Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 108 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

  1. #101
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Click image for larger version

Name:  indeksiraj.jpg
Views: 2
Size:  5,2 KBova zivina moze zaklat lava kamoli ne nekog rotia ili sarca imate video kako kolje lava nemoguce inace ovo je americki buldog treniran za borbe protiv lavova medvjeda,a ne psa i vukova

  2. #102
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    da rascistimo.jacina zagriza se vidi po sirini celjusti,a najsiru celjust ima americki bulldog to je definitivno,a za one koji neznaju kako izgledaju a to je vecinaClick image for larger version

Name:  de.jpg
Views: 3
Size:  7,8 KBClick image for larger version

Name:  images.jpg
Views: 3
Size:  11,2 KB

  3. #103
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao amer Pregledaj post
    da rascistimo.jacina zagriza se vidi po sirini celjusti,a najsiru celjust ima americki bulldog to je definitivno,a za one koji neznaju kako izgledaju a to je vecinaClick image for larger version

Name:  de.jpg
Views: 3
Size:  7,8 KBClick image for larger version

Name:  images.jpg
Views: 3
Size:  11,2 KB
    meni su oni baš lijepi htjela bih imati jednog

  4. #104

  5. #105
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Što se tiče rota i dobermana, bio bi to dobar okršaj,ali u '' većini '' slučajeva bi rot pobijedio!!!! Aa sto se uopšte tiče koji je pas najjači za borbe,to je sigurno t. Kangal ( karabas) !! Pit je u vrhu liste ali retko koji savlada kangala... A pročitao sam negdje da je neko rekao kako doberman lako savlada pita,ee to nije istina pit je mnogo jači od dobermana u ringu,pit je jednostavno mašina, ali ipak nnemoze ni on protiv pojedinih azijskih ovčara npr prvenstvo kangala, zatim kavkazca i azijata,zbog prevelike razlike u veličini i težini zato se pit nemoze snjima izboriti,ali postoje pitomi koji su savladali čak i njih uprkos tolikoj razlici...

  6. #106
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Što se tiče sarplaninac, rijetko ko ima one prave, valjda se mogu negdje naći u srbiji, ima ih jos malo.. Ja sam imao sarplaninac iz srbije,bila ženka...znaci seoski psi nisu joj mogli posoliti što se tiče snage, bila je jako agresivna i krvoločna,nije nikad vodjena na borbe... Sve živo je napadala, jednom je uspijela uhvatiti ovcu za njušku i pokidala joj njušku,A jedan m skočila na čovjeka, htjela ga za vrat uhvatiti, sreća imao covjek sekiru... Nije bila puno velika, bila je dosta okretna... Aa ovo sad kao sarplaninac, gledam veliki su i to, ali nemaju baš srca... Ja imam staforda i spustio se do nekog sarca, on dok sam ja prilazio pokida zemlju, kad sam malo prišao on poče zavisiti i razguli u kucicu!!! Sad ima ovaj Šop za njega sam čuo da je veoma jak.. Ali nez kakav je rezultat između njega i kangala, pošto je do sada kangal najjača rasa uopšteno!!!

  7. #107
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Ljudi nema psa da može zaklati lava 1:1, toga nema.... Jedino da pusti jedno 5 i više npr buldoga ili nebitno, nekih jačih rasa.. E onda ajdemo,al sto se tice 1 ili 2 psa na lava nema šanse ni 3 bln!!!

  8. #108
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Kangal i Ruski volkodav su najjaci psi na svjetu. Pitbul je nista naspram ova dva psa

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •