornjaci, sarplaninci i kavkaski ovcari su najjaci. oni se nikog ne boje i napadaju cak i medvjede

  21. #46
    Tonipzzz
    Guest
    Pa Imao sam dobermana...Nije loš ali...Uvijek postoji ali ALI rottweiler JE Zvijer A ne pas ZVIJER!!!
    Evo i jednog video isječka iz Provedenog testiranja ko ima najjači ugriz na svijetu (od pasa) PA procijenite sami!! http://www.youtube.com/watch?v=ADDxe24ud90

  22. #47
    Osoba
    Guest
    svi ste debili ko djeca se prepucavate koji je pas jaci ... ccc... i usput njemačka doga je najjača (korištena za lov na vukove i medvjede) al to nije ni bitno jer su i psi danas civilizirani i nisu namjenjeni za borbe...ljudi su kreteni

  23. #48
    djole
    Guest
    DOBERMAN JE ZAKON

  24. #49
    edisoannd
    Guest
    ja mislim da je najaci za odbranu njemacki ovcar pit bul i rot a da je najaci terijer

  25. #50
    ea
    Guest
    ja volim njemackog ovcara da je veci ko tornjak potrgo bi dogu i teriera i rota pit bula cak i dobermana smio bi ga pustiti protiv sviju ali oni nisu za tuce haha

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •