vec je duze vrijeme poznato da bi bolje ime za ovaj forum bilo alfaauto.com, ali u to necemo ponovo ulaziti.
moja cura kopuje movi mali auto, ne bas osnovni model, nesto oko 11500-12000 eura.
pokusao sam biti objektivan i isprobati sve aute koji se nude za tu cijenu, snaga nije bila presudna, vec oprema. fiesta preskupa, corsa takoder, polo da ne govorimo, kao i ibiza, novi c3 isto, uz to i premalo mjesta, punto nekako nema ono nesto kao ni getz, yaris premali, 206 pregazilo ga vrijeme.
ostala je dvojba: fabia ili clio?
sad molim malo objektivnosti, jer koliko god s...i fabia free safety paket za 11250 eura sa svom opremom osim alu felgi (metalik i 5 vrata bez doplate) je stvarno izuzetan omjer ulozeno i dobiveno, a i voznji se iskazala, jedini problem je slab odaziv na gas i manja snaga u odnosu na clio (samo 68 konja), a clio je s druge strane 30 konja jaci, nesto manje opreme, ali i nevjerojatno malen (nije mi jasno kako se u njemu moze voziti netko visi od 175 cm).
sto kupiti??? ali molim vas budite objektivni i argumentirajte svoje za i ne. ni ovi drugi auti nisu jos potpuno otpisani.
plus, minus, cijena 11500 eura.