Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    naj naj naj naj
    Guest
    Da vi vadite moju nabrijanu pudlicu pali bi na dupe,grize ko rotvajler,a trci ko puma,ubila je vec tri pid-bull-a

  2. #2
    znalac
    Guest
    ja imam 10 rotvajlera i 100 posto je jaci od dobermena

  3. #3
    čkughšrg
    Guest
    Ja imam pekinezera i jachi je od tih svih pasa koje ste vi nabrojali

  4. #4
    hahaHA
    Guest
    JA IMAM PINČA I NAJJAČA JE OD SVIH, LUDA , AGRESIVNA , ŽIVČANA... ALI JU OBOŽAVAM, BTW USKORO SE TREBA KOTIT AKO TKO TREBA MALE LUĐAKE, NEK SE JAVI...

  5. #5
    piko
    Guest
    rot je jaći jer ja imam rota i u mojoj ulici je doberman i moj rot ga je izgrizao da je ovaj zavrsio kod veterinara zbogh puno rana po tijelu i na vratu


  6. #6
    lucijaa
    Guest
    ja imam križanca rotvajlera i njemačkog ovčara.. obožavam ju!!!

  7. #7
    zare
    Guest
    jedini pas koji se može suprostaviti medvjedu 1 na 1 je šarplaninac, isto tako je jedini koji može se boriti protiv čopora vukova zbog strahovite mišičavosti i guste dlake dakle ŠARPLANINAC JE BROJ 1

  8. #8
    Pitbull
    Guest

    Smile eyy

    = Citat = Izvorno postao piko Pregledaj post
    rot je jaći jer ja imam rota i u mojoj ulici je doberman i moj rot ga je izgrizao da je ovaj zavrsio kod veterinara zbogh puno rana po tijelu i na vratu
    rotvajler ja jaći pas

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    pogledajte malo povijest americkih buldoga na internetu

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    ovakav ne da rascini pit bula ili kangala ili sar planinca,ovaj ima da pojede lava i ove zajedno

  11. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    a naj zesci su mi ovi sa sarplanincima,naj jaci pas,naj bolji pas,naj,naj,dajte molim vas mogu i ja tako pisat o neznam haskiju zna se koji su se psi koristili za borbe to su prvenstveno bili psi od 30 do 50 kila zasto zato da su dovoljno veliki da mogu biti snazni a opet dovoljno mali da mogu biti agilni,ato su tipicni pitovi,stafordi buldogi ,a ne nikakve trome doge i sarci,a kako bi bio taj sarplaninac agilan kad ima 10 kila dlake na sebi dajte molim vas

  12. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Što se tiče rota i dobermana, bio bi to dobar okršaj,ali u '' većini '' slučajeva bi rot pobijedio!!!! Aa sto se uopšte tiče koji je pas najjači za borbe,to je sigurno t. Kangal ( karabas) !! Pit je u vrhu liste ali retko koji savlada kangala... A pročitao sam negdje da je neko rekao kako doberman lako savlada pita,ee to nije istina pit je mnogo jači od dobermana u ringu,pit je jednostavno mašina, ali ipak nnemoze ni on protiv pojedinih azijskih ovčara npr prvenstvo kangala, zatim kavkazca i azijata,zbog prevelike razlike u veličini i težini zato se pit nemoze snjima izboriti,ali postoje pitomi koji su savladali čak i njih uprkos tolikoj razlici...

  13. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Click image for larger version

Name:  indeksiraj.jpg
Views: 2
Size:  5,2 KBova zivina moze zaklat lava kamoli ne nekog rotia ili sarca imate video kako kolje lava nemoguce inace ovo je americki buldog treniran za borbe protiv lavova medvjeda,a ne psa i vukova

  14. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    rot je jaći ako mu doberman ne moze pobjeci prije nego ga on ugrize

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •