Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: Punto II

  1. #26
    _Stevo
    Guest
    e pa sad cu ja glasom ovog padobranca kak bi te ostali nazvali.
    govno jedno bezimeno, kao prvo nisam srbin a bogami ni cetnik. a ti si ocito neki iskompleksirani ustasa koji u thompsonu vidi boga makar nezna niti 7 smrtnih grijeha. da bog da ti thompson napravi rupu izmedju ociju. ak nis drugo napravio bi ti ventilaciju u toj bezmozdanskoj glavi. i da si pametniji(vjerujem da ti je iq=0!!!) vidio bi malo kojim se narjecjem sluzim. al ti si neki veliki hrvat a ni materinji jezik "nemos" prepoznat. ×××× te thompson i sve ostale ustase. crkni

    a sad nesto za webmastera: dal vidite za sta apeliramo na temi Mr. WEBMASTER ????

  2. #27
    doc
    Guest
    stevo, na takve anonimne debile ti se bolje ne obracat.

    A sta se tice novog Punta, mislim da dolazi sljedece godine, negdje pocetkom godine. Ali prije njega bi trebala doci nova Lancia Y, koja bi prva trebala dobit taj motor i onaj novi 1.3 JTD.

    E, neki dan idem ja u cakovec i bas naletim na tog frenda koji ima Punto s 60 KS. Bas smo se na lijepom ravnom dijelu nasli. Nije imao nikakve sanse, doslovce sam ge pregazio. ××××ga on je na nekih 115 vec morao biti u 4, a to znaci za njega kraj ubrzanja. A ja sam svojeg rastegnuo u trecoj do 135. Posto onaj punto s 80 ks ima slicne perofrmanse mojem bravu, mislim da ovaj sa 60 ks nema sta trazit.
    A ovo za gume me zanima jer mu mislim prodat dvije svoje gume kako bi on stavio na zadnje kotace. A ja moram barem prednje stavit zimske pa su mi ove visak posto na proljece idem na 15 cola.

  3. #28
    _Stevo
    Guest
    doc i to sta kazes. al mi idu na××××× ti papci kaj misle mozgom velicine graska i zakljucuju da sam, po njihovom, srbin samo zbog nicka. nick sam dobil jednom zgodom i ono tak je ostalo. svi me zovu stevo vise manje.

    ma bas sam sa starom prico i uglavnom sljedece godine ili 2004 pocetkom godine planiramo neki autek ubost. za staru i mene. ono ala clio, punto,...
    od novog nist najvjeroatnije a polovni do jedno 8000 €, eventualno 9000€. a necu neki auto koji kurca ide, makar sam pocetnik(sa nekim iskustvom), pa zato pitam za taj motor.
    jesam se ja isto rasprico nevezano uz sve

  4. #29
    puntocorse
    Guest
    Naravno da ne možeš! Punto ima serijski gume 155/80/13, dakle felga je preuska, a dimenzija 185/60/13 je jako skupa i jako rijetka. Možda si mislil da ima 14 cola kotače, ali 1.2 nema.

  5. #30
    doc
    Guest
    ja mislim na 14 colne kotace. Punto SX ima serijski 14 cola 165/?/14, a ja mu mislim prodat 186/60/14. ××××te koje glupe dimenzije guma sam danas vidio na suzuki swift gti- 205/60/13.

    Stevo, kupi Bravo poput mojeg! Soldine performanse, odlična oprema, a za te novce nadjes godinu, dvije starog.

  6. #31
    hrv
    Guest
    205/60 R13 ti je nekad davno bila vrlo popularna ( tuning ) dimenzija. Čak su i neki BMW-i dolazili na toj dimenziji, nemojmo zaboraviti da onda 16, 17 tako reči nije bilo

  7. #32
    doc
    Guest
    hrv, dobro da si potvrdio da postoji. Vec sam poceo sumnjat u sebe da sam mozda krivo vidio posto mi je to jako cudna dimenzija. Ja sam mislio da je stavio gume od nekog viljuškara, ili nekog drugog radnog stroja. Zamisli kolko su to mesnate gume. Kad se to pocne uvijat u zavojima....

  8. #33
    hrv
    Guest
    Da. kad se malo vratiš u prošlost ima još interesantnih podataka, tako su ti prvi BMW-i 316, 318 i 320 dolazili na gomama 165 SR 13. a u to vrijeme su ovakve oznake za dimenzije guma bile rijetkost tako ti je Mercedes 200 D imao oznaku veličine za guma 6,95/175-14 a Ačfa Romeo GTA 1300 Junior je vozio na 165 HR 14

  9. #34
    _Stevo
    Guest
    doc za godinu dana cemo vidit
    ovo sam samo informacije radi pito.

  10. #35
    doc
    Guest
    Danas smo ja i frend malo vadili dušu njegovom Puntu. Mali vrag ide 105 u drugoj brzini do blokade(na 6800 okretaja). Nisam vjerovao da tolko ide u drugoj. Skoro smo se kladili, ali i njega sam razuvjerio da mu auto ne ide tolko pa nije htio. Sva sreca, lepo bi popusio. Ali od nekih 75-100 mu treba jako jako puno. Mrtav je iznad 5500 okretaja.

  11. #36
    punto s
    Guest
    ja sam svog przio 1. do 50
    druga do 95km/h
    cinilo mi se da je to max ali ocito da ide jos, nisam vjerovao da auto od 60ks tako ide

  12. #37
    me
    Guest
    hm "iznad 5500 je mrtav", a toliko pricate kako se talijani vrte i kako upravo je upravo to razlog takvog uzitka za volanom jednog talijana.

  13. #38
    ROMEO 146 1,6i
    Guest


    podajem,ABS, Airbag V S, Alarm, Aluminijski naplatci, Centralno zak., Elek.prozori, Maglenke, Servo, Stražnja sjedišta djeljiva,7300 EUR






  14. #39
    kupac3
    Guest
    Dobro je lakirana ova 146, ali to je jedino dobro na njoj. Klonite se te Alfe, vidio sam je uzivo.

  15. #40
    me
    Guest
    he, he

Slične teme

  1. Punto GT
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 03-04-2004, 17:24
  2. Punto 55
    By Štef in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-03-2004, 00:42
  3. Punto
    By Pero_32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-12-2002, 21:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •