Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 57

Tema: budimo objektivni

  1. #26
    me
    Guest
    pa ne ljutim se, drukcije bih zvucao da se ljutim, ali jos najbolje da mene nitko ne pita nista prilikom donosenja tako vazne odluke kao sto je kupovina auta

  2. #27
    DKW
    Guest
    A vi navalili na sekunde 0-100 kao da mu je cura Tajana Koren...
    Fabia je prostrana i izvrsno složena i po meni najbolja zamjena za Polo koji je po većini stvari pobjednik. "me", provjeri još jednom cijene Pola. Mislim da je pretjerana ta fama o njegovoj skupoći...
    Vozio sam ga tjedan dana i mogu reći da je Genscher prema autima te klase...

  3. #28
    Puntolino_
    Guest
    Škoda definitivno škoda! Njezin dizajn očarava, izgubiš se u njezinoj unutrašnjosti, tehničke karakteristike su mrak, auto je zakon...
    Nisam poludio Škaod mi je stvarno zakon od auta. Al kaj da sad napravim s puntom, niko ga neće uzeti. Na šrotu im još moram platiti da ga ostavim. Ali sa škodom je to duga stvar. Ona troši 10 litara po gradu, jednostavno ljepi za sic...
    Nisam poludio samo se šalim. ) ) )
    Iz iskustva znam da se cure pale na peugeota 206, jesi razmislio o tome?

  4. #29
    Calibra Zender
    Guest
    Puntolino_, ne pale se cure nego PLEH-PIČKE! )

  5. #30
    GTI FOREVER
    Guest
    Pusti suplju pleh picke su sve picke!
    Drukcije u danasnje vrijeme su pred istrebljenjem ima ih jos samo u selima u kojima nema struje!

  6. #31
    307
    Guest
    Imam rođaka koji vozi takvu Fabiu. A sad oprostite na izrazima. Mater ti hebem pa to je mrtav auto, ništa, dobro da se sa mjesta uspije pomaknuti, koma užas, a plastika.... majko mila tvrda skoro ko sjedala, pogotovo zadnja. Motor... ko da traktor voziš. Trese, tutnji. Sve u svemu koma.
    Clio. Majku mu hebem pa gdje god se okreneš hebeni clio... Clio, clio posvuda clio. Već mi se povraća od tog clia. I može on imati svu opremu svijeta ali ja ga ne bi kupio samo da ne budem još jedan od onih koji su se utopili u sivilu klijača.
    I na kraju, stvarno si izabrao 2 najgora auta u klasi.
    UZMI BILO ŠTO DRUGO, SIGURNO NEĆEŠ POGRIJEŠITI !!!

  7. #32
    Nježni cvjetak
    Guest
    Štenderu, šta hoćeš da kažeš da je tvoja pleh pićka pala na tvoju ljepotu..... )

    Calibra je to majmune uradila i ti čuveni spojleri a tek rora auspuha...eeeee samo za pozeliti )


    ne, ne stvarno to mora da je tvoja kita, istegla se ××××njem pa se uvelicala )

  8. #33
    Fresh
    Guest
    Ja za ženu kupujem mali auto, to će nam biti drugi u obitelji. Žena je dala svoje prijedloge a jedini uvjet je da ga mogu i ja voziti po potrebi. Tu nastaje mali problem jer sam visok 197 cm.
    Prvo je bila varijanta polovni Polo, ali ona stara linija, od toga smo odustali zbog visoke cijene a i dogovorili smo se da je novo novo.
    Onda je odluka pala na Fiat Uno (poljski). I od toga se brzo ohladila zbog siromašne opreme.
    Zatim su na red došli auti koje si i ti već spomenuo. Peugeot 206 - premalo mjesta za noge - moje, C3 nedefiniran položaj za volanom, novi Polo - ne sviđa joj se oblik, Ibiza - previše je uvaljena u sjedalo, Clio - nema mjesta za mene, Yaris - ne sviđa joj se unutrašnjost, Corsa i Punto joj se nekak ne sviđaju...
    Na kraju svega našla je auto koji joj se dopada i koji ću joj vjerovatno kupiti - Twingo. Auto je manji od prije navedenih ali za 9500 eura se dobiva motor od 75 ks i brdo opreme.
    Nadam se da neću pogriješiti sa kupnjom dotičnog.

  9. #34
    Black Knight_
    Guest
    A u twingo kao stanes?

  10. #35
    mytbyte
    Guest
    Me,

    meni se čini da niti jedan današnji automobil ne odgovara tvojim kriterijima jer, eto vraga, niti jedan nije savršen... )

    Predlažem da pričekaš Daewoo Kalos ili Mazdu 2, mada će te prvi vjerojatno odbiti jer je riječ o marci u problemima, a drugi će vjerojatno opet biti preskup...možda da pričekaš slijedeće stoljeće...??? )

  11. #36
    mytbyte
    Guest
    Bleki,

    začudio bi se za Twingo...

  12. #37
    dot
    Guest
    ja imam clio 14. 16v janica i za sada sam zadovoljan..imam ga 5 mjeseci....dobro ide, ako ga stisnes mozes se ganjat dosta... i imam 193 cm, jest da bi volio da ima vise mjesta ( ko u mecki) ali nije ni ovako lose

  13. #38
    Fresh
    Guest
    Black, samo sjedni u Twingo, pa mi onda komentiraj da u njemu nema mjesta, i ja sam ostao iznenađen - ugodno.

  14. #39
    m3
    Guest
    Peugeot 206 1.6 16v xs,110 ks, 11850 eura, 0-100=9.9, 200 km/h! Definitivno najbolja ponuda u klasi!

  15. #40
    punto s
    Guest
    daj covjece
    bit ce ti zao tih 30 konja
    ja bi uvijek isao na snazniji motor, pa makar imao losiju opremu ....
    mislim da se ne mora objasnjavati zasto,
    naravno ako ti teku oktani u zilama

  16. #41
    Goran1
    Guest
    Ako ti nisu tliko važne perfomanse uzmi Fabiu jer je bolji auto skoro po svemu(nije ni čudo pošto je veća za pola klase),dok je Clio pomali zašao u godine(jedini je ostao nekako malen naspram ostalih).Nisi našao baš pravo mjesto za pitanje jer ovdje velika većina mrzi V.A.G.-ove automobile

  17. #42
    DKW
    Guest
    Da, uvijek nekako završi na Puntu...

    Htio bih tu i tamo pročitati i kakvo priznanje za VAG...

  18. #43
    me
    Guest
    nisam bio na netu tjedan dana jer nisam imao vremena, ali stvari ovako stoje, moja cura je odredila cijenu (11500) i opremu, tako da je snaga ono sto ostane (nazalost). malo sam gledao fiestu i cini mi se solidnija od one koja je bila na autoshowu, ali je skupa do boli. c3, ugodno sam iznenaden, ali ne vjerujem da bi to moja cura znala parkirati, a on je jos i skuplji od fieste. corsa ubitacno, ni u ludilu. mozda bi trebalo pogledati tog zopeta sa 110 ks, ali sumljam da cu ga dobiti sa svom tom opremom za tu lovu. sto se dobiva u puntu 1.2 16v elx (cijena je oko 83 000??).
    dkw: istina je da se svi gradski mogu sakriti pred polom i to objektivno nitko ne moze pobiti, ali cijena....
    mytbyte: mazda 2, nice, ali, znas sto, cijena..., ipak, ne mijenjam aute bas svaki dan. da li je netko kupio getza?? meni se bas ne svida, ali nisam ga vozio.

  19. #44
    DKW
    Guest
    Dobro, i jesi li se odlučio? Ili tvoja cura?

  20. #45
    me
    Guest
    ma jesam vraga, stalno se svadamo, ona bi nesto od 60 konja, kao sto ce njoj auto za trke.

  21. #46
    DKW
    Guest
    Eto vidiš... Točno sam znao da kad su žene u pitanju, nema veze kaj je pod haubom. 35 KS da ima, opet dobro.

    U zadnje vrijeme sam primjetio da se ženskom svijetu najviše sviđa Citroen C3.

  22. #47
    Photo
    Guest

  23. #48
    Photo
    Guest

  24. #49
    S16
    Guest
    Clio-malo mista, na××××n motor

    Fabia-dosta mista, kvaliteta, loša reputacija, slab motor, puno opreme

    Punto-extremno malo mista (jedva san se ugura sprida - plastika mi smeta kolinima), loša izrada, dobri motori

    Polovno-viša klasa za iste novce

  25. #50
    me
    Guest
    dkw: ma c3 joj se najvise svida uz yaris, ali je odustala od njega cim je sjela unutra, a osim toga ako ces uzeti ovog sa 75 konja i klimom cijena raste u nebo.
    s16: ona zeli skoro nemoguce, male vanjske dimenzije, puno mjesta unutra.

    sad je opet zapela za yaris, nisam ga vozio, svi govore da je ziv (1.0) i jako pouzdan. unutrasnjost mu je nekako nekvalitetna, a i klaustofobija me hvata unutra. trebat ce ici na probnu voznju, ako dojmovi budu dobri...
    da li je netko imao tu toyotu i napravio 100-njak tisuca da mi iz prve ruke kaze kakva mu se cini, jer ××××ga, clio je mali, a i sumljam u kvalitetu, a skoda ima ubitacan motor, kako bi kupovina jednog od ta dva auta bila sve samo ne kompromis mozda je ipak bolje ici na provjerenu kvalitetu, tj. yaris, koji joj se uz to i najvise svida.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •