Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    LOLOPOP
    Guest
    Koji jače grizu?

  2. #2
    xxxx
    Guest
    rotvailer,zbog toga jer ima bolju građu mišića,bolje se kreče.

  3. #3
    -----------
    Guest
    TO NIJE ISTINA, DOBERMAN JE PUNO BRŽI I SPRETNIJI ,ISTINA JE DA ROTVAJLER JAČE GRIZE

  4. #4
    ja imam
    Guest
    ja imam staforda,pas mi je super..neće gristi jel ga nisam učila tome..pozdrav svim vlasnicima staforda,kaj ne da su psi super???!!!

  5. #5
    stafica
    Guest
    ja namjeravam kupiti stafa,ali ženku jer sam cula da su poslušnije,inace predivni su psi.

  6. #6
    xy
    Guest
    Ja imam kavkavskog ovcara i vjerujte to su najaci psi do sada na svijetu.

  7. #7
    Banned
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    doberman ja mislim!

  8. #8
    noramajic
    Guest
    ma rotvajler je jaći.. imala jednog, davno..

  9. #9
    njemacka dogaa
    Guest

    Angry psi

    njemacka doga je najaca os svih kad ju dobro odgois da bude agreesivnaa...moja doga ima 8mj ima 70 kg i 80 cm je visoka u ledima a sa glavom da se neprica i kako mi neko moze rec da nju moze pojest jedan mali pitt koi tezi 40kg i visok je 50cm

  10. #10

  11. #11
    Junior Member hotmariza's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    rovinj
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    svaki pas je zaseban za sebe, tj pojedinačna ličnost kao i ljudi, sa svojim karakterom i osobinama, ne biste vjerovali ali moj bivši imao rota koji je bio plah ko vjeverica.....baš smješan onako velik i jak a plah

  12. #12
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Psi su dobra bića i glupo je uopće raspravljati o tome koji jače grize ili koji je bolji borac, vrlo primitivna tema, ne grizu psi već ovakvi koji stavljaju ovakve teme!

  13. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    da rascistimo.jacina zagriza se vidi po sirini celjusti,a najsiru celjust ima americki bulldog to je definitivno,a za one koji neznaju kako izgledaju a to je vecinaClick image for larger version

Name:  de.jpg
Views: 3
Size:  7,8 KBClick image for larger version

Name:  images.jpg
Views: 3
Size:  11,2 KB

  14. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao amer Pregledaj post
    da rascistimo.jacina zagriza se vidi po sirini celjusti,a najsiru celjust ima americki bulldog to je definitivno,a za one koji neznaju kako izgledaju a to je vecinaClick image for larger version

Name:  de.jpg
Views: 3
Size:  7,8 KBClick image for larger version

Name:  images.jpg
Views: 3
Size:  11,2 KB
    meni su oni baš lijepi htjela bih imati jednog

  15. #15

  16. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Što se tiče sarplaninac, rijetko ko ima one prave, valjda se mogu negdje naći u srbiji, ima ih jos malo.. Ja sam imao sarplaninac iz srbije,bila ženka...znaci seoski psi nisu joj mogli posoliti što se tiče snage, bila je jako agresivna i krvoločna,nije nikad vodjena na borbe... Sve živo je napadala, jednom je uspijela uhvatiti ovcu za njušku i pokidala joj njušku,A jedan m skočila na čovjeka, htjela ga za vrat uhvatiti, sreća imao covjek sekiru... Nije bila puno velika, bila je dosta okretna... Aa ovo sad kao sarplaninac, gledam veliki su i to, ali nemaju baš srca... Ja imam staforda i spustio se do nekog sarca, on dok sam ja prilazio pokida zemlju, kad sam malo prišao on poče zavisiti i razguli u kucicu!!! Sad ima ovaj Šop za njega sam čuo da je veoma jak.. Ali nez kakav je rezultat između njega i kangala, pošto je do sada kangal najjača rasa uopšteno!!!

  17. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Kangal i Ruski volkodav su najjaci psi na svjetu. Pitbul je nista naspram ova dva psa

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •