Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 93

Tema: novi civic 1,6

  1. #26
    Calibra Zender
    Guest
    mybyte u obrani Corolle po stoti puta! )

  2. #27
    mytbyte
    Guest
    Cali,

    evo, ovog puta stvarno je ne branim, jer nemam od koga...pa Civic je "brother in arms" )

  3. #28
    Hondo
    Guest
    Ispuh je bio Supersprintov, iz Italije ga je dofurao frend, a montirao sam ga sam. Grana je bila 100% inox - oko 700 DM, zamjena za kat je kombinacija 100% i 70% inox - oko 310 DM i zadnji lonac od istih materijala kao zamjena je bio oko 650 DM. Sve je montažno-demontažno, odn. ništa se ne vari i sve je prilično lako montirati. Kvaliteta izrade je odlična, a nakon dvije i pol god. korištenja sve komponente još uvijek izgledaju ko nove. Inače auto sam prodao prijatelju, a ja sam na svoj novi Accord stavio isti ispušni sustav (osim zamjene kat.) i auto je opet super odreagirao na zamjenu.

  4. #29
    honda civic
    Guest
    Mislio sam samo na max potrošnju za civic mogu samo po papirima, ali za corollu i to 1.4 97ks prosječna (malo brža vožnja grad) je oko 9,6 litara što dosta odsupa od papira (ukoliko putni kompjuter ne laže previše).

  5. #30
    Hondo
    Guest
    Evo da malo iskoristim prostor pošto ima dosta Hondista. Prodajem alu felge Speedline koje su tvornička ugradnja na zadnju liniju Honde Accord. 5 krakova, 4x104,3mm , 15¨x6¨, sa čepom u sredini na kojem je Hondin znak. Nikad udarene ni izgrebane, vožene nepunu god. dana. Ako ima zainteresiranih, javite se ovdje pa ćemo dalje dogovoriti.

  6. #31
    schumi
    Guest
    Pozdrav.Eto i ja sam ljubitelj Honde.Imao sam civica 1.4 91.Tko jednom kupi Hondu ostaje vjeran Hondi.To sam se uvjerio u ovih mjesec dana koliko sam bez nje .Ako netko ima civica sedana 90-91 nek se javi,ja bi kupio.HONDA FOREVER.pozdrav

  7. #32
    schumi
    Guest
    Eh zaboravih!×××-5011897.javite ako kaj ima

  8. #33
    KAM&
    Guest
    Evo i schumi bi vozio hondu, ×××ך ferrari )

  9. #34
    mytbyte
    Guest
    Honda civic,

    ...zato je zapravo bolja solucija 110 KS koju ja imam, neosjetno više troši a ipak bolje ide...ako pazim (2500-3000 o/m)vrijednosti su između 8,8 i 9,3 l grad, sve preko ide i do 10, nisam ziher da ima vozilo u toj klasi s motorom te snage i masom koje manje troši osim možda civica (nemam real-life podatke za njega),...zapravo, kad se te razlike prevedu u kune/mj, nije osjetna razlika u tome koliko daješ za benzin...u odnosu na moj stari auto s benzincem od 50 KS i mase 800 kg trošim max 2l više na 100...pa nova Fabia 68 KS od kolege koji se ne natjerava troši preko 10 l ugradu...za nju su Corolla i Civic ultra štedljivi auti...

  10. #35
    Girrari
    Guest
    Pa di si ti Schumi do sada?

  11. #36
    schumi
    Guest
    Pozdrav Girrari.malo sam bio promatrač,ali sad je zagustilo.hvata me opaka nostalgija za Hondom.malo sam se puno s×××× kaj sam ju prodal,al dogodi se to i pametnijim ljudima.budemo se našli jedan dan pa ti bum sve rekao.hoću HONDU! )

  12. #37
    adnoH
    Guest
    schumi, ja imam civic sedan 1.6 iz 1991. Iako auto ima 11 godina, mislim da nebi bilo pametno da ga prodam. Relativno malo bi dobio, a opet bi u biti kupio rabljeni auto za koji nikad ne znaš tko ga je vozio, itd. Prodao bi ga tek onda kad bi uspio skupiti pare za nekakvu Integru Type R...

  13. #38
    m3
    Guest
    Zanima me dal netko zna kad dolazi u europu ovaj novi model integre (prodaje se u sad-u pod imenom acura rsx)? Auto mi izgleda strasno pogotovo u bijeloj boji..

  14. #39
    honda civic
    Guest
    hvala Mytbyte do sada sam vozio swifta i u 3 god 91000 bez problema cemo vidjeti kako će se pokazati civic. japanac bi trbao biti japanac.

  15. #40
    schumi
    Guest
    Ma gle adnoH,to mi je jasno.sad ja kužim zakaj ljudi ne prodaju honde.u nedelju ih je na sjmu bilo možda 6-7. bio jejedan civic 1.6 hb crni,auto je predivan,al stric traži 3900 eura.malo je puno za 90.godinu.ma ja bi čak opet uzeo i hb,samo da mi se gušt vozit.pozdrav

  16. #41
    mytbyte
    Guest
    E, Honda Civic,

    sestra i njen suđeni bi kupili jeftino novo vozilo koje malo troši, i ona druka za Swifta ili Kiu RIO, sve drugo je preskupo, premaleno ili preodvratno...
    što mi možeš reći o Swiftu, koje su eventualne mane...isto i za KIU Rio (novi facelift i poboljšanja) ako netko nešto zna????

  17. #42
    honda civic
    Guest
    sve na swiftu je ok osim ružan kao noć i prozori nakon 3 godine zapinju pri zatvaranju

  18. #43
    mytbyte
    Guest
    Obrisano!!!

  19. #44
    mytbyte
    Guest
    Na ovo ste trebali drhtati:



  20. #45
    KAM&
    Guest
    Civic coupe ako se ne varam,mislim da sam vidio jednog kod pupeka.Neznam dal se to uopće prodaje kod nas.Daj baci nekakve karakteristike i cijene ak imaš.

  21. #46
    mytbyte
    Guest
    Pa, www.honda.com...fakat ne znam hoće li je prodavati kod nas...trebali bi...cijene počinju od 19300 USD, najjači, i najskuplji počinje od 25900 USD sa V-6 VTEC 3.0 od 240 konja na 6250 o/m, 2.75 okretaja upravljača od kraja do kraja, ne navode ubrzanja...

  22. #47
    Nippon-Honda
    Guest
    HONDA RULEZ!!!

  23. #48
    Novinski Fantom
    Guest

    Za dva tjedna čitajte test nove Honde Civic 1.6 ES 3 vrata u najtiražnijoj hrvatskoj auto reviji. Saznat ćete sve. Zasad toliko.

  24. #49
    KAM&
    Guest
    Hajde novinski f nebud cicija reci sve šta znaš ili če biti bojkot najtiražnije hrv autorevije ,ha pitam se koja je to???

  25. #50
    honda civic
    Guest
    da zbilja koja je to novina, sve se oglašavaju kao takve.

Slične teme

  1. honda civic 1.4
    By Lega in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-08-2004, 12:33
  2. honda civic
    By defi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-02-2004, 00:35
  3. HONDA-civic-vti
    By JAPOON in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 30-10-2003, 23:36
  4. Sta je brze ili civic ?
    By VTEC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-08-2002, 22:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •