Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

  1. #76
    snaki
    Guest
    Sto se konkretno tice Rota i Dobermana,i to ko je jaci,definitivno je Rot!!!! oba psa su lepa,ali Rot je jaci!

  2. #77
    OSKAR
    Guest
    LJDI NEMA TG PSA,KOJEG MOJ PIT BULL,NIJE DOBIJO.SAMO JESE,SA MASTIFOM NAMUCIJO.I SAVJET SVIMA MOJ,KOGA IMA NEK GA,BORI SA BILO KAKVIM,PSIMA.JER SU ONI NAPRAVLJENI I,STVORENI ZA BORBE.U SUPROTNOM DOLAZE,U FAZU DA NAPADAJU,VLASNIKE I OSTALE LJUDE. NE MORA ODMA,AL SVREMENOM DA.JER IM JE,U GENIMA SAMO BORBA.KAO FILIPOVICU. PA KO VOLI,NEK IZVOLI. I NEMA TE SRECE KAD,POBJEDI...

  3. #78
    pump
    Guest
    = Citat = Izvorno postao OSKAR Pregledaj post
    LJDI NEMA TG PSA,KOJEG MOJ PIT BULL,NIJE DOBIJO.SAMO JESE,SA MASTIFOM NAMUCIJO.I SAVJET SVIMA MOJ,KOGA IMA NEK GA,BORI SA BILO KAKVIM,PSIMA.JER SU ONI NAPRAVLJENI I,STVORENI ZA BORBE.U SUPROTNOM DOLAZE,U FAZU DA NAPADAJU,VLASNIKE I OSTALE LJUDE. NE MORA ODMA,AL SVREMENOM DA.JER IM JE,U GENIMA SAMO BORBA.KAO FILIPOVICU. PA KO VOLI,NEK IZVOLI. I NEMA TE SRECE KAD,POBJEDI...

    Dovedi ga kod moja 2 frenda, jedan ima kavkasca koji melje sve živo(već je satrao rott-a, pitt-a, stafford-a, dogo argentino-a(a posljednji je jedan od najjačih na balkanu - ubio ga je kavkazac), a drugi azijata kojemu ni on nesmije prići preblizu i koji je sa 2 godine smlavio svog oca tako da su drvo morali gurati u čeljust, pa ćeš ostati bez tog svog pitt-a. Ne budi smiješan, molim te...

  4. #79
    pump
    Guest
    = Citat = Izvorno postao semir bade Pregledaj post
    haha nema te vi pojma svi rotvajler je jaci od dobermana a najaci je na svjetu pas pidbul pa onda pidbul terier pa stafordski terier )
    ako to nevjerujete stvarno vam muha glavu nosi


    Evo ti malo linkova da vidiš koji su najjači psi na svijetu, moronu...
    http://www.kopekdovuslerim.com/pitbu...-izle-308.html

    http://www.kopekdovuslerim.com/pitbu...-izle-143.html

    http://www.kopekdovuslerim.com/pitbu...-izle-128.html ; ovo ti je alabai, a ne kangal kako piše.

    http://www.kopekdovuslerim.com/rotwe...-izle-161.html


    Evo za sve ×××××ne koji tvrde da su pitt-ovi ili rott-ovi "najjači". BTW sve ovisi i o samome psu, ali generalno nitko se nemože mjeriti sa srednjeazijatima, kangalima, kavkascima, alabajima, akbašima, šarplanincima i tossa inu-ima. Eventualno cane corso može relativno pružiti otpor, ali slabo je to sve, jer ovi psi melju.

  5. #80
    Kangal
    Guest
    ja volim dobermana al akodje mislim da su srednjoazijski psi najjaci!

  6. #81
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    rot je jaći ako mu doberman ne moze pobjeci prije nego ga on ugrize

  7. #82
    Banned
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    doberman ja mislim!

  8. #83
    rajko
    Guest
    doberman je jači zbog toga razloga jer imaju bolje mišičavo tjelo nego ostali psi

  9. #84
    noramajic
    Guest
    ma rotvajler je jaći.. imala jednog, davno..

  10. #85
    njemacka dogaa
    Guest

    Angry psi

    njemacka doga je najaca os svih kad ju dobro odgois da bude agreesivnaa...moja doga ima 8mj ima 70 kg i 80 cm je visoka u ledima a sa glavom da se neprica i kako mi neko moze rec da nju moze pojest jedan mali pitt koi tezi 40kg i visok je 50cm

  11. #86
    dogs
    Guest
    = Citat = Izvorno postao pump Pregledaj post
    Dovedi ga kod moja 2 frenda, jedan ima kavkasca koji melje sve živo(već je satrao rott-a, pitt-a, stafford-a, dogo argentino-a(a posljednji je jedan od najjačih na balkanu - ubio ga je kavkazac), a drugi azijata kojemu ni on nesmije prići preblizu i koji je sa 2 godine smlavio svog oca tako da su drvo morali gurati u čeljust, pa ćeš ostati bez tog svog pitt-a. Ne budi smiješan, molim te...
    E moji ljudi kojeg got psa dovedete na moga dogosa necete ga vratit kuci nema jaceg psa na svijetu i govorim to opcenitno argenticu su najizdrzljivi i najjaci psi na svijetu poslije njih Bandog

  12. #87
    dogos
    Guest
    = Citat = Izvorno postao snaki Pregledaj post
    Sto se konkretno tice Rota i Dobermana,i to ko je jaci,definitivno je Rot!!!! oba psa su lepa,ali Rot je jaci!
    a sto se tice te dvi rase su mackice za argentinca nula poena

  13. #88
    Pitbull
    Guest

    Smile eyy

    = Citat = Izvorno postao piko Pregledaj post
    rot je jaći jer ja imam rota i u mojoj ulici je doberman i moj rot ga je izgrizao da je ovaj zavrsio kod veterinara zbogh puno rana po tijelu i na vratu
    rotvajler ja jaći pas

  14. #89
    Upišite nadimak
    Guest

    haha

    = Citat = Izvorno postao becky Pregledaj post
    ajme mauroshp kako si ti glup...nepostoji najjači pas već je najjači pas onaj kojeg najbolje istreniras za borbe...uprono tvrdis o nekom pitu a od mog frenda šarac u ringu kad ga je uvatio zubima za leđa zajedno mu je pukla kralježnica i zato molim te ne ×××× i ne pravi se previše pametan jer si glup ko ××××× i svoje kurčenje ostavi negdi drugdje a ne ovdje!
    gle ovak, nije uopšte bitno koje je vraste pas ,nego dali je treniran za borbu ili ne ! znači trenirani pit -gaimer protiv treniranog šarplanjinosa ,šarinjo nema šanse !!!

  15. #90
    Upišite nadimak
    Guest

    p

    = Citat = Izvorno postao dogs Pregledaj post
    E moji ljudi kojeg got psa dovedete na moga dogosa necete ga vratit kuci nema jaceg psa na svijetu i govorim to opcenitno argenticu su najizdrzljivi i najjaci psi na svijetu poslije njih Bandog
    kakav argentinac, kaj bulazniš?

  16. #91
    Upišite nadimak
    Guest

    h

    = Citat = Izvorno postao pump Pregledaj post
    Dovedi ga kod moja 2 frenda, jedan ima kavkasca koji melje sve živo(već je satrao rott-a, pitt-a, stafford-a, dogo argentino-a(a posljednji je jedan od najjačih na balkanu - ubio ga je kavkazac), a drugi azijata kojemu ni on nesmije prići preblizu i koji je sa 2 godine smlavio svog oca tako da su drvo morali gurati u čeljust, pa ćeš ostati bez tog svog pitt-a. Ne budi smiješan, molim te...
    gle gluposti ! svaki pas je pojedinac ! nek taj kavkazac naleti na game pita ili argentinca ili... popusit če ! a tako normalno i sa druge strane,,...

  17. #92
    pavkovic98
    Guest

    Moj pesek najjači

    Pričajte vi šta god hoćete, moja pudlica je pojela 3 rottweilera

  18. #93
    black sword
    Guest

    Exclamation pit bull

    mislim da se pit bull moze nositi sa kavkavskim ovcarem, srednjeazijatima,dobermanima,rotvajlerima,dogo argentino,cane corso,njemacki ovcar,boxer....itd ali se ipak ne moze nositi sa turskim kangalom koji je stvarno zastrasujuci to je pas koji ubija vukove,medvjede.....gledao sam par borbi pit bulla sa kangalom na otvorenom(na livadi)gdje je apsolutni vladar kangal.Medjutim procitao sam negdje na netu da bi dobro istrenirani pit bull u pravom ringu za borbe pasa bio apsolutni favorit ma koliki kangal bio.....APBT!!!!!!!!!!

  19. #94

  20. #95
    Junior Member hotmariza's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    rovinj
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    svaki pas je zaseban za sebe, tj pojedinačna ličnost kao i ljudi, sa svojim karakterom i osobinama, ne biste vjerovali ali moj bivši imao rota koji je bio plah ko vjeverica.....baš smješan onako velik i jak a plah

  21. #96
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Psi su dobra bića i glupo je uopće raspravljati o tome koji jače grize ili koji je bolji borac, vrlo primitivna tema, ne grizu psi već ovakvi koji stavljaju ovakve teme!

  22. #97
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    sad cu da vam kazem istinu o svemu ovme. najjaci pas koji je nazalost izumruo je bio bulldog.no postoje negivi potomci kao sto su americki buldog,ili pit bul,americki staford.recimo americkog bulldoga su koristili za klanje lavova,doduse 2 americka buldoga od 20do30 kg mogli su zaklati lava ili medvjeda.to nisu price pogledajte na internetu povijest americkog buldoga.no zasto se ne prica o am..bulldogu ko o recimo pit bulovima?jednostavno zato sto su jedna od rijedih pasmina,te nisu toliko nabrijani da kolju sve oko sebe,a i ljudi ne koriste ih za borbe jer su skupi po 6000 kuna ili vise ovisi o genima psa i jacini psa.jako se vezu uz svoga vlasnika te su najbolji body guardi,da napadne bilo koji pas ili vuk biti cete sigurni jer taj pas ce ostaviti zivot za vas,naravno ovisi kakvog bulldoga imate.recima da imate onoga za lov na divljac sigurno da nece moci zaklati vuka,jer je razlika izmedu toga i jonsona bully ogromna kao da nisu ista pasmina zato sto ima vise vrsta am.bulldoga,isto kao i pit bulova ima bully i onih mrsavijih neznam kako se zovu.ja znam za svoga ima sedam mjeseci i 50 kila micica ali misica,dok moj susjed ima staforda isto starog i 23kile misica bez uvrede vlasnicima stafordima ali moj izgleda naspram njega kao lav lav naspram gazele.no ja mislim da se jacina nemoze djeliti prema pasminama,vec prema pojedincima iz pasmina,kao sto postoje nevjerovatno snazni pit bulovi do onih tako zakrzljalih da bi ga neki mjesanac pojeo,zato su i izmislili borbe da istri×××× slabije krvolocne pse.

  23. #98
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    pogledajte malo povijest americkih buldoga na internetu

  24. #99
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    ovakav ne da rascini pit bula ili kangala ili sar planinca,ovaj ima da pojede lava i ove zajedno

  25. #100
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    a naj zesci su mi ovi sa sarplanincima,naj jaci pas,naj bolji pas,naj,naj,dajte molim vas mogu i ja tako pisat o neznam haskiju zna se koji su se psi koristili za borbe to su prvenstveno bili psi od 30 do 50 kila zasto zato da su dovoljno veliki da mogu biti snazni a opet dovoljno mali da mogu biti agilni,ato su tipicni pitovi,stafordi buldogi ,a ne nikakve trome doge i sarci,a kako bi bio taj sarplaninac agilan kad ima 10 kila dlake na sebi dajte molim vas

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •